OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bakü

Bakü’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Baku, Azerbaijan   Bakü’nün renkli pazarları gerçek bir manzaradır. Yeşil Pazar en ünlü ve popüler olanıdır. Burada en iyi meyve ve sebzeleri, et ve süt ürünlerini ve diğer popüler lezzetleri araştırmanız gerekir. Fiyatlar birçok süpermarketten çok daha düşüktür, fiyat üzerinden pazarlık etme fırsatı hoş bir bonus olarak kalmaktadır.
  1. Yerel restoranlar, alışveriş merkezleri ve pazarlarda ulusal para ile ödeme yapmak daha iyidir. Bazı mağazalar ABD doları kabul edebilir, ancak satıcılar muhtemelen 1992’den önce çıkarılmış banknotları ve … Açık
Port Baku Mall, şehrin en eski ve en lüks şehridir. Bakü’deki diğer alışveriş merkezlerinde bulamayacağınız, dünyanın en popüler markalarının mağazalarını sunar. Özel marka giysi ve aksesuar arayışında bir yürüyüş yapmak heyecan verici olacaktır. Frugal alıcılar, iyi bir orta sınıf mağaza seçeneği ile memnun olacaklar. Giyim mağazalarının yanı sıra bazı mücevher ve parfüm mağazaları var.
Bakü’den benzersiz tasarım öğeleri ve mücevherler getirmek isteyenler ELUE showroom’una bakmalılar. Ünlü Gürcü ve yabancı tasarımcıların müşterilerine sunar. Keti Chkhikvadze ve Kalmanovich yeni koleksiyonlarından aksesuar satın alabilirsiniz. Ayrıca ünlü türk tohum tasarım markasının çok çeşitli mücevher ürünleri de bulunmaktadır. Tasarımcı şeyler, özgünlüklerine göre oldukça pahalıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bakü’ye yapılan bu gezi ilk ya da ikinci değilse, bilinmeyen turistik yerleri keşfetme isteğiniz var. Tüm popüler şehir müzelerini çoktan ziyaret etmiş olan ve tüm tarihi yapılara karşı fotoğraflanmış olanlar, … Açık
Şehrin en güzel alışveriş caddesi, uzunluğu 3,5 km olan Nizami Ganjavi’dir. Sokak, günümüzde elit butiklere, parfümeriye ve mücevher salonlarına ve elit gastronomi dükkanlarına ev sahipliği yapan güzel yüzyıl binalarıyla doludur. Popüler restoranlar ayrıca şehrin ana caddesi üzerinde yer almaktadır.
Azerbaijan Democratic Republic monument in Baku Sadece dünyanın en ünlü markalarını tercih eden gezginler, Neftchilar Caddesi’nde gezintiye çıkmalı. Seçkin Gucci parfümleri ve aksesuarları satan elit butiklerin yanı sıra Salvatore Ferragamo ve Dolce & Gabbana’nın son koleksiyonlarından kıyafetler. Birçok güzel tarihi bina burada hayatta kalmıştır. Yani caddede bir yürüyüş heyecan verici olmayı vaat ediyor.
  Bakü’deki bazı seçkin oteller, otantik iç, standart dışı hizmetler ve altyapı unsurları ile dikkat çeken müşteriyi şaşırtmaya hazır. Fairmont Baku at the Flame Towers ülkenin çok ötesinde bilinir. Otel, … Açık
Bakü’deki en yeni alışveriş merkezlerinden biri Ganjlik Mall. Boyutu ile hiç kimseye ikinci. 55000 m2 alanda 150’den fazla mağaza bulunmaktadır. Kesinlikle her şey merkezde satın alınabilir. Şehrin en büyük Zara mağazalarından biri olan Tommy Hilfiger ve Stradivarius butikleri de burada. Müşteriler için çeşitli fiyat kategorilerindeki dükkanlar mevcuttur. Ev eşyaları, giyim ve oyuncak mağazaları, popüler bir sinema, restoranlar ve kafeler ile pavyonlar bulacaksınız.
Mosque South of Baku Park Bulvar ticaret merkezinin binası, modern mimarinin gerçek bir anıtıdır. Ayna kiremit ile karşı karşıya olan orijinal bina, 17000 metrekare sağlar. Ticaret bölgesi Burada, şık ucuz kıyafetler arasından seçim yapabilir, ünlü markaların kozmetik ürünlerini satın alabilir, daha sonradan ev ürünleri ve daha sonra, doğrudan merkez binasında bulunan bir planetaryumu ziyaret edebilirsiniz.
  Bakü, çeşitli şık ve modern otellerle ünlüdür. Chirag Plaza Hotel & Business Center, çok güzel ve zarif bir ambiyansla farklıdır. Geniş odalar sade tonlarda dekore edilmiştir. Çok sayıda bölüme sahip olması … Açık
Şehirdeki en iyi mücevherler için birçok turist Merkez Departmanına gider. Açılışı 1961’de yapıldı. Günümüzde, yüzlerce mağaza dört kattan oluşan bir komplekste temsil ediliyor ve bunların önemli bir kısmı müşterilere mücevherat sunuyor. İşte ünlü bir Royam showroom. Çok çeşitli inci mücevherleri taşıyor. Birçok salon malları için uygun fiyatlar sunar. Gerçekten lüks ve eşsiz mücevherleri tercih edenler için daha az hayırlı mağazalar.
Bakü - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Bakü ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bakü’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

09.02.2023

Bakü’nün En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Bakü Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Bakü Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Bakü için alışveriş tavsiyeleri. Azerbaycan’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Bakü’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018