OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Belle Mare

Belle Mare’nin Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Orchid Villas Mauritius Fotoğraflar: Orchid Villas Mauritius, Belle Mare   Bu lüks tesis, bazıları güzel eski villalarda bulunan ve antik çağın ruhunu besleyen yüksek sınıf oteller ile ünlüdür. Doğal Orchid Villas Mauritius , iç mekanlarını geçmiş yüzyılların geleneklerini ve modern moda trendlerini uyumlu bir şekilde bir araya getirdiği için konuklarını ulusal renk atmosferiyle büyülemektedir. Kamusal alanlar, odalar ve bir açık hava terası, bazı parçaları el yapımı olan hasır ve ahşap mobilyalar ile düzenlenmiştir. Teras geleneksel aksesuarlar, sazdan yapılmış şemsiyeler ile tamamlanmaktadır. Otele ev sahipliği yapan tarihi bir bina, güzel ahşap kaplama da dahil olmak üzere birçok bozulmamış tasarım unsurunu da kurtardı.
Sea-lily Beach Villa, tatilinizi basit ve rahat bir ortamda geçirmenizi sağlar. Aynı anda 8 kişiye kadar ağırlayabilen pitoresk bir villa kaplar. Rahat odalar minimalist tarzda dekore edilmiştir. Suitlerde merkezi bir yer, oymalar ile dekore edilmiş masif ahşap bir yatak tarafından işgal edilmiştir. Parlak renkli kumaşların hoş perdesi özel bir dokunuş sağlar; Tüm odalarda duvarlar yerel sanatçılar tarafından resmedilmiştir. Zemin katta antika ahşap mobilyalar ve deri koltuklarla donatılmış rahat bir oturma alanı vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Golden Rod Fotoğraflar: Golden Rod villa, Belle Mare Duvarları, antika mobilyalar ve sanat eserleri içeren özel bir koleksiyona sahip olan Villa Golden Rod , tarihi cazibe ile doludur. Villa pitoresk bir tropikal bahçede yer almaktadır. Değerli ahşaptan yapılmış gerçekten harika mobilyalar ile bir lobi düzenlenmiştir. İç mekanda ulusal tarzda orijinal süslemelerin birçoğu vardır: parlak manzaralar, küçük okuma lambaları ve büyük açık tencerelerde bulunan canlı çiçeklerden ve kuru çiçeklerden oluşan büyüleyici kompozisyonlardan oluşan vazolar. Otelde dekorun her unsuru, ulusal geleneklere güzel bir haraçtır.
  Yerlilerin zihniyeti, İngiliz, Fransız, Hint, Çin ve Afrika karakterlerinin garip bir karışımı. Fransızlardan İngiliz ve duygusallıktan bazı kısıtlamalara maruz kaldıklarında, turistlerin gözlerinden çok sempatik, … Açık
Tree Lodge Mauritius her şekilde benzersizdir. Otel pitoresk bir tropikal bahçede yer almaktadır. Birincisi, müşterilere yüksek ahşap kazıklar üzerine inşa edilmiş ve ağaçlara gizlenmiş üç rahat bungalov seçeneği sunuyor. Odalar en iyi yerel tasarımcılar ve sanatçılar tarafından yaratıldı, bu yüzden otel içindeki atmosfer daha çok etnografik bir müzede ambiyans gibi. El yapımı mobilyalar, çeşitli otantik tablolar ve ahşaptan yapılmış el işleri, sıradışı taş ve kil heykelleri - bunların hepsi ve diğer birçok özel aksesuar odaların her birinde sunulmaktadır. Bölgenin otantik geleneklerini keşfettikten sonra, ziyaretçiler, yerel doğaya özgü özellikleriyle tanışabilirler. Odalar, Mauritius’un yeşil dünyası hakkında bilgilendirici kitaplara sahip olabilir.
Emeraude Beach Attitude Fotoğraflar: Emeraude Beach Attitude, Belle Mare Gezginler, Emeraude Beach Attitude rahat bir ortamda dinlenebilecekler. Orman evi, sahile birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Otel, çoklu oturma alanları ile donatılmış geniş tropikal bahçelerle çevrilidir. Odalar romantik modern tarzda dekore edilmiştir. Kamusal alanların tasarımı geçmiş yılların geleneklerine uzanmaktadır. Doğal taş ve ahşap mobilya yeri özel kılmaktadır. En iyi yerel ustalar tarafından oluşturulan güzel hasır mobilyalar ortak kullanım alanlarında bulunabilir. Oldukça sıra dışı gelenekleri hatırlatmak, yumuşak kumlarla halı kaplı bir barda yer almaktadır.
Belle Mare - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Belle Mare ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Belle Mare’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Belle Mare

İnteraktif Belle Mare Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018