OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Norveç

Norveç’in Korunmuş Tarihi: Asırlara Meydan Okuyan, Asırlık Oteller

Kreuzfahrt_Norwegen   Norveç’in batısındaki sahil kasabası Alesund’da çok sıra dışı bir otel bulunabilir. Bir asırdan fazla bir süredir limanın girişinde bulunan La Molja Deniz Feneri’nde yer almaktadır. Otel kompleksi “Brosundet” e aittir. Oda 47, konukların resepsiyonu için mevcut tek odadır. Otel 2 katlıdır: Birinci kat bir koridor ve bir banyo, diğeri ise bir oturma odası tarafından işgal edilmiştir. La Molja fenerinde bulunan otel, yeni evliler ve aşık çiftler arasında oldukça popülerdir. Çarpışan dalgaların sesi, birbirine benzeyen çığlıklar, denizde yelkenli gemiler, kendi başlarına ve birbirleriyle yalnız kalmak isteyenler için eşsiz bir romantik atmosfer yaratır.
Fotoğraflar: Steens Hotel, Bergen Steens Hotel, Bergen Büyüleyici bir 19. yüzyıl konağı olan Steens Hotel , muhteşem bir romantizm ve sükunet atmosferiyle ziyaretçileri çekmektedir. Zemin katta zarif antika mobilyaların yer aldığı eski tarz bir şömineye sahip rahat bir oturma alanı bulunmaktadır. Bir lobi, resimlerden, antika yemeklerden ve saatlerden oluşan geniş bir koleksiyonu temsil eder. Konuklar odalarına oyma korkuluklarla çevrili zarif mermer merdivenlerle çıkmak istemektedir. Tesislerde mobilya basit ve hoş; tüm alanlar hafif ahşapla sade bir şekilde döşenmiştir.
Frogner House Apartments, Oslo Frogner House Apartments apart otel de güzel eski bir binada açık ve bugüne kadar, tarihi cazibe yoksun değil. Ulusal geleneklere uygun olarak, tüm konuk odaları koyu renkli ahşap unsurlarla birinci sınıf bir dekora sahiptir. Tüm konuk odalarında retro tarzı güzel koltuklar vardır ve bazı odalar eski şöminelere sahiptir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Fotoğraflar: Best Western Hotel Hordaheimen, Bergen Best Western Hotel Hordaheimen, Bergen Hareketli Bryggen Wharf'ın yakınında bulunan Best Western Hotel Hordaheimen muhteşem bir atmosfere sahiptir. Otel, ortak kullanım alanlarında benzersiz bir antika mobilya koleksiyonuna ve sanat eserlerine sahiptir. Otantik mobilyaların yanı sıra özenle oyulmuş oymalar ve resimler otelin her yerinde bulunabilir. Ayrıca vintage tablolar ve yerel zanaatkârların çalışmaları da vardır. Odalar, Bergen'in manzarasını yansıtan parlak duvar kağıtlarının özel bir atmosfer yarattığı klasik modern mobilyalarla döşenmiştir.
Fotoğraflar: Augustin Hotel, Bergen Augustin Hotel, Bergen İnanılmaz tarihi ayar Augustin Hotel bir simgesidir; Birçok gezgin şık Altona Bar için bunu biliyor. Şarap barı 400 yıl önce inşa edilmiş eski bir bodrum katına takıldı. Altona, kentin en özgün ve çekici barlarından biri olarak kabul edilir. Tasarımın modern sanatçılar tarafından yaratılmış olmasına rağmen, önceki yılların unsurlarına sahiptir. Zarif koyu ahşap mobilyalar, yaldızlı çerçevelerdeki sofistike tablolar, büyük avizeler ve çok sayıda ince kumaş - iç mekanın her elemanı detaylı bir şekilde ortaya konmuştur.
Fotoğraflar: Grand Terminus, Bergen Grand Terminus, Bergen Torgalmenningen'e çok yakın konumda bulunan Grand Terminus oteli gibi aristokrat lüksü bilenler. Öngörülebilir tarihi bir bina, bozulmamış yüksek tavanları, devasa pencereleri ve soylu ahşap unsurlarını tutmayı başardı. Geçmiş yüzyılların geleneklerine uygun olarak, tüm odalarda zarif mobilyalar ve büyüleyici altın tonlu duvar kağıtları bulunmaktadır. Çok sayıda kristal kolye ile büyük avizeler odayı aydınlatır; zemin muhteşem halılarla kaplıdır. Konuklar, geniş bir viski yelpazesi ile ünlü Terminus Bar'ı ziyaret ederek aristokrat bir çevrede dinlenebilir.
Fotoğraflar: Best Western Karl Johan Hotel, Oslo Best Western Karl Johan, Oslo Konforlu Best Western Karl Johan , eşsiz tarihi cazibesi ile dikkat çekiyor. Bu otel, Karl Johans Caddesi'ndeki en güzel binalardan birinde açıktır. Best Western Karl Johan, özenle hazırlanmış vintage sanat eserlerini mükemmel bir şekilde muhafaza ediyor. Otelin konukları, otel genelinde koridorlarda ve ortak alanlarda sergilenen etkileyici koleksiyonları inceleyebilirler. Best Western Karl Johan, zengin dekoruyla da dikkat çekiyor - güzel ahşap kaplamalar ve ulusal stilde renkli desenler ile muhteşem halılar her yerde görülebilir. Konuk odalarında, ziyaretçiler rahat retro tarzı mobilya bulacaklar. Ortaçağ tarzındaki devasa avizeler, dekorun en eşsiz unsurlarından biri olmaya devam ediyor.
Fotoğraflar: Det Hanseatiske Hotel, Bergen Det Hanseatiske Hotel, Bergen   Bergen tarihi ayarı ile fantastik konaklama yerleri bol var. Det Hanseatiske Hotel şehrin kalbinde yer almaktadır. Tesis yenilenmiş bir 16. yüzyıl binasında yer almaktadır. Bazı odaların bozulmamış restorasyonu yeniden inşa edilirken restore edilmiştir. Oteldeki duvarlar ve tavan açık renkli ahşapla kaplıdır; Odalar 18. yüzyıl tarzında güzel bir şekilde döşenmiştir. Otel eski bir kır evi atmosferine sahiptir. Zemin katta rahat bir kütüphane ve Meksika yemekleri sunan küçük bir restoran bulunmaktadır. En üst kattaki odalardan birini seçen gezginler şehir merkezinin manzarasının tadını çıkarabilirler.
Fotoğraflar: Saga Hotel Oslo, Oslo Saga Hotel Oslo, Oslo   Geçmişteki kültürün hayranları, Oslo'daki oteller seçiminde sınırlı olmayacaktır. Muhtemelen, büyüleyici Saga Hotel Oslo ile hayran kalacaklar. Bu otel, Kraliyet Sarayı'na uzak olmayan, 19. yüzyıldan kalma güzel bir binada hizmet vermektedir. Otel, geleneksel İskandinav tarzında yapılmış konuk odaları sunmaktadır. Otel hala güzel bir halı ile dekore edilmiş oyma ahşap korkulukları olan eski bir döner merdivene sahiptir. Konuk odalarında, gezginler kadife döşemeli premium antika mobilyalar bulacaklar. Zarif şamdanlar ve masa lambaları şıklığı ve şıklığı tamamlar. Saga Hotel Oslo, mükemmel bir ulusal yemek seçeneği ve rahatlamak için mükemmel bir yer olan şık bir bar ile büyüleyici bir restorana sahiptir.
Rica Holmenkollen Park Hotel, Oslo Rica Holmenkollen Park Hotel açılışı henüz 1894'te gerçekleşti. Bu otel, ahşaptan yapılmış ulusal tarzda muhteşem güzel bir binada hizmet vermektedir. Oslo Fiyordu'ndan otele sadece birkaç adımla ulaşabilirsiniz. Rica Holmenkollen, pitoresk bir ormanla çevrilidir. Günümüzde otelin dekorunun modern tarzın bir paragonu olabileceği gerçeğine rağmen, zarafetin ve tarihi çekiciliğin özel atmosferi hala farkedilebilir. De Fem Stuer restoranı aynı zamanda özgün bir tasarıma sahip bir yerdir. Bu arada, De Fem Stuer sadece şehirdeki değil, tüm ülkede en iyi ulusal mutfak restoranlarından biri olarak bilinir.
Norveç rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Norveç’in Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Ülke haritaları Norveç haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Şehirler haritası Norveç şehir haritası
Tüm ilgi çekici yerlerin haritası Norveç gezi haritası

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

05.02.2023

Norveç Fotoğraf Galerisi

Norveç En İyi Şehirlerindeki Dikkate Değer Tarihi Oteller

Oslo
Konforlu Best Western Karl Johan, eşsiz tarihi cazibesi ile dikkat çekiyor. Bu otel, Karl Johans Caddesi'ndeki en güzel binalardan birinde açıktır. Best Western Karl Johan, özenle hazırlanmış vintage sanat eserlerini mükemmel bir şekilde muhafaza ediyor. Otelin konukları, otel genelinde koridorlarda ve ortak alanlarda sergilenen etkileyici koleksiyonları inceleyebilirler. Best Western Karl Johan, zengin dekoruyla da dikkat çekiyor - güzel ahşap kaplamalar ve ulusal stilde renkli desenler ile muhteşem halılar her yerde … Devamını Oku
Bergen
Torgalmenningen'e çok yakın konumda bulunan Grand Terminus oteli gibi aristokrat lüksü bilenler. Öngörülebilir tarihi bir bina, bozulmamış yüksek tavanları, devasa pencereleri ve soylu ahşap unsurlarını tutmayı başardı. Geçmiş yüzyılların geleneklerine uygun olarak, tüm odalarda zarif mobilyalar ve büyüleyici altın tonlu duvar kağıtları bulunmaktadır. Çok sayıda kristal kolye ile büyük avizeler odayı aydınlatır; zemin muhteşem halılarla kaplıdır. Konuklar, geniş bir viski yelpazesi ile ünlü Terminus … Devamını Oku

Norveç’in Tarihi Oteller Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018