OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Peru

Peru gezi haritası


Peru gezi haritası
Peru haritasının gerçek boyutları 1920 X 2000 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 335890. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Peru.

Peru’nun tematik haritaları

Peru’da büyük şehirlerin haritaları

Peru’nun Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Peru’nun en iyi turistik yerleri

Machu Picchu

Serimizden “Gezegenin En Gizemli Yapıları”
  Machu Picchu, dünyanın en inanılmaz ve eşsiz anıtları arasında özel bir yere sahiptir. Inca'nın bu antik kenti binlerce yıl sonra en iyi korunmuştur. Bugün eşsiz arkeolojik kompleksin ziyaretçileri eski sokaklarda gezinmek ve geçmişi paylaşmak için mükemmel bir fırsata sahiptir. Eşsiz arkeolojik kompleks Hiram Bingham tarafından keşfedildi. Gezisi 1911'deki kazılara başladı.

Machu Picchu şehrinin tarihi esrarengiz ve gizemli. Yüzyıllar boyu cetvelin ikametgahıydı. Gün batımında bile şehir terrariumunda 200'den fazla bina yoktu. 1532'de şehrin tarihi gizemli bir şekilde patlak verdi. Bir ifadeyle, tüm şehir sakinleri bir anda hemen kayboldu. Arkeolojik kompleksin modern ziyaretçileri antik tapınakların, konutların, depoların ve diğer destekleyici binaların yeniden yapılandırılmış parçalarını görebilirler. … Tümünü Oku

La Rinconada

Serimizden “Gezegenin En Ulaşılamaz Noktaları”
  Dünyadaki en zor erişilen yerlerden biri Güney Amerika'da bulunabilir. Pitoresk dağ manzarası arasında küçük maden kasabası La Rinconada bulunur. 5 180 metre yükseklikte Peru And Dağları'nda bulunan kasaba, dünyanın en yüksek yerleşim bölgesidir. Şehre ulaşabileceğiniz tek yol çok karmaşık dağlık alanlar içindir ve çoğu ayda buzla kaplıdır.

Hava çok seyreltilerek durum zorlaştı. Hazırlıksız insanlar için, dağlık bölgenin iklimi hayat için tehlikeli olabilir. Yine de, yaklaşık 50.000 kişi birkaç yıldır kent sınırlarında yaşıyor. Çoğu şehir sakini, maden ocaklarından altın alan madenciler olarak çalışır. La Rinconada, medeniyetin geri kalanından oldukça uzak olmasına rağmen, şehrin çok kötü bir çevre durumu ile karakterize edilmesi.

Bunun nedeni endüstriyel ve evsel atıklardır. … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler Peru
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Peru için fotoğraf rehberi

Peru’da eğlence ve turistik yerler

Lima
  Balon, botla, kano, yatçılık, sörf, dalış, balık tutma - bunlar turistlerin Peru'nun başkentinde yapması gereken diğer aktivitelerdir. Lima'nın muhteşem manzarasının tadını çıkarmak için en iyi seçenek paraşütle atlama ve helikopter uçuşları olacaktır. Tecrübeli dağcılar kentin çevresindeki zirvelerden birini ele geçirebilir (grubun bir parçası olarak) ve yeni başlayanlar Base Camp Perú kapalı tırmanma merkezinde ilk adımlarını atmaktan mutluluk duyacaktır. Yerel seyahat şirketleri tarafından … Devamını Oku

Peru’nun harika turistik yerleri

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018