OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Tirol

Tirol Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Bölgeye sadece trenle değil, otobüsle de rahatça seyahat edebilirsiniz. Innsbruck’un ziyaretçilerine çok doğal güzellikler boyunca uzanan tramvaylar mevcuttur.
2. Yerel otoyolun zor dağlık alanlardan geçtiği göz önüne alındığında, bunların bazıları kışın kapalı olabilir. Araba ile seyahat edecek turistler, mevcut güzergahları kesinlikle netleştirmelidir. Alp bölgelerinde sadece lastik zincirleriyle donatılmış araçlarla seyahat ettiğinizden emin olun.
3. Diğer şehirlere ve ülkelere çağrı yapmak için en karlı yol cadde ödemeli telefonlardır. Her meşgul caddeye ve önemli turistik mekanlara yakın kurulurlar. Telefon kartları herhangi bir tütün dükkanında veya postanede satın alınabilir.
4. Yerel oteller oldukça yüksek fiyatlara göre farklılık göstermektedir; deneyimli gezginler, orta fiyatlı konaklamaya dikkat etmenizi önerir. Üç yıldızlı oteller konuklara çok çeşitli hizmetler sunar ve genellikle çok çekici bir bölgede bulunur.
5. Çok sayıda otele ek olarak, gezginler için çok çeşitli bireysel dağ evleri ve daireler bulunmaktadır. Onlar bir daire kiralamak için çok karlı olduğu için harika bir şirket olarak seyahat edenler için kalmak için mükemmel yerler olabilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Bireysel catering önemli ölçüde tasarruf etmeye yardımcı olur. Tüm popüler tatil alanları, turistlere cazip fiyatlarla harika ürünler alabileceğiniz iyi bir yiyecek seçkisi sunmaktadır.
7. Zaten Tirol’e gittiğinizde bile yerel turizm merkezlerinden birini ziyaret etmeye değer. Gerçek şu ki burada gastronomik olaylar ve diğer ilginç tur programları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca mevcut promosyonlar ve indirimler hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.
  Bu pitoresk Avusturya bölgesinin ulusal yemekleri, her zamanki basit ve uyumlu yaşam tarzını göstermektedir. Tüm popüler yemekler çok basit ve içten. Otantik bir ulusal yiyecek arayan gezginlerin Stube adlı Alp … Açık
8. Turistlerin yerel peynirleri ve sadece özel mağazalarda sır saklamalarını tavsiye etmeleri önerilir. Çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunarlar ve müşterilere satılan ürünlerin ilginç çeşitlerini tatmaları için sunarlar. Genellikle hafta sonları çalışan yerel pazarlar da inanılmaz.
Tirol - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Tirol’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Alpspix

From the series “Dünyanın En Yüksek Gözlem Platformları”
Açık havada, Almanya'nın en yüksek dağı olan Zugspitze'nin güzel manzaraları hayranlıkla izlenebilir. Alpspix gözlem güvertesi tüm yıl boyunca kullanılabilir. Eşsiz şekli sayesinde, başka yerlerden görünmeyen muhteşem manzarayı görebilirsiniz. Gözlem güvertesinin yolcular arasında çok popüler olmasına rağmen, bir takım muhalifleri var. Açılışından sonra, bu mekanı yıllık eğitim için seçen dağcıların grubu, bu devasa yapının sadece mükemmel dağ manzarası altında kaldığını söyledi. Onlara göre, bu yerlerin güzelliğinden zevk almanın tek yolu doruk noktalarından birini ele geçirmektir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Tirol’de araba kiralama

Tirol Fotoğrafları

Tirol haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tirol Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Tirol Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Tirol’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018