OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Balaclava Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Balaclava, Mauritius’un kuzey kesiminde yer alan nispeten genç bir tesistir. Dünyanın dört bir yanından gelen turistler arasında inanılmaz derecede popüler olmak sadece birkaç yıl sürdü. Tatil, plaj dinlenmekten hoşlanan herkes için harika bir yerdir.
  Balaclava restoranları, nasıl şaşırtmayı ve misafirlerini memnun etmeyi biliyor. Egzotik yemekler ve deniz ürünlerinin tüm hayranları, yerel dalış mekanlarında yemek seçimi ile gerçekten büyülenmiş hissedecekler. … Açık
Tesisin arazisinde muhteşem bir otel bulunmaktadır. Modern tekniklerle donatılmış ve geniş bir plajı, bir havuzu, çocuklar için alanları ve restoranları vardır. Balaclava, pitoresk bir plajda rahatlamak, Hint Okyanusu’nun dalgalarını dinlemek ve ihale suyunda yüzmek isteyen gezginlere mükemmel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Tesiste ayrıca ziyaretçilerin bir dizi sağlık iyileştirme ve kozmetik işlem geçirebilecekleri kendi modern SPA merkezi bulunmaktadır.
Aktif dinlenme söz konusu olduğunda, tesis çok çeşitli hizmetler sunabilir. Dalış okulu, kano veya su kayağı kiralayabilir veya büyüleyici gece balıkçılığını deneyebilirsiniz. Tenis kortları, mini golf sahaları, çeşitli fitness merkezleri, güzellik salonları ve masaj kabinleri her gün açıktır. Bu aktiviteler biraz sıkıcı olduğunda, şehrin pitoresk banliyölerinde bazı gezileri denemenin zamanı geldi. Burada zengin parkları, çoklu ticaret merkezlerini ve meydanları, milli parkları ve cazibe parklarını göreceksiniz - diğer bir deyişle, kaliteli aile istirahati için ihtiyacınız olabilecek her şey. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ulusal kültürün çeşitliliği, en çarpıcı özelliklerinden biridir. Kasaba, farklı dinlere mensup insanlar için ev sahipliği yaptı. İngilizcenin Mauritius’ta ulusal dil olarak kabul edilmesine rağmen, birçok yerli … Açık
  Balaclava kalabalık ve gürültülü yerlerde olmak istemeyenler için mükemmel bir tesistir. Burası sadece plaj aktivitelerinin hayranlarına değil, aynı zamanda alışılmadık gezileri sevenlere de hitap edecek. Kaplumbağaları izleyebileceğiniz çeşitli ilgi çekici turlar çok popülerdir, bunlar sadece dalgıçlar için değil aynı zamanda keyifli olacaktır. Botla dalış turları da mevcuttur. Mauritius’un gizli plajları, tüplü dalışın düşkünleri, berrak sularla ıssız kumsallarda rahatlayabilir ve doğal ortamlarında deniz kaplumbağalarını seyredebilir. Yılın belli zamanlarında, kumlu plajlardaki yumurtalardan küçük kaplumbağaların ortaya çıktığı ve denize doğru ilk adımlarını attığı görülebilir. Gezginler, dalış için gerekli tüm ekipmanı kiralamanın yanı sıra değişen sürelerde bir seyir rezervasyonu yapma fırsatına da sahiptir. Bu geziler sırasında genellikle sadece kaplumbağaları değil, yunusları da görmek mümkündür.
Balaclava Sawmill Yerel gastronomi geleneklerini tanımak, bu egzotik tatildeki son derece tavsiye edilen aktiviteler arasındadır. Deniz ürünleri meraklıları çok nadir lezzetler denemeye fırsat bulacaklar, ayrıca ulusal yemekler sebze ve meyvelerden çok ilginç yemekler içerecek. Yerliler yiyecekleri çoğunlukla açık ateşte servis ederler, bu nedenle tüm yiyeceklerin özel bir tadı vardır.
  Eski dini yapıların çeşitli tapınakları ve kalıntıları, Balaclava’nın başlıca simge kalıntıları olmaya devam etmektedir. Kasaba, muhteşem şelaleler, göllere hayranlık uyandıran ve yoğun tropik bölgeleri … Açık
Tatil oldukça küçük olduğundan, çevresi ötesinde turistler için bir çok eğlence düzenlenmektedir. Tekne gezileri, Balaklava’nın yakın çevresinde bulunan doğa rezervinde yürüyüşler ile değiştirilebilir. Yerel tropikal ormanlar, gezegenin başka hiçbir yerinde görülemeyen birçok nadir kuşa ev sahipliği yapar. Ornitologlar, özellikle minik boyları ve renkli tüyleriyle büyüleyen nadir pembe güvercin ve cennet sinekçilerini fotoğraflamak için buraya geliyorlar.
Balaclava Adanın güneybatı kesiminde eşsiz bir doğal cazibe - Yedi Renkli Topraklar. Bu yüzden yedi farklı renkteki kumların oluşturduğu güzel kum tepeleri denir. Bu kumulların doğal bir şekilde nasıl oluşmuş olabileceği ve neden erozyona maruz kalmadıkları ve kumların karıştırılmadığı - araştırmacılara bir sır olarak kalmaktadır. Kum tepelerinin yanındaki turistler için kum tepelerinde yürüyüş yapamayacağınız rahat izleme platformları yapıldı.
Balaclava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Balaclava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Balaclava çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Black River Gorges' , 38.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Balaclava ve Çevresindeki Turistik Yerler

Şelaleler Tamarin

From the series “Dünyanın En Harika Şelaleleri”
Kompleksin toplam yüksekliği 300 metredir ve bu sayede dünyanın en yüksek şelaleleri arasına girerler. Şelalenin etrafındaki alan asla boş durmaz. Gezi grupları her gün buraya gelir ve bu muhteşem yerlerde birçok turist günleri geçirir. Yerli halkın deneyimli rehberliğinde yürüyüş gezileri de ziyaretçilere sunulmaktadır. Böylece şelale yürüyüşü daha ilginç ve zenginleşecektir. … Devamını oku

Mauritius Gezisi: Görülecek Yerler

  Güzel doğanın yanı sıra Mauritius Adası, büyüleyici mimari yapılarıyla ve her zevke uyacak harika eğlence seçenekleriyle misafirlerini cezbetmektedir. Birkaç önemli yer işareti adanın başkenti, Port Louis şehri bulunur. Güzel bir Hükümet Binası binası var ve yerel ortaçağ evlerinden birisi Doğa Tarihi Müzesine çevrildi. Yarış hafta sonları çok popüler bir eğlence haline geldi. Olay geleneksel olarak Champ de Mars'ta gerçekleşir. …
OrangeSmile araç kiralama Balaclava’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

30.11.2023

Balaclava Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Balaclava Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Balaclava, Mauritius Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Balaclava’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Balaclava’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018