OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Yasawa Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Yasawa Grubu, yaklaşık 16 volkanik adadan oluşan Fiji takımadalarının bir parçasıdır. Adaların en göze çarpan özelliği, bozulmamış doğal güzelliği ve pitoresk engebeli arazidir. Yasawa Adaları uzun zaman önce gezginleri çekmeye başladı. Ekoturizm ve plaj dinlenme amatörler burada zaman geçirmeyi tercih ediyor. İnanılmaz bir sualtı dünyası dalgıçlar için büyük bir değer.
  Yasawa Adaları’nda bulunan oteller gerçekten eşsizdir. Bazıları tamamen belirli adanın topraklarını işgal ediyor. Bu tatil köylerinden biri Nanuya Island Resort. Nanuya Adası’nda başka otel yok. Otelin konumu, … Açık
Su sporlarına ek olarak, yürüyüş özellikle gezginler arasında popülerdir. Doğal peyzaj çeşitliliği, yerel flora ve faunanın zenginliği takdir edilebilir. Yasawa Adası, takımadaların en büyüğüdür. Bölgesinde birinci sınıf otel kompleksleri, spor merkezleri ve eğlence tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca, aktif turistler için yararlı olacak hizmetleri olan büyük bir Su Sporları Merkezi bulunmaktadır.
Adanın en ilginç yerlerinden biri Sawa-I-Lau mağarası. Çok gizemli ve garip bir atmosferle ayırt edilir. Mağara, popüler plajlardan birine yakın konumdadır. Bir tura çıkınca, gezginler mağaranın sualtı dünyasının güzelliğini takdir etmek için onlarla birlikte bir maske almalıdır. Naviti adasının topraklarında bir çok ilginç gezi geçiyor. Neredeyse tüm bölgeleri yoğun bir tropikal orman tarafından kaplıdır. Burada, büyüleyici mangrovlar arasında dolaşabilir, zarif hindistan cevizi avuçlarının keyfini çıkarabilir ve egzotik kuşları seyredebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yasawa Adaları’nda bulunan oteller gerçekten eşsizdir. Bazıları tamamen belirli adanın topraklarını işgal ediyor. Bu tatil köylerinden biri Nanuya Island Resort. Nanuya Adası’nda başka otel yok. Otelin konumu, … Açık
Natula adası gezginler arasında büyük popülerliğe sahiptir. Sessiz plajları inanılmaz güzel tropik ormanlarla sınırları paylaşıyor. Dinlence aktiviteleri olmadan dinlenmeyi hayal etmeyen gezginler de boş zamanları en üst seviyede organize etme fırsatına sahip olacaklar. Gerçek şu ki, kesinlikle tüm otellerin topraklarında ulusal temalı heyecan verici temalı akşamlar düzenli olarak yapılmaktadır. Onlara katılım, yerli halkın çok yönlü kültürünü ve geleneklerini takdir etmenin en iyi yoludur. Adalarda hüküm süren konukseverlik atmosferi dinlenmeye hoş bir ek olacaktır.
  Sawa-i-Lau, yine de, eşsiz kireçtaşı mağaraları açısından zengin olan küçük bir adadır. Muhteşem mağaralar volkanik aktivite ile oluşturulmuştur. Yüzlerce yıldır, deniz suyu ve rüzgar, kırılgan kireçtaşında muhteşem mağaralar oluşturmuştur. Bazı mağaralar bile muhteşem yeraltı göllerine sahiptir. Yerel halk için bu mağaralar kutsaldır.
  Yasawa Adaları’nda bulunan oteller gerçekten eşsizdir. Bazıları tamamen belirli adanın topraklarını işgal ediyor. Bu tatil köylerinden biri Nanuya Island Resort. Nanuya Adası’nda başka otel yok. Otelin konumu, … Açık
Yüksekliği 170 metre olan yüksek bir tepe, Kuata Adası’nın ana simgesel yapısıdır. Yemyeşil tropik flora ve güzel çiçeklerle kaplı olduğu için tepeye tırmanmak gibi aktif rekreasyon hayranları. Yerel tropikal ormanlar, çeşitli egzotik kuşların düzinelerce türüne ev sahipliği yapmıştır. Bu nadir kuşları doğal ortamlarında görmek için dünyanın dört bir yanından gelen ornitologlar adayı ziyaret ediyor.
yasawa island, Nacula, Fiji Tüplü dalış hayranları, Waya adasına yapılacak bir ziyaretten memnun olacaktır. Burada çok sıradışı bir eğlence denemek için bekliyoruz. Adanın kıyı suları, büyük bir resif köpekbalığı popülasyonuna ev sahipliği yapar ve tecrübeli dalgıçlar onlarla yüzebilir. Bu tür eğlence oldukça tehlikeli olmasına rağmen, her zaman denemek ve bu egzotik yerin sualtı dünyasını keşfetmek için istekli birçok insan var.
  Yasawa Adaları’nda bulunan oteller gerçekten eşsizdir. Bazıları tamamen belirli adanın topraklarını işgal ediyor. Bu tatil köylerinden biri Nanuya Island Resort. Nanuya Adası’nda başka otel yok. Otelin konumu, … Açık
Tavewa Adası her zaman balık tutkunları ile popülerdir. Birkaç yıl önce, özel bir balıkçılık merkezi olan Fly Fish Fiji, orada açıldı. Bu merkezin çalışanları, en cazip noktalara ilginç balık avı turları düzenlemektedir. Müşteriler çok çeşitli türler arasından seçim yapabilir ve mercan alabalığı, barakuda ve daha birçok yenilebilir balık türünü yakalamaya çalışabilirler. Tatilcilerin hizmetinde dalış ve şnorkel için gereken her şeyi sunan klasik su sporları merkezleri bulunmaktadır.
Son yıllarda adada çıkan lüks oteller, özel bir sözü hak ediyor. Günümüzde, Yasawa Adaları dünyanın en pahalı ve en prestijli otellerinden bazılarının en pitoresk ve nefes kesen yerlerinde yer alıyor. Bazı oteller tamamen küçük adaların topraklarını kapsamaktadır, bu nedenle bu gibi tesislerin müşterileri muhteşem tropikal bahçelerin ve rahat plajların keyfini çıkarabilir. Birçok otel kaliteli masaj ve spa salonları, çeşitli spor alanları ve birinci sınıf restoranlara sahiptir. Aile gezginleri için otellerin ve sadece yetişkin ziyaretçiler için özel oteller bulunduğunu belirtmek de önemlidir.

Yasawa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Yasawa ve Çevresindeki Turistik Yerler

Turtle Adası

From the series “Gezegendeki En Güzel Adalar”
1970 yılından bu yana Turtle Island özel mülktür ve işadamı Richard Ewanson'a aittir. Rehberliğinde, çevre dostu Hotel Turtle Island Resort, ada üzerinde, avlu ağaçları ve egzotik çiçeklerle çevrili sahilde 14 şık bungalov sunarak açıldı. Sahne sahibi, önemli olaydan sonra adanın turistik altyapısını geliştirmeye karar verdi - adası 'Blue Lagoon' filmi olarak seçildi. Otel, çekimin hemen ardından kuruldu. … Devamını oku

Fiji Gezisi: Görülecek Yerler

Nausori Milli Parkı, Fiji'deki en ünlü rezervlerden biridir. Geniş park, adaların florasını ihtişamıyla görmek için harika bir yerdir - yüzlerce farklı ağaç ve çiçek, hızlı dağ nehri ve güzel kayalar basitçe gezginleri kayıtsız bırakamaz. Yakınlarda bir botanik bahçesi var. Buna Uyku Devi Bahçesi denir ve orkide adamıştır. Ziyaretçilerin bu harika çiçeğe kadar iki bin kadarını görebilecekleri nadir bir yer. …
OrangeSmile araç kiralama Yasawa’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

21.02.2024

Yasawa Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Yasawa, Fiji Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Yasawa’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Yasawa’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018