OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ermenistan

Ermenistan’da Alışveriş - Outletler, Alışveriş Caddeleri ve Butikler

  Alışveriş, herhangi bir gezinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ermenistan, dünyaca ünlü markalar tarafından hem geleneksel öğeler hem de kıyafetler satın alınması için mükemmel fırsatlar sunuyor. Ülkedeki alışveriş başkent Erivan’da yoğunlaşıyor. Bu, en büyük ve en gelişmiş şehir. Küçük kasaba ve köylerde çok sayıda hediyelik eşya bulabilirsiniz. Ana alımlar peynir, meyve, Ermeni tatlıları, baharatlar, kahve ve halı gibi yerel ürünler olacak. Yerel yazarların tablolarına dikkat etmeye değer. Sanat parçaları pazarlarda veya sanat galerilerindeki özel mağazalardan satın alınabilir. Ermeni pazarlarını ziyaret etmeye değer. Orada pazarlık yapmanız gerekiyor. Yerel sakinler fiyatları kolaylıkla şişirebilir ve bu nedenle piyasalar üzerinde pazarlık yapmak oldukça uygundur.
  Ermenistan’ın rahatlaması, aşırı spor ve aktif eğlenceden hoşlananlar için harika. Ülkenin denize erişimi yok. Ancak, Sevan Gölü’nde veya Arpi …
Devamını oku
Yerel dükkanlar çok çeşitli mallar sunduğundan, Erivan’da alışveriş dikkat çekicidir. Elit butiklerdeki fiyatlar Avrupa’daki mağazalara kıyasla, mağazalarda pennies için bir şeyler satın alabilirsiniz. Lüks mağazaların çoğu Kuzey Bulvarı ve Tumanyan Caddesi üzerindedir. Burberry, Emporio Armani, Ralph Lauren ve Brioni gibi markaları bulabilirsiniz. Gucci, Dior, D & G, Fendi ve Lanvin butikleri La Galleria’da bulunabilir. Yerevan’daki en büyük merkezlerden biri, turistler ve yöre halkı arasında popüler olan Taşir Alışveriş Caddesi Galerisi’dir. 7 katlı çok sayıda marka, mağaza ve eğlence mekanına ev sahipliği yapıyor. Güzel bir aile alışverişinden sonra, çocuklar için oyun salonu çevresinde dolaşırken, kafede bir aperitif yiyebilir veya gezintilerle eğlenebilirsiniz.
Bir başka büyük alışveriş merkezi - Dalma Garden Alışveriş Merkezi - çok sayıda mağaza ve benzersiz bir modern tasarıma sahiptir. Esas olarak yabancı markaları sunuyor. Buna rağmen, benzersiz Ermeni koleksiyonlarına sahip birçok dükkan bulabilirsiniz. Alışveriş merkezi ayrıca bir alışveriş merkezi gezintisi sonrası dinlenebileceğiniz bir yemek salonu, bir kafe ve bir sinema barındırmaktadır. Satış fanları, geçmiş koleksiyonların yıl boyunca satışlarının indirildiği Naf-Naf ve Boom Room mağazalarında alışveriş yapabilecek. Nairian mağazası Abovyan caddesindedir. Orada, sadece çevre dostu maddelerden yapılmış doğal Ermeni kozmetiklerini satın alabilirsiniz. Bu marka, Ermeni yüz ve vücut bakım ürünleri arasında en iyisi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Ermenistan’ın Türkiye ve Azerbaycan sınırları kapalıdır. Bu ülkeler aracılığıyla Ermenistan’a gitmek imkânsız. 2. Pasaportunuzda Azerbaycan …
Devamını oku
Bir başka meşhur Ermeni ürünü bal. Yerel ev hanımları arasında çok popüler. Hamur işleri sık sık hamur işine eklenir. Dünyaca ünlü Ermeni baklava esas alınarak pişirilir. Barev Honey and Honey.am mağazalarında doymuş tadı ve yüksek kaliteye sahip seçkin balları satın alabilirsiniz. Bal da piyasadaki birçok arıcı tarafından sunuluyor. Pazarlık yaptıktan sonra, bu ürünü çok güzel bir fiyattan satın alabilirsiniz. Ermeni piyasaları ülkenin ana ticaret arteridir. Her şey orada kıyafetlerden yemeğe satılıyor. Erivan’ın ana pazarlarından biri, kentin orta kesiminde yaya caddesinde bulunan Vernissage’dir. Özellikle seramik, halı, figürinler, tablolar ve Ermeni dudukları da dahil olmak üzere çeşitli hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Malların çoğu el yapımıdır ve bu da onlara özel bir lezzet katar.
Ermeni tatlıları almak isterseniz, meyveler ve ünlü kayısı merkez pazarına gidiyor. Kokulu baharatlar da var, bunsuz olmadan Ermeni mutfağını hayal etmek imkansız. Hatıra eşyası olarak tahıl veya tahıl kahve getirebilirsiniz. Yerliler karanlık bir kızartmayı tercih ediyor. Ceviz reçeli, karpuz, incir ve peynirli şekerli veya kurutulmuş meyveler, kavanozlar da satın alabilirsiniz. Halılar için Tufenkian halılarına gidebilirsiniz. Bununla birlikte, ülkeden böyle bir ürün ihraç ederken özel bir sertifikaya ihtiyacınız olacağını unutmamak önemlidir. İkincisi doğrudan mağazada verilir. Gerçek bir Ermeni konyağı satın almaya değer. Bunu yapmanın en iyi yolu Yerevan Brandy Şirketini ziyaret etmektir.
Ermenistan rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Ermenistan’ın Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Ülke haritaları Ermenistan haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Şehirler haritası Ermenistan şehir haritası

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

01.02.2023

Ermenistan Gezisi Fotoğraf Akışı

Ermenistan’ın En İyi Şehirlerindeki Alışveriş Merkezleri, Butikler ve Outletler

Erivan
Dalma Garden Mall alışveriş merkezinin vitrinlerini keşfetmeye devam edebilirsiniz. Sadece çeşitli dükkanlar değil aynı zamanda özgün bir tasarıma sahiptir. Bu iki katlı alışveriş merkezinde, tanınmış markaların giyim ve ayakkabı mağazaları, çocuklar için ürünler ve spor ürünleri için mükemmel dükkanlar bulunmaktadır. Zemin katta, kesinlikle uygun fiyatlarla memnun edecek mükemmel bir bakkal. Erivan'ın alışveriş caddelerinde yürürken, birçok ilginç mağaza bulacaksınız. Kıyafet parası ödemeyen … Devamını Oku

Ermenistan Şehirlerindeki Mağazalar Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018