OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rarotonga

Gurmeler için Rarotonga mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

  Rarotonga, gurme yemekleri ve egzotik yemekleri tercih edenleri hayrete düşürüyor. Adanın izolasyonu, özel mutfak geleneklerinin ortaya çıkmasının ana sebebiydi. Birçok yerel muamele tarifleri, yüz yıldan uzun bir süredir değişmeden kalmıştır. Ulusal mutfakların başlıca yenilikleri arasında pirinç ve et kullanılıyor. Yüz yıl önce et sadece yemek pişirmek için kullanılıyor.
  Rarotonga, geniş plajlara ve pitoresk doğaya, çeşitli eğlence ve fitness merkezlerine, ilginç mağazalara ve restoranlara sahip bir adadır. Titikaveke plajı adada en popüler olanıdır. Mükemmel bir güneş örtüsü … Açık
Pirinç adada nispeten yakın zamanda ortaya çıktı; Bugün birçok klasik ikramın ve günlük yemeklerin önemli bir bileşeni olarak kabul edilmektedir. Burada çok sayıda ilginç sebze yemeği pişirildiğinden, ulusal mutfaklar deniz ürünleri severlere ve vejeteryanlara hitap eder. Lahana ve kabak, patlıcan ve pilav yerel yemeklerin ana bileşenleridir. Şefler, bu basit ve iyi bilinen malzemelerin bir çok ilginç ve lezzetli ikramlarını pişirir.
Burada ulusal içki de var, Tutunu denilen özel bir malt bira. Eski bir ulusal yemeğin tipik bir örneği umukai’dir. Yıllar önce olduğu gibi, bu özel yemek bir çamur sobasında pişiriliyor. Umukai, deniz mahsullerini sebze ile buğulama. Birkaç yıl önce, yerli insanlar farklı türlerde umukai icat etmeye başladılar; Yerli halkın et pişirmeye başladığı ve sarımsak ve soğan gibi baharatlar eklediği zamandı. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yağmur mevsimi kasımdan nisana kadardır; En düşük yağış mayıstan ekime kadardır. Diğer aylarda, ani tropik fırtınalar da mümkündür, ancak genellikle kısa ömürlüdürler ve bu nedenle tatil programını … Açık
Mat Rory egzotik ikramlar arasında en sıra dışı olanıdır; Bu yeşil muz özel bir çeşitliliği ile kızarmış deniz salatalık veya trepang et var. Çanak tadı sadece muhteşem. Yerel şefler, aynı zamanda lezzet olarak kabul edilen beyaz yengeçlerin çok ilginç yemeklerini pişiriyorlar. Et dövülür, daha sonra hindistancevizi ile karıştırılır ve biraz ebegümeci yaprakları ile kızartılır. Egzotik hayranları daha da fazla özgün yemeğin, limon suyu ile giyinmiş çiğ yengeç etinin tadını çıkarabilir.
Rarotonga Island, Cook Islands Başka bir özel tedavi tuzlu balıktır; Yerliler deniz suyu doğru tuz. Bu tür balıklar bağımsız bir kurs olarak ve diğer ikramlara ek olarak sunulabilir. Yerel restoranlar tatlı olarak egzotik meyveler servis eder; Kavrulmuş breadfruit yabancı ziyaretçiler arasında büyük bir ilgi neden olur.
Rarotonga - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Rarotonga ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rarotonga’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Fotoğraflarla Rarotonga

Rarotonga haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Rarotonga’nın (Cook Adaları) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Rarotonga restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Rarotonga’da lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018