OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Hong Kong Şehri

Çocuklarla Hong Kong Şehri Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Hong Kong Island   Dünyadaki diğer herhangi bir şehirde Hong Kong’da olduğu gibi benzer sayıda eğlence parkı ve oyun merkezi bulamazsınız. Hong Kong Disneyland Resort, şehrin sınırlarının çok ötesinde ünlü olan kentin en popüler eğlence merkezidir. Burası dünyanın en küçük Disneyland Parkı, ancak bu, Hong Kong parkının en ilginç olanı olduğu anlamına gelmiyor. Sürüş seçimi sade bir şekilde şaşırtıcıdır ve masal kale parkın yerini alamaz sembolü olarak kalır. Çocuklar renkli merry-go-rounds ve çocuklar için özel oyun alanları seçiminden başka hiçbir şey olmadığı için çok eğlenceli bulacak. Aşırı hayranlar için birkaç harika cazibe merkezi var.
  Hong Kong’da en büyük mutfak işletmeleri bulacaksınız, ancak şüphesiz, ulusal mutfağa ayrılmış restoranlar lider konumda. Yerel mutfak, eşsiz ve bazen bile beklenmedik maddeler kombinasyonu ile karakterize edilir. … Açık
Okyanus Parkı Grand Akvaryumu, şehrin daha önemli cazibe merkezidir. Burası, huzurlu ve çok kalabalık bir ortamda dinlenmenin keyfini çıkaran insanlar tarafından kesinlikle sevinecektir. Okyanus Parkı büyüktür, bu nedenle geleneksel akvaryumların yanı sıra ilginç cazibe merkezleri de vardır. Bazı deniz canlılarını besleme fırsatı, bu görkemli yere ziyaretinizde güzel bir katkı olacaktır. Okyanus Parkının yakınında bir hayvanat bahçesi var ve sevimli pandalar en ünlü sakinleri. Hayvanat bahçesinde çocuklar için harika bir oyun alanı da var.
Okul çağındaki çocuklar, sergileri 500’ün üzerinde eşsiz öğe içeren Hong Kong Bilim Müzesi’ne yaptıkları ziyaretten hayran olacaklar. Sergilere ait çoğunluk etkileşimli ve gerçekte farklı ilginç simülatörleri denemek ve hatta gerçek enerjik bir makinenin nasıl göründüğünü görebilmek için küçük ziyaretçiler şaşırtıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerel halk eğitimle ilgili konularda çok hassastır. Prestijli bir mesleğe sahip bir kişi, herkes tarafından saygı görür. Öğretmenlerin hepsi bilge insanlar olarak düşünülür. Yerel halk çok muhafazakar olma … Açık
Huzurlu bir ortamda dinlenmek ve çevredeki doğanın güzelliğini yaşamak istiyorsanız, Pacific Place Alışveriş Merkezi’nden uzak olmayan Hong Kong Park’a gidin. Canlı şehir sokaklarıyla çevrili ve inanılmaz sakin ve huzurlu bir atmosfere sahip olan bu park büyük boylarla ayırt edilemiyor. Yılın herhangi bir zamanında, bu park şehir stresinden kurtulmak, eski ağaçların gölgesinde dinlenmek veya yapay göletin yanında goldfish ve sevimli kaplumbağalar ile birlikte oturmak için harika bir yer. Parkın bulunduğu bölgede, ulusal mutfak ürünlerinin sergilendiği küçük bir müze var.
HONG KONG IV (CITYSCAPE) Honk Kong Jeoparkının başında büyük çocuklu seyahat edenler tavsiye edilir. Adada toplam sekiz kadar benzersiz jeolojik alan var ve hepsi UNESCO tarafından korunuyor. Bu alanlar benzersiz jeolojik oluşumları ile ünlüdür. Bir gezi sırasında, gezginler doğanın yarattığı olağandışı yaylar, volkanik aktivitenin sonucu olarak milyonlarca yıl önce görülen olağandışı şekillerin sütunları görür.
  Modern ve kalabalık bir metropol olan Hong Kong, konuklarına tarihi mekanların ve kültür kurumlarının en büyük seçkisiyle şaşırtmayı asla bırakmaz. Amirallik bölgesi üzerindeki yürüyüş mutlaka büyük bir zevk … Açık
Kuş gözüyle şehre bakmaya hazır olduğunuzda, merkez cennete bir yürüyüşe çıkma zamanı. Bu bölge, hem çocukların hem de yetişkinlerin zevkine girecekleri muhteşem bir dönme dolap ile ünlüdür. Birçok deneyimli gezgin, öğleden sonra dönme dolapında, güneş ışınlarının çevredeki gökdelenlerden yansıyacağı bir yolculuğa çıkmasını öneriyor; bu da gerçekten etkileyici bir görünüm oluşturuyor. Jant, 20 dakika içinde üç tam dönüş yapıyor ve bu saat Hong Kong’un muhteşem manzarasının tadını çıkarmak için yeterlidir.
Nan Lian Garden Victoria Peak’a yapılacak bir ziyaret, tüm ailenin eğlendireceği unutulmaz bir macera olacak. Üste özel bir kablo yolu ile ulaşmak mümkündür. Füniküler kabinler adanın güzel manzaralarını sunar. Üstte, mükemmel gözlem güverteleri, eğlence merkezleri, büyüleyici kafeler ve mağazalar ile tabii ki unutulmaz hediyelik eşya tezgahları kolayca bulacaksınız.
Hong Kong Şehri - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Hong Kong Şehri ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Hong Kong Şehri yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Ocean Park' Hong Kong Island, 4.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Snoopy’s World' Shatin, 11.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Ma Wan Park' Lantau Island, 13.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Hong Kong Disneyland' Lantau Island, 14 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Hong Kong Wetland Park' Yuen Long, 26.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Hong Kong Şehri çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Chimelong Water Park' Guangzhou, 118.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Hong Kong Şehri ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Ocean Park' , 4.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Chimelong Ocean Kingdom' , 68.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Hong Kong Şehri ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Edward Youde Aviary – Hong Kong Park' , 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Hong Kong Zoological and Botanical Gardens' , 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ocean Park Hong Kong' , 4.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Kadoorie Farm and Botanic Garden' , 17.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Hong Kong Wetland Park' , 26.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Hong Kong’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

05.02.2023

Hong Kong’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Hong Kong Şehri Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Hong Kong Şehri Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Hong Kong Şehri Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Hong Kong Şehri.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018