OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bridgetown

Çocuklarla Bridgetown Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Bridgetown tipik bir aile tesisi değildir. Kent, tarihi yerleri ve spor merkezleri ile zengin bir deniz yaşamı dünyasıyla ünlüdür. Ancak, çocuklu misafirler burada sıkılmayacak. Bazı konumlar ve eğlence merkezleri çocuklar tarafından bile beğenilecek. Sahil boyunca tekne gezileri, tatilciler arasında çok popüler. Çocuklar suda yüzen kaplumbağaları ve patenleri izlemek için heyecan duyarlar. Balıkçılar ziyaretçilere arzuladıkları takdirde düzenlenebilir. Kar beyazı bir yatta, kaplumbağalarla ve renkli balıklarla yüzmenin mümkün olduğu güzel tenha plajlara gidebilirsiniz.
  Barbados Karayip Denizi’nde bir ada ülkesidir. Bu yerin eğlence ve dinlenme için yaratıldığını söylemek abartma olmaz. Büyük hurma bahçeleri, Karayip Denizi’nin sessiz koyları, beyaz kumlu plajlar ve ihale … Açık
Ailenin tümünde harika vakit geçirmenin bir başka ilginç yolu da bir denizaltıya binmek, balıkları ve deniz derinliklerinin diğer sakinlerini izlemek. Bu eğlence, her yaştan çocuklarının yanı sıra, hiç dalmamış olan turistler için de idealdir, ancak kendi gözleriyle muhteşem su altı dünyasına bakma hayalleri. Atlantis Denizaltıları Barbados gezisi en ilginçlerinden biri olarak kabul edilir.
Bridgetown’da rekreasyon, plajları ziyaret etmeden düşünülemez. Şehirdeki en iyilerden biri de Batts Rock Plajı. Bu kumsal, oldukça sığ ve çocuklarla rahatlamak için idealdir. Sıcak bir günde, sahile yaklaşan ağaçların yoğun çalılıklarının gölgesinde saklanabilir. Bu plaj yürüyüş için idealdir. Bölgesinde, iyi donanımlı birkaç piknik alanı ve restoranlı küçük oteller bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Barbados, misafirlerine çeşitli restoranlar sunmaktan mutluluk duyar. Adanın sayısız yemek mekanı arasında, turistler ulusal mutfak ve Avrupa restoranları, egzotik yiyecekler ve vejeteryan kafeler sunan mekanları … Açık
Şehrin halkı ve misafirleri arasında en popüler plajlardan biri Browne Plajı. Kar beyazı kumlu bu pitoresk plaj her zaman mükemmel bir şekilde ısınır, bu yüzden en küçük çocuklarla bile rahatça dinlenebilirsiniz. Plaj, deniz yaşamının çeşitliliği açısından dikkat çekicidir, sahilin hemen dışında küçük balıklar görebilirsiniz ve şnorkelle yüzücüler deniz yıldızlarına hayran olabilirler. Geri kalanını her zaman tekne gezileri ya da bölgedeki yürüyüşlerle çeşitlendirebilirsiniz.
Çocuklarla gelen ziyaretçilerin her zaman memnuniyetle karşıladığı binicilik merkezi Jah Works Binicilik Ahırları, plaj tatiline hoş bir çeşitlilik getirecektir. Burada, eğitmenlerin rehberliği altında, bir ata binmenin temellerini öğrenebilir ve onlarla birlikte yakınlardaki doğal turistik yerleri keşfedebilirsiniz. Bu merkez, gençler ile tatiller için uygundur. Uzun at gezintilerine katılabileceğinden deneyimli biniciler için sıkıcı olmayacaktır.
  Barbados yerlileri aktif, dost canlısı ve neşeli insanlardır. İnanılmaz bir mizah anlayışı ve iyimserlik ile ayırt edilirler. Turistler hızlı bir şekilde vibe yakalar ve kendilerini keyifli atmosfere sürüklerler. … Açık
Pitoresk parklardaki dinlenme hayranları, Queen’s Park’ı seveceklerdir. Sıcak bir günde çocuklarla rahatlamak için ideal bir yer olacaktır. Bu park, yüzlerce yıllık devasa ağaçların kendi topraklarında büyüdüğü için dikkat çekicidir. Tüm egzotik ağaçlar ve bitkiler ile birlikte, açıklayıcı plaklar oluşturulmaktadır, bu yüzden parkta normal bir yürüyüş, hem yetişkinleri hem de çocukları memnun edecek heyecan verici bir geziye dönüşebilir. Parkta birçok çeşme, banklarla rekreasyon alanları ve geniş yürüyüş yolları vardır.
Maxwell Beach Barbados Ayrıca farklı yaştan çocuklar için eğlence dolu bir eğlence parkı olan Arty’s Play Park da bulunmaktadır. Büyük salıncaklar ve atlıkarıncaların yanı sıra, en küçükler için iyi donanımlı oyun alanları da burada görülebilir. Her gün parkta çocuklar için ilginç ustalık sınıfları ve bilişsel oyunlar var. Parkta ziyaretçiler için mükemmel bir kafe çalışıyor.
Bridgetown - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bridgetown ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bridgetown’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

19.04.2024

Bridgetown’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Bridgetown Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bridgetown Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Bridgetown Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Bridgetown.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018