OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Placentia Village

Placentia Köyü’nde Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Plaj rekreasyon ve aktif eğlence hayranları Belize’de geçirdikleri zamandan kesinlikle keyif alacaklar. Şehir ayrıca, renkli alışveriş merkezlerinde boş zamanlarını geçirmek isteyen gezginlerin yanı sıra yüksek sesli disko hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Beyaz kumlu Belize plajları sadece övgü dolu, bu yüzden bu ülkede çok sayıda turistin bir plaj tatilinin tadını çıkarmasına neden olduğu hiç de şaşırtıcı değil. Pelican Plajı, bölgenin en ünlü ve popüler plajlarından biridir. Her türlü plaj rekreasyonu için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, plaja birkaç dakika uzaklıkta büyük bir golf kulübü bulunmaktadır.
  Çoklu Avrupa gelenek ve inançları Belize’nin başlıca ulusal özelliklerinden biridir. Bir kural olarak, yerel halk onları İngilizlerden benimsediler. Örneğin, bir iş günü sırasında yerliler her zaman öğle … Açık
Belize kıyı suları, Batı yarıküredeki en büyük bariyer resifinin yeridir. Resif uzunluğu yaklaşık 320 metredir. Görkemli resif görmek için dünyanın farklı bölgelerinden çok sayıda dalgıç tesisi ziyaret edin. Sualtı, dalgıçlar yaklaşık 70 çeşit mercan ve birkaç yüz tür renkli balık görecekler.
Ambergris Adası’na yakın sular, tüplü dalış için en iyisi olarak kabul edilir. Yeni başlayan dalgıçlar ve deneyimli sporcular için uygun alanlar vardır. Deneyimli dalgıçlar genellikle Deniz Feneri Reef Adaları’na ilgi duyuyor çünkü uluslararası ünlü Büyük Mavi Delik yakınlarda bulunuyor. Balık avı taraftarları, sahilin doğu kısmını ziyaret etmek için inanılmaz derecede ilginç bulacaklar. Bu etkinliğin taraftarlarının mavi marlin, İspanyol uskumru ve diğer daha egzotik balık türlerini yakalayabilecekleri yer burasıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kentin güney kısmı, bu bölge ilginç mimari ve tarihi objeler bakımından zengin olduğu için turistler için en ilgi çekici bölgedir. Şehrin gözlemine Vali’nin Evi’ni ziyaret ederek başlayın. Geçmişte, … Açık
Çocuklarla turistler yerel hayvanat bahçesine katılmaktan çok memnun olacaklardır. Orada yaşayan 125 farklı hayvan türünden, nadir iguanalar, tapirler ve maymunları görmek mümkündür. Bazı hayvanlar sadece geceleri aktif olduğundan, hayvanat bahçesi katılmak için çok ilginç olan özel gece gezileri düzenler. Community Baboon Sanctuary ziyareti sırasında yerel flora ve fauna ile tanışmaya devam edin. Bu tabiat rezervindeki yürüyüş sırasında turistler zarif pumalar, iguanalar, uluyan maymunlar, nehir kaplumbağaları ve 200’den fazla egzotik kuş türü görecekler. Green Hills Kelebek Parkı’na yapılacak bir gezi, tüm aile için büyüleyici bir deneyim olacak. Parkın geniş bölgesi binlerce renkli kelebeklere ev sahipliği yapıyor. Dünyadaki diğer kelebek parklarında bulunmayan pek çok nadir türü görmek mümkündür.
Jon-365.jpg Hava karardığında çok sayıda gece kulübü ve bar çalışmaya başlar. Popüler mekanların çoğu kıyı bölgesinde yer almaktadır. Bu mekanların çoğu misafirlerine ilginç eğlence programları sunmaktadır. Deneyimli kulüp sahipleri bile temalı partilerden memnun kalacaklardır. Placencia rahat bir ortamda rahatlamak isteyen tatilciler için ideal bir yerdir, ancak bu bölgenin sadece plajlar sunabileceği ve misafirlerine güneşlenebileceği anlamına gelmez.
  1. Gezi gezilerine çok zaman ayırmak ve tesisi yürüyerek keşfetmek isteyen turistler, Aralık ayından Nisan ayına kadar olan dönemde Belize’yi ziyaret etmelidir. Bu aylarda hava genellikle güzel ve yoğun yağış … Açık
Placencia’daki yüksek sezon aralık ayının ortasından paskalyaya kadar sürer, ancak belde tüm yıl boyunca çalışır. Doğal simge yapıların hayranları, dünyanın en büyük jaguar koruyucusu olarak ünlenmiş olan Cockscomb Temel Doğal Hayatı Koruma Alanı’na katılmak için son derece ilgi çekici bulacaklar. Bunun yanı sıra, birçok turist görkemli şelaleleri görmeye, kristal berraklığında suyla yüzmeye, panoramik dağ manzarasının tadını çıkarmaya ve yerel flora ve faunalarla tanışmaya geliyor.
Aktif eğlencenin hayranlarının kayak yapmayı denemeleri tavsiye edilir. Kuş Mağarası gülüyor bu spor için en iyi yerlerden biridir. Bu milli parkta ufak bir atoll vardır ve unutulmaz resif kanoları sunmaktadır. Yerel fauna hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen turistler, başka bir eğlenceyi daha çok sevecekler. Bir tekne onları maymun maymunları ile ünlü Monkey River Village’a götürecek. Köye ulaşmak, ziyaretçilerin timsahları, yaşlı ağaçlardan iguanaları ve birçok egzotik kuşu görecekleri bir maceradır.
Placentia Village - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Placentia Village ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Placentia Village çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Laughing Bird Caye' , 19.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Paynes Creek' , 34.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Mayflower Bocawina' , 46 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Billy Barquedier' , 55 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Melinda' , 57.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Placentia Köyü’nde araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

22.07.2024

Göz Alıcı Placentia Village Fotoğraf Galerisi

Placentia Village haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Placentia Köyü Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Placentia Köyü en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Placentia Köyü’nde gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Placentia Köyü’nde neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018