OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Rarotonga Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Rarotonga, Cook Adaları arasında en genç topraklardan biridir. Ağaçlar, görkemli dağlar ve derin boğazlarla çevrili dar kıyı şeridi - tüm bu doğal ihtişam, farklı ülkelerden gelen yolcuları çekmeyi asla bırakmaz. İlk bakışta, ada oldukça keşfedilmemiş ve ıssız görünebilir, ancak toprakları iyi gelişmiş turistik altyapıya sahip.
  Rarotonga, gurme yemekleri ve egzotik yemekleri tercih edenleri hayrete düşürüyor. Adanın izolasyonu, özel mutfak geleneklerinin ortaya çıkmasının ana sebebiydi. Birçok yerel muamele tarifleri, yüz yıldan uzun bir … Açık
Turistlere Polinezya halkının kültürü hakkında bilgi edinebilecekleri, pitoresk lagünleri ziyaret edebilecekleri, tropikal ormanlarda gezip tüplü dalış yapabileceği ve sualtı dünyasının güzelliğine hayran kalacağı çok çeşitli turlar sunulmaktadır. Aşırı aktivitelerin hayranları bir helikopter alabilir ve adanın kuş bakışıyla adanın nefes kesen manzarasının tadını çıkarabilir.
Yapay adalardan farklı olarak Rarotonga, vahşi yaşamın güçlü enerjisi ile tam anlamıyla boğulur. Ada hindistan cevizi ve narenciye bahçeleri, sarmaşıklar ve eğrelti ormanları ile dolu; yerel ormanlarda nadir bitkiler bulabilirsiniz. Adam elleriyle böyle bir ihtişam yaratmadı. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Rarotonga ilginç kültürel gelenekleri ile inanılmaz güzel ve büyüleyici bir adadır. Müzik ve dans gündelik hayatın vazgeçilmez nitelikleri haline gelmiştir. Adalılar kendilerine bir sebep olmadan değil, … Açık
Ada uzun deniz balıkçılığı hayranları tarafından uzun süredir seçildi. Balıkçılar marlin, barracuda, ton balığı ve diğer kıymetli balık türlerini hasat ederler. Adanın her yerinde cazip restoranlar ve mağazalar bulabilirsiniz. Yerel uygarlık, kelimenin tam anlamıyla yoğun ormanlarla sınırlar.
Adanın başkenti Avarua kasabası. Adı kelimenin tam anlamıyla ’iki limanı’ olarak tercüme edilir. 1992’de, mütevazı bir liman şehriydi, ancak Maire Nui’nin geçmiş festivalinden sonra gelişmeye başladı. Bugün büyük bir turizm merkezidir. Yeşillikler içine gömülmüş muhteşem caddeler ve sokaklar, Polinezya’nın en iyi gelenekleri ve ufuktaki güzel yeşil tepelerde inşa edilen eşsiz mimari yapılar - Avarua’nın nasıl göründüğü budur. Ana turistik cazibe, Seven-In-One-Coconut-Tree adı verilen bir grup ağaçtır. Palmiye ağaçları mükemmel bir çember oluşturur; Bu doğal dönüm noktasıyla ilgili birçok ilginç hikaye var. Rarotonga’da ayrıca birkaç ortaçağ binası, kiliseler ve antik mezarlıklar bulunmaktadır. Yerel müzeler, tarihi ve arkeolojik sergilerin yanı sıra el sanatları ve ulusal kostümlerin zengin bir koleksiyonunu temsil etmektedir.
Rarotonga - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Rarotonga ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Cook Adaları Gezisi: Görülecek Yerler

  Bu tropikal adalar, 1770'de onları keşfeden Yüzbaşı Cook'un adını aldılar. Cook Adaları, altyapıyı ve tatilcilerin ordularını bozmadan tropikal cennette tenha dinlenme arayanlar için gittikçe daha popüler hale geliyor. Adalar, Kuzey Cook Adaları ve Güney Cook Adaları olarak ikiye bölünmüştür; güneydeki adalar daha nüfuslu ve kolayca erişilebilir durumdadır. …
OrangeSmile araç kiralama Rarotonga’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

22.05.2024

Rarotonga Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Rarotonga, Cook Adaları Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Rarotonga’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Rarotonga’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018