OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Larvik Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Larvik Havn   Larvik, Norveç’in güneyindeki nispeten küçük bir tatil beldesidir. Bu aynı zamanda Bohus Körfezi’nin batı kıyısında bir liman. Kentin nüfusu yaklaşık 40 bin kişiyi tahmin ediyor.
  Larvik’te harika bir aile tatili düzenleyebilirsiniz. Bu şehir sadece aktif eğlence için yaratılmıştır. Sıcak mevsimde Foldvik Familypark, yerli halk ve çocuklu turistler için favori bir tatil yeridir. Bu park … Açık
Larvik’te selüloz, kağıt ve gemi yapımı gibi endüstriler oldukça gelişmiştir.

Larvik, gerçekten Norveç geleneklerine ve başka hiçbir yerde bulunamayan eşsiz mimarisine sahip bir şehirdir. Larvik’e gelen turistler, dar sokakları ve sizi yüzyıllar öncesine götüren küçük bakımlı evleriyle hemen havaya uçuruluyor. Adanın sessiz ve huzurlu atmosferi nedeniyle ziyaretçileri modern yaşamın yarattığı stresten değerli bir şekilde dinleneceklerdir.
Larvik, pitoresk taş plajları ve sol buzlanma buzları ile popülerdir. Vahşi doğayı seven turistler bu yere katılmaktan büyük bir zevk alacaklar. Larvik’in doğası romantizm ve çekicilikle doludur. İnsanların maceralara başlamalarını ve bu dünya ile tanışmalarını sağlar. Birçok ünlü araştırmacı ve gezgin Larvik’te doğdu. Aralarında uluslararası ünlü bir gezgin Thor Heyerdahl. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Larvik’in konukları, yerel mutfağın temel unsurlarından olan lezzetli balık yemeklerini deneme fırsatı bulacaklar. Somon yemekleri özellikle turistler arasında popüler. Somon balığı, birçok ilginç ana yemek … Açık
Larvik, sülfitler ve sodyum saultlar bakımından zengin çok çeşitli mineral kaynaklardan dolayı balneolojik tatil yerlerinin listesine atıfta bulunur. Ayrıca, Larvik tatil beldeleri yaygın olarak şifa amaçlı çamur kullanmaktadır. Turistler ayrıca yüzme şeklindeki su prosedürlerini denemek için teklif edilir.
  Larvik’in ana sembollerinden biri, eski sahibinin ismini taşıyan Herregorena’nın mülküdür. Bu emlak 300 yıldan daha uzun bir süre önce inşa edilmiş ve asil sayıma aitti. Halen şehirdeki orijinal görünümünün yıllar içinde korunmasını sağlayan az sayıdaki binadan biri. Araziyi çevreleyen, ilkbaharın sonlarında dolaşmak için en ilginç olan pitoresk bir bahçedir.
  Larvik, sakinlerinin zengin kültürel ve tarihi gelenekleri korumasını engellemeyen, çok güzel ve modern bir şehirdir. Kasaba halkı, bazı yabancılara oldukça kaba görünebilecekleri için çok kısıtlı ve içten bir … Açık
Kentin en çok ziyaret edilen kültür merkezi Denizcilik Müzesi. Sergisi, diğer şehirlerdeki benzer müzelerin koleksiyonlarından çarpıcı biçimde farklı. Çoğu ünlü gemi yapımcısı Colin Archer’e adanmıştır. Müze eski gemi modellerinin yanı sıra çizimler ve tarihi belgeler sunmaktadır. Larvik, dünyaca ünlü gezgin Tour Heyerdahl’a ev sahipliği yapmaktadır. Müzenin koleksiyonlarından biri keşiflerine adanmıştır.
Şehir, en güzellerinden biri olan Larvik Kilisesi olan birkaç eski güzel kiliseyi korudu. Deniz kıyısında yer alır ve orijinal özelliklerini yüz yıldan fazla bir süredir korumuştur. Kilisenin duvarlarında antik ikonlar ve dekorasyonun ilkel unsurları korunmuştur. Oldukça basit ve aynı zamanda inanılmaz derecede çekici bir tasarım ile ayırt edilir.
  Larvik, 17. yüzyılda kurulmuş olup, şehirde korunan en eski yapılardan biri Herrgården malıdır. 1677 yılında inşa edilmiş ve daha sonra adlandırıldığı varlıklı bir grafiğe aitti. Site 300 yıldan fazla bir … Açık
Şehir ve çevresi, eşsiz doğal cazibe merkezleriyle ünlüdür. Sıcak mevsimde turistler, pitoresk Bökesskugen ormanında gezinme şansına sahip olacaklar. Burası, Norveç’te, kayın ağaçlarının bulunduğu en kuzey ormandır. Orman boyunca birçok ilginç yürüyüş yolu döşenmiştir. Bazıları yüz yaşından büyük olan görkemli ağaçlara ek olarak, burada daha nadir bulunan bitkileri görebilirsiniz. En şanslı turistler vahşi hayvanları ve kuşları gözlemleyebilecekler.
Çok ilginç bir gezi tesisi Colin Archer House-Museum. Bu eski evdeydi, dünyadaki en ünlü gemi yapımcılarından biri doğdu ve büyüdü. Hayatı boyunca 14 birinci sınıf kurtarma gemisi ve 200’den fazla tekne türü tasarladı. Bugün, 18. yüzyılın başlarında inşa edilen Barok tarzındaki güzel tarihi yapı, Colin Archer’in hayatına ve çalışmalarına adanmış ilginç bir müzeye dönüştürülmüştür. Yaz aylarında, bu müze topraklarında ziyaretçilerin bir bardak kokulu çay içebilecekleri küçük bir yaz kafesi var.
Larvik - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Larvik ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Larvik kaleleri
♥   Kalesi 'Fritzøehus Castle' , 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tønsberg Fortress' , 32.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Refsnes Gods' , 54.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Oscarsborg Fortress' , 75.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Skaugum' , 90.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Larvik çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Færder' , 30.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Ytre Hvaler' , 46.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Kosterhavets nationalpark' , 64.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Norveç Gezisi: Görülecek Yerler

Finnmark bölgesi balıkçılar ve avcılar için gerçek bir cennettir. Fiyortları farklı balık türleriyle doludur ve yoğun ormanları sayısız hayvan ve kuşa ev sahipliği yapmıştır. Burada ívre Anárjohka Milli Parkı'nın en ünlü olanı, birkaç doğa rezervi var. Turistler, sahilin güzelliğini görebilecekleri tekne ve gemi gezintilerine katılmaktan mutluluk duyuyorlar. Foodies, çok sayıda restoran, taverna ve bar bulacakları Tromso şehrini ziyaret etmeniz önerilir. Çoğunluğu geleneksel Norveç yemekleri yapımında uzmanlaşıyor, bu nedenle lezzetli balık yemek ve ülkenin en iyi şaraplarından bazılarını içmek için en iyi yer. …
OrangeSmile araç kiralama Larvik’de araba kiralama

IHG, Voco Otel Markasını Lahey'e Getiriyor

Otel, tarihi 1923 yılına dayanan eski bir banka binasında hizmet vermektedir. Binayı lüks bir otele uygun hale getirmek için eski banka tamamen dönüştürülmüştür. Otel, binanın 7 katında yer alan zarif tasarımlı 204 odaya sahiptir. Lahey'deki yeni otele Merkez İstasyondan ulaşmak çok kolay – tramvay yolculuğu sadece on dakika sürüyor. Deniz kenarına bir yolculuk sadece biraz daha uzun sürer - yaklaşık 15 dakika. Oku bunu

01.08.2021

Larvik Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Larvik Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Larvik, Norveç Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Larvik’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Larvik’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018