OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Mekke

Kısa Tatil veya İş Gezisi için En İyi Mekke Otelleri

Raffles Makkah Palace Fotoğraflar: Raffles Makkah Palace, Makkah   Raffles Makkah Palace , Mekke’nin en ünlü ve prestijli oteli olmaya devam ediyor. Abraj Al-Bait Kuleleri’nin gökdelenlerinden birinde açıktır. Lüks otel, koyu renk ahşaptan ve muhteşem halıdan yapılmış birinci sınıf tasarım mobilyalarıyla şık konuk odaları sunmaktadır. Değerli ahşap ve mermer gibi tasarımda yalnızca en iyi malzemeler kullanılır. Lüks duvar panelleri ve tablolar muhteşem görünümü tamamlar. Otel ayrıca konuklarına bir dizi ekstra hizmet sunmaktadır. Ayrı spor salonunda erkekler ve kadınlar için bir spa merkezi bulunmaktadır. Gurme yolcuları, menüsü muhteşem Akdeniz lezzetleri içeren Levantine Al Majlis restoranını ziyaret etmek için oldukça heyecanlı bulacak.
Hilton Suites Makkah İncelememizdeki bir sonraki otel olan Hilton Suites Makkah , prestijli Raffles Mekke Sarayı’nın rakip bir rakibi. Muhteşem otel şehrin kalbinde, Al-Haram Camii’ne ise 400 metreden daha uzak değildir. Görkemli dekor, muhteşem otelin en önemli avantajlarından biridir. Ziyaretçilerin görkemli salonunda mermer kaplaması ve göz alıcı bir çeşme ile dinlenebileceği harika bir yer. Otelin konuk odaları büyüktür ve en iyi malzemeleri ile birinci sınıf bir tasarıma sahiptir. Ulusal stilde hediyelik eşyalar sunan birkaç ilginç ticaret pavyonu bulunmaktadır. Hilton Suites Mekke’de ayrıca şehrin iş amaçlı konuklarına çeşitli hizmetler sunulmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Makkah Hilton Hotel Fotoğraflar: Makkah Hilton Hotel, Mecca Makkah Hilton Hotel çok ilginç ve çekici bir yer. Müşterilerine farklı seviyede 700 konuk odasının yanı sıra 10.000 kişiye kadar alan temin edebilen dua için iki muhteşem salon sunmaktadır. Otel kendisi, şehrin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan ulusal stilde büyük ve inanılmaz derecede güzel bir binada bulunmaktadır. Bu nedenle, otelin konukları 450 farklı alışveriş pavyonuna ve dünyanın farklı mutfaklarından yemekler sunan üç restorana kolaylıkla erişebilirler. Gerçek Arap kahvesi uzmanları, Cino’ya yaptıkları ziyaretten memnuniyet duyacaklar. Bu kafe, yüzyıllar öncesindeki geleneklerle tam uyumlu olarak pişirilen koku veren içecekleri sunuyor.
Royal Dar Al Eiman Fotoğraflar: Royal Dar Al Eiman, Makkah Prestijli Royal Dar Al Eiman Mekke’nin ana kutsal yerinden uzakta değil. Royal Dar Al Eiman, karamel tonlarında güzel yumuşak mobilyalarla ferah ve aydınlık konuk odaları sunmaktadır. Sabahları otel, çeşitli egzotik meyveler, balıklar ve deniz ürünleri içeren birinci sınıf büfe kahvaltı sunmaktadır. Otelin iki restoranından birinde lezzetli lezzetleri örneklemeye devam edin. Lokantalardan birisi dünya mutfağının en popüler yemeklerini, diğeri ise en lezzetli Asya yemeklerini sunar.
Bakkah Arac Hotel Fotoğraflar: Bakkah Arac Hotel, Makkah Sakin ve rahat bir ortamda dinlenmeyi tercih eden yolcular, Bakkah Arac Hotel sevecek. Çağdaş bir tasarıma sahip renkli konuk odaları iyi donanımlıdır ve büyük bir plazma TV, rahat bir çalışma alanı ve son teknolojiye sahip bir banyo ile donatılmıştır. İş gezginleri, ekran projeksiyon birimli konferans salonlarını sever.
  Mekke’nin her simgesi, gerçekten benzersiz bir yer. Şüphesiz Al Haram Mosque, kentin ana sembolü ve uluslararası seviyedeki dini simgesidir. Geçmişe ait verilere göre, bu sitede caminin inşası 638 yılında … Açık
Elaf Kinda Hotel inanılmaz derecede güzel bir yüksek katlı binada açıktır. Bu nispeten küçük otel, Mekke Büyük Camii’nden uzakta değil. Birinci sınıf ahşap dekor, karmaşık desenlere sahip lüks halılar ve tasarımcı süslemeleri - hepsi de otelde kalan her şeyi unutulmaz kılıyor. Otelde hem yerli hem de konukları Al Meclis restoranı gibi açık. El Meclis’in kendi fırını var ve ziyaretçilerini memnun etmek için her zaman hazır.
Mekke - rehber bölümleri 1 2 3

Mekke ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Mekke’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

04.02.2023

Mekke’nin En İyi Yerleri - Fotoğraf Akışı

Mekke Haritasında En İyi Otelleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Mekke Komşu Şehirlerindeki En İyi Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018