OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Larnaka

Çocuklarla Larnaka Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Larnaka’da çocuklu turistler için birçok ilginç eğlence var. Şehrin en sessiz ve pitoresk bölgelerinden birinde, Lucky Star eğlence parkıdır. Bu parkta, popüler çocukların atlıkarıncaları ve şişme botlarla dolu büyük bir havuz gibi birçok cazibe merkezi bulunmaktadır. Daha büyük çocuklarla, burada bulunan karting merkezini ziyaret edebilirsiniz. Parkta ayrıca güzel bir kafe var. Parkın hemen yakınında, çocukların ve yetişkinlerin at sırtında binebilecekleri bir binicilik merkezi var.
  Larnaka, çeşitli el sanatları dükkanları ve renkli pazarlarla alışveriş yapanları cezbeder. Tarihi kent merkezine giden küçük sokaklar Finikoudes Bulvarı’ndan başlar. Bu caddeler, en popüler ulusal eşyaları … Açık
Vay Eylem Parkı eşit derecede çekici. Sıra dışı turistik yerlerden hoşlananlara hitap edecek. Bu eğlence merkezi iç mekanlardadır ve büyük ölçüde küçük çocuklara odaklanmıştır. Onlar için şişme oyunların ve slaytların bulunduğu güzel oyun alanlarının yanı sıra aktif oyunlar için mükemmel yerler de var. Büyük çocuklar için tırmanma duvarları mevcuttur. Eğlence merkezi çalışanları, günlük olarak genç ziyaretçiler için ilginç oyunlar ve eğlence düzenliyor. Merkezin çocuk tatilleri için mükemmel olduğunu da belirtmekte fayda var.
Rock N Bowl Bowling Center - Pyla şehrinde, mükemmel bir eğlence merkezi bulunmaktadır. Bu merkezin en büyük avantajı birinci sınıf bowlingdir. Büyük bir şirket burada inanılmaz bir şekilde rahatlayabilir, en sevdikleri oyunların keyfini çıkarabilir ve bir kafede ünlü yemeklerin tadına bakabilir. Eğlence merkezinde mükemmel rekreasyon alanları var. Pek çoğu, geceyi rahat bir ortamda geçirmek için özel olarak gelir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Larnaka, bölgenin en büyük tatil beldeleri listesinde üçüncü sırayı alan Girit şehridir. Bu aynı zamanda hızlı gelişen endüstri ve ticaret ile büyük bir liman. Bu şehir aynı zamanda adanın en popüler … Açık
Adada, bazıları çocuklarla ziyaret etmek ilginç olacak pek çok orijinal müze var. En sıradışı olanlardan biri Baykuş Müzesi. Bu müzenin sergilenmesi baykuşlara adanmıştır. Zengin bir figürin ve eski oyuncak koleksiyonunu, baykuşların ve diğer ilginç eserlerin mücevherlerini içeren mücevherler, bir şekilde bu şaşırtıcı kuşlarla ilgili. Müze özel mülkiyettir ve misafirperver ve dost canlısı bir atmosfere sahiptir.
Çocuklarla, kesinlikle adanın en çok ziyaret edilen müzelerinden biri olan Larnaka Bölgesi Arkeoloji Müzesi’ne bakmalısınız. Bu arkeoloji müzesi oldukça büyük. İlginç bir antik taş heykel koleksiyonu, kilden yapılmış mutfak eşyaları ve diğer eşsiz arkeolojik buluntular içermektedir. Müze çok ilginç tasarımı ile ayırt edilir. Sergilerinden bazıları açık alanda bulunuyor. Buradaki geziler o kadar bilişseldir ki, ilk dakikalardan itibaren huzursuz genç gezginler bile taşınacaktır.
  Larnaka’da çok sayıda yemek mekanı, hem basit bir ev mutfağını tercih edenler hem de gurme yemek hayranları için hem bütçe gezginleri memnun eder. İlginç bir yer, birbirine zıt iki çekici meyhaneden oluşan Monte … Açık
Adada tatil yapmak, plaj eğlencesi olmadan hayal etmek imkansızdır. Çocuklarla dinlenmek için ideal bir yer Yiannades Plajı olacaktır. Bu kumlu plaj çok büyük. Adadaki en temiz ve en korkunçlardan biridir. Kıyı şeridinin yanında düz sıra palmiye ağaçları vardır. Plajın bir kısmı yeniden tasarlandı ve bir kısmı bozulmamış güzelliğini korudu. Bu plajda her zaman çocuklu çok sayıda turist vardır. Çocuklar kesinlikle ılık, kristal berraklığında sularda yüzmeyi ve kumdan inşa etmeyi severler.
Arokinin en önemli cazibe merkezlerinden biri olan Oroklini Gölü’nü kesinlikle mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu göl çok güzel. Yanında, yürüyüş sırasında besleyebileceğiniz birçok kuş var. Gölün kıyısında güzel ormanlar var. Bir aile yürüyüşü için bundan daha ilginç ve pitoresk bir yer bulmak zor olacaktır. Larnaka adası tam anlamıyla aktif ve bilişsel boş zamanlar için yaratılmıştır.
Larnaka - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Larnaka ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Larnaka yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Lucky Star Park' Aradhippou, 5.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Galactica Luna Park and Bowling' Limassol, 58.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Larnaka çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'WaterWorld Themed WaterPark' Ayia Napa, 29.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Fasouri Watermania' Limassol, 66.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Larnaka ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Ocean Aquarium' Famagusta, 38.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Larnaka ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Mazotos Camel Park' , 17 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Nicosia Zoo' , 42.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Limassol Zoo' , 58.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Paphos Zoo' , 117.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Kıbrıs’ta Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Akrotiri Çevre Eğitim Merkezi, çocukların çevreyi korumayı öğrendikleri bir tür etkileşimli müzedir. Merkezde bir laboratuar, bir botanik bahçesi, bir oyun alanı ve birçok sergi var. Netlik için en yeni mikroskoplar, teleskoplar ve bilgisayarlar kullanılır. Ayia Napa'nın Dinozor Parkı var. Parkta duran ve orada tükenmiş dinozorların yaşamı inanılmaz derecede gerçekçi figürleri, çocuklar üzerinde silinmez bir izlenim bırakarak onları ipuçlarına sokuyor. Bu rakamların birçoğu hareket edebiliyor ve ses çıkarabiliyor. Çocuklar kesinlikle ağaçlar ve neredeyse gerçek dinozorlar arasında piknik yapabilecekler. …
OrangeSmile araç kiralama Larnaka’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Larnaka’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Larnaka Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Larnaka Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Larnaka Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Larnaka.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018