OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Yasawa

Kısa Tatil veya İş Gezisi için En İyi Yasawa Otelleri

Nanuya Island Resort   Yasawa Adaları’nda bulunan oteller gerçekten eşsizdir. Bazıları tamamen belirli adanın topraklarını işgal ediyor. Bu tatil köylerinden biri Nanuya Island Resort . Nanuya Adası’nda başka otel yok. Otelin konumu, adanın güzel bir kuzey sahilidir, muhteşem bir lagün. Otel, ulusal tarzın en iyi gelenekleriyle dekore edilmiştir. Her yerde güzel ahşap mobilyalar görüyorsunuz. Tatilciler güzel geniş verandalarda ve mobilyalı teraslarda dinlenebilir. Otel çok sakin ve rahat bir atmosfere sahiptir. Evde kalmayı tercih edenler için hoş olacaktır.
Navutu Stars Resort Naviti Adası’nda kalmak için birinci sınıf bir yer var - Navutu Stars Resort . Pitoresk tenha bir koyda yer almaktadır. Otelin sadece 12 yaşından büyük konukları kabul ettiğini, dolayısıyla burada huzur bulacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Otelin binası klasik Akdeniz ve Fiji geleneklerinin özgün bir kombinasyonuna sahiptir. İyi tasarlanmış bir iç mekan da en yüksek övgüyü hak ediyor. Otelin büyük bir bitişik bölge vardır. İnce avuç içi arasında, burada geleneksel tarzda döşenmiş güzel bir havuz ve ahşap bir teras bulunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Viva adasında “sadece yetişkinler” kategorisine sahip bir tatil köyü var - dalış ve şnorkelle yüzme hayranları arasında popüler olan Viwa Island Resort. Gerçek şu ki sahilin hemen yakınında inanılmaz derecede muhteşem mercan resifleri bulunuyor. İlginç eğlence aktivitelerinin organizasyonu ile ilgili hizmet yelpazesi Tüplü dalış için gerekli tüm ekipmanı kiralayabilirsiniz Turistler, profesyonel koçların hizmetlerini de kullanabilirler.Konuklar, misafirlerin tamamıyla kalmasını sağlayan ilginç bir planlama ile eşsiz villalar sunar. Gizlilik: Otel, küçük bir tepede, geniş terasları ile çarpıcı panoramik manzaralar sunmaktadır.
  Yasawa Grubu, yaklaşık 16 volkanik adadan oluşan Fiji takımadalarının bir parçasıdır. Adaların en göze çarpan özelliği, bozulmamış doğal güzelliği ve pitoresk engebeli arazidir. Yasawa Adaları uzun zaman önce … Açık
Yasawa Island Resort and SPA En yüksek sınıf misafirperverliği en büyük ada adasında bulunan SPA-hotel Yasawa Island Resort and SPA . Otel sahile yakındır. Geniş bir yelpazede pitoresk plajlar mevcuttur. Kendi dalış merkezine ve deniz ürünlerinden seçkin lezzetler sunan bir gurme restorana sahiptir. Restoranın harika bir şarap mahzenine sahip olması nedeniyle elit alkollü içeceklerin uzmanları hayal kırıklığına uğramayacak. Lüks otelin konukları, dinlenebilecekleri bir organizasyonda çok sayıda hizmet sağlayabilir. Ulusal takımların katılımıyla birçok ilginç gezi ve gece eğlencesi var.
Birkaç çekici otel Oarsman’s Bay Lodge dahil olmak üzere Nakula Adası’nda yer almaktadır. Rahat bir konaklama için tam donanımlı güzel minyatür evler vardır. Muhteşem beyaz kum plajına ek olarak, tatilciler de tekne kiralayabilir. Herhangi bir zamanda yakındaki adaları keşfedebilirler. Akşam dinlenme için en iyi yer, konukların güzel bir kapalı verandada kalabilecekleri yerel bir restorandır. Yasawa Adaları’nda kalmak için hoş yerler seçimi çok büyük. Her geçen yıl daha fazla otel var.

Yasawa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Yasawa’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

14.04.2024

Yasawa’nın En İyi Yerleri - Fotoğraf Akışı

Yasawa Haritasında En İyi Otelleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018