OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Isa Town

Isa Town Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Bahrain Grant Mosque (Night view)   1. Kasabada her zaman çok sayıda yabancı işçi olduğundan ve bunların çoğu hizmet bölümünde çalıştığından, ellerinden geldiğince kazanmaya çalışırlar. Hatta bazıları müşterileri fazla ücretlendirmeyi deneyebilir. Bu nedenle turistler kasabanın her yerinde - bankalar, restoranlar, kafeler ve otellerdeki toplamı ve değişimi dikkatlice kontrol etmelidir. Uyuşmazlık durumunda polisten herhangi bir şekilde bahsetmek, polisi aramak veya bir polis ofisini ziyaret etmek için soğuk bir duş olarak çalışın. Personel derhal değişikliği veya fazla ücret alan müşterileri vermeyi unuttuğunu hatırlar.
2. Taksi servislerini kullanırken, taksi şoförünün sayacın açık olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. Yerel taksi şoförleri genellikle sayacı açmayı “unutur”. Yaptıkların aynı olmalı - basitçe polisten bahset.
3. Personel, bir fiyat etiketinde yazılı fiyattan daha fazla para talep edemez. Bu fiyat zaten tüm vergileri içermektedir. Bu, eğer birileri fazladan para eklemeniz gerektiğini söylerse inanmayın.
4. Toplu taşıma araçları Isa Town’da çok iyi gelişmemiş, bu nedenle şehir içinde yaya olarak, taksiyle ya da kiralık bir arabada gezinmek en rahatı. Bu nedenle, yerel halk toplu taşıma araçları ile belirli bir yere nasıl ulaşacaklarını bilemeyebilir - çok fazla kullanmazlar.
5. Isa Town çok sıcak bir yer, bu nedenle önceden bu tatil için hazırlanmak ve güneş gözlüğü, güneş kremi ve şapka gibi gerekli eşyaları almak daha iyidir. Bununla birlikte, kışın Isa şehrini ziyaret ederseniz, bazı ılık giysiler (ceket, örme şapka ve kazak) de gerekli olacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Bahreyn Müslüman bir ülkedir, bu nedenle yerel halk alkole karşı olumsuz bir tavır sergiler. Özellikle halk arasında sarhoş olmayın, çünkü bu tür davranış yerel halk tarafından şiddetle onaylanmadı.
7. Diğerlerini selamlayın ve eşyaları yalnızca sağ el ile geçirin. İslam dinine göre, sol el saf olmayan kabul edilir.
  Isa Town, Bahreyn’deki en genç ve en lüks şehirlerden biridir. Ülkenin dört bir yanından zengin insanlar tarafından inşa edilen lüks villalar, Isa Kasabası’nın arama kartı haline geldi. Muhteşem alışveriş … Açık
8. Kadınlara açıkça bakılması önerilmez. Sadece meraktan bile - bakışınız Isa Town halkı tarafından yanlış anlaşılabilir.
9. Kolsuz tişört, kısa elbise ve şort gibi çok açık kıyafetler giymekten kaçınmak daha iyidir. Plaj kıyafetleri sadece plaj için uygundur. Asla sahil bölgesi dışında giymeyin.
10. Hava genellikle sıcak olduğu için, dışarıda herhangi bir gezi veya etkinlik yapmadan önce içme suyunda depolamak daha iyidir. Su, şehir merkezinde gülünç derecede pahalı olabilir.
11. Yerel halkın izni olmadan fotoğraf çekmek yasaktır. Bu kural özellikle kadınlara gelince önemlidir.
12. Yerel otoritelerin binaları, askeri nesneler, petrol şirketleri, saraylar, kaleler, kaleler ve arkeolojik kazılar - tüm bu nesnelerin de fotoğraf çekmesi yasak.
13. Isa Kasabasından getirilecek en iyi hediyelik eşyalar şunlardır: inciler, mücevherler, baharatlar, yerel seramikler, giysiler (abaya) ve Bahreyn ulusal sembollerine sahip eşyalar.
Isa Town - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Isa Town’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

United Tower

From the series “Spiral Şeklinde Bükülmüş Binalar ve Kuleler”
Binanın duvarları içinde, gökyüzünün 14 katında yer alan lüks otellerin yanı sıra çeşitli şirketlerin ofisleri de bulunuyor. Yolcular için, içinde bir gökdelen özelliklerini değerlendirmenin en iyi yollarından biri, Wyndham Hotel Group'un zarif odalarından birinde konaklama olacak. Tüm odaları şık bir şehir manzarası eşliğinde panoramik pencereler ile donatılmıştır. Otelin son katlarında cazip restoranlar ve barlar bulunur; bu da çevredeki manzaraları dinlemek ve hayranlıkla izlemek için harika bir yerdir. … Devamını oku

Isa Town ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Bahreyn: Seyahat Tavsiyeleri

10. Bahreyn'in en güzel yerlerinden bazılarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bunlar Barbar Tapınağı, Siyadi Evi, 'Kraliyet Mezarları' kompleksi ve Hayat Ağacı'dır. Ayrıca ülkede çok güzel yerler, vahşi doğa ve çok çeşitli hayvanlar var.
11. Bahreyn'de İngilizce konuşabilirsiniz. Yerli halk, Arapça'nın anadilleri olmasına rağmen onu iyi konuşuyor. Ayrıca bazı sakinlerin Farsça ve Urduca'da nasıl iletişim kurduğunu da duyabilirsiniz.
12. Manama şehri Bahreyn'in başkentidir. İngiliz atmosferi ve biraz farklı kültürüyle diğer tüm şehirlerden önemli ölçüde farklıdır. Ancak tüm bunları yalnızca bilgili bir kişi fark edebilir.
13. Bahreyn'deki ana din İslam'dır. Yerel halkın% 80'inden fazlası bu dine bağlı. Ülkenin geri kalanı, Hristiyanlık dahil çeşitli inançların taraftarlarıdır. …
OrangeSmile araç kiralama Isa Town’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

05.02.2023

Isa Town Fotoğrafları

Isa Town haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Isa Town Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Isa Town Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Isa Town’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018