OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Porto Riko

Çocuklarla Porto Riko Aile Tatili - Turistik Yerler ve Eğlence

  Porto Riko, çocuklarla seyahat etmek için harika bir yerdir. Temiz hava, ılık su, bol yeşillik ve güneş, çocuk sağlığına, benzersiz Porto Riko kültürünü tanıma, iç dünyalarını zenginleştirir ve eğlence sıkılmayacaktır. San Juan’da, Pazartesi hariç her gün açık olan Çocuk Müzesi’ni bulacaksınız. Bilimin yan yana eğlenerek geçtiği, üç katlı harika bir interaktif müze. Çocuklar çevre ve insan vücudu hakkında çok şey öğrenir, müzik çizer ve çalar. Zemin kat en küçük çocuklar için, diğer ikisi ise 12 yaşına kadar olan çocuklar içindir. Kitaplar, oyuncaklar ve temalı bir mağara kesinlikle çocukların hayal gücünü yakalayacaktır.
  Porto Riko adalarının muhteşem doğası, deneyimli tüm gezginleri büyüleyebilir. Temiz hava, kristal berraklığında zümrüt sular, yağmur ormanları, harika …
Devamını oku
Carolina’daki yüzlerce sergiden oluşan etkileşimli Çocuk Müzesi oynamak, öğrenmek ve yeni beceriler kazanmak için harika bir yer. Büyük bir volkan, çocuklar için oyun alanı, tiyatro, haber spikeri, oyuncu, satıcı, tasarımcı, sanatçı veya mimar gibi hissetme fırsatı var. Dışarıda, genç araştırmacıların zevkine tam olarak keşfedilebilecek bir oyun alanı ve gerçek bir uçak var. Müzik, bilim ve oyunlar bu muhteşem yerde bir araya getirilmiş. Müze, pazartesi ve salı günleri hariç tüm hafta açıktır.
Caguas’ta dokunmatik ekranlar, etkileşimli sergiler, hayvanlar, doğa, bilim ve teknoloji hakkında ilginç bilimsel filmler gösteren bir 3D sinema ve güneş panelleri içeren Karayipler’de bulunan Criollo Bilim ve Teknoloji Merkezi Karayipler’i ziyaret edebilirsiniz ve yağmur suyunu toplamak için bir ’yeşil çatı’. Pek çok müze sergisi ziyaretçilere çevre sorunlarını ve çözümlerini, insan vücudunu ve adanın doğasını tanıtıyor. Fizik ve kimya laboratuvarlarında deneyleri gözlemleyebilir ve hatta bunlara katılabilirsiniz. Ayrıca bir kafe ve hediyelik eşya dükkanı da bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  En ünlü tatil beldelerinden biri olan ülke, muhteşem mimari yapılar, güzel doğa beldeleri ve mükemmel eğlence merkezleri seçeneklerinden de zengindir. Porto Riko …
Devamını oku
Enerji dolu aktif çocukları olan turistler, özellikle sıcak bir günde iyi olan Porto Rikolu su parklarından en az birini ziyaret etmelidir. Aguadilla’daki küçük ama popüler Las Cascadas Su Parkı, aile eğlence ve eğlence için mükemmeldir. Lezzetli dondurma ve güzel yemekler, neşeli müzik, yapay dalgaların bulunduğu bir yüzme havuzu, birçok slayt, yavaş ve hızlı yapay nehirlerin yanı sıra küçük çocuklar için sığ bir havuz içeren özel bir alan sunmaktadır. Gardiyanlar, çocuklarını yakından izleyerek güvenliklerini sağlar.
Fajardo’da her yaştan ziyaretçiler için çeşitli havuzlar ve su kaydırakları bulunan büyük Coqui Su Parkı bulunmaktadır. Burada gün boyu kesintisiz eğlenebilirsiniz. Ilık suyla doldurulmuş büyük havuzlar, on sekiz metrelik bir kuleden nefes kesici bir inişten sonra rahatlamayı sağlar. Ek bir ücret karşılığında, su parkının konuklarına, her zaman rahatlamanın ve güneşlenmenin güzel olduğu şişme yataklar ve rahat hamaklar sağlanmaktadır. Bir restoran ve bar, suda eğlendikten sonra serinletici içecekler sunar.
  Küçük Karayip adası Porto Riko, Afro-Karayipler, İspanyol, Amerikan ve yerel Taino kültürlerinin bir araya getirildiği tropik bir cennettir. Ulusal Porto Riko …
Devamını oku
San Juan’da bulunan El Morro, yerli halk ve turistler arasında popüler bir piknik noktasıdır. Pazar günleri, geleneksel olarak tüm renk ve şekillerin güzel uçurtmaları gökyüzünde uçuyor. Aynı yerde bir tane satın alabilirsiniz. Herhangi bir çocuk uçurtma almaktan ve başkalarıyla birlikte başlatmaktan mutluluk duyacaktır. Heyecan arayanlar, sadece yetişkinlere ve çocuklara yıldan yıla yüzmek için öğretilen Guiyanabo’daki Scuba Dogs Club’ı ziyaret edebilir, ayrıca 8-14 yaş arası usta dalış becerisine sahip çocukları da ziyaret edebilir. Eğitmenler modern ekipman kullanıyor ve durumu yakından takip ediyor.
Porto Riko’da çocuklarınız varken, Luquillo’daki Carabali Rainforest macera parkını ziyaret ettiğinizden emin olun. Park, çocukları ve yetişkinleri kumsalda veya yağmur ormanlarında ata binmeye, açık eteklerde süren açık bir karavandan büyüleyici manzaraların keyfini çıkarmaya, Mameyes Nehri’nde yüzmeye, karting yapmaya, dört tekerlekli bisikletlere binmeye veya orman yollarında ATV’lere davet etmeye davet ediyor. yeşillik hayran.
Porto Riko rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Porto Riko’nun Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Referans Bilgiler
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Porto Riko hayvanat bahçeleri ve bahçeler
♥   Hayvanat Bahçesi 'Dr. Juan A. Rivero Zoo' Mayagüez. Haritada   Fotoğraflar
Tüm su parklarının haritası
Porto Riko su parkları
♥   Su Parkı 'El Tuque' Ponce. Haritada   Fotoğraflar
♥   Su Parkı 'Las Cascadas Water Park' Aguadilla. Haritada   Fotoğraflar
Tüm lunaparkların haritası
Porto Riko lunaparkları
♥   Lunaparkı 'Cayo Lobos Marine Park' Cayo Lobos. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Children’s Dream Park' Añasco. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Fun Valley Park' Arecibo. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Jungle Park PR' Bayamón. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Parque de las Ciencias' Bayamón. Haritada   Fotoğraflar
Ülke haritaları Porto Riko haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Porto Riko

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018