OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Isla Margarita Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Margarita adası birinci sınıf bir tatil merkezidir. Venezuela anakarasının yakınında yer almaktadır. Yüzlerce muhteşem tatil oteli, tatilciler için burada bulunuyor. Plajların toplam uzunluğu 300 kilometreden fazladır. Hem lüks tatil köyleri hem de çok çeşitli turistler için mevcut olanları bulacaksınız. Adayı sadece plajlar açısından karakterize etmek yanlış olacaktır çünkü zengin bir tarihi mirasa sahiptir ve önemli kültür merkezlerinin bir yeridir.
  Adada geniş ve iyi donanımlı bir bölge ile çok sayıda otel var. Bu yüzden uzun konaklamalar için uygun bir hostel veya daire bulmak kolaydır. Porlamar’da adadaki en büyük ve en güzel otellerden biri var - Sunsol … Açık
La Asuncion şehrinde adanın en önemli tarihi sembollerinden biri bulunmaktadır - Santa Rosa kalesi (Castillo de Santa Rosa). Yapısı 1681 yılında tamamlandı. Uzun yıllar kale, yerel halkın ana kalesi ve bağımsızlık sembolü idi. Daha sonra, güçlü bir sur yapısı tekrar tekrar statüsünü değiştirdi ve uzun bir hapishane olarak hizmet etti. Tarihin daha az ilginç bir eseri, 17. yüzyılın sonlarında inşa edilen San Carlos Borromeo’nun (Castillo de San Carlos Borromeo) bir kalesi değildir. Liman kenti Pampatar’ın merkezi bölgesinde yer almaktadır. Kale, korsanın saldırılarına karşı şehri savunmak üzere dikildi.
Tarihin hayranları mutlaka daha sonraki bir döneme ait bir anıt olan Fort La Galera’yı ziyaret etmelidir. Kale, Juan Griego Koyu’nda yer almaktadır. Venezüella bağımsızlığını kazanmasından sonra, 19. yüzyılın başlarında inşa edildi. Göreceli olarak küçük yaşlarına rağmen, bu kale, gezi sırasında ada misafirlerinin kesinlikle anlatacağı çok sayıda önemli tarihi olay ve kanlı savaşlara tanıklık etmiştir. Kalenin sınırları muhteşem gözlem platformlarıyla donatılmıştır. Birçok kişi güneşin batışını izlemek için buraya geliyor www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Margarita adasının plajları gerçekten eşsizdir. İnanılmaz güzellik ve doğal rahatlıkları var. Yaz aylarında su sıcaklığı sıfırın üzerinde 29 ° C’ye kadar ısıtır, böylece tüm aile ile rahatça … Açık
Kentin manzarasını takdir etmenin bir başka harika yolu da, Punta Balena’nın antik deniz fenerini ziyaret etmektir. Kale yakınında yer almaktadır. Deniz fenerini ziyaret etmek geleneksel olarak ücretsizdir. Üstündeki gözlem güvertesinden, adanın en güzel panoramik manzaralarından birini açın.
Ayrıca El Vaie’nin (La Iglesia de la Virgen de Valle) bakire güzel bir kilisesi olan olağanüstü dini yerler de vardır. Çok özgün bir adı olan Kutsal Ruh Vadisi (El Valle del Espíritu Santo) ile pitoresk bir bölgede yer almaktadır. Yerel balıkçı ve gezginler uzun süredir El Valle de Mar’ı hamiliklerini düşündü. Her yıl çevreleyen adaların misafirlerinin geldiği kilisede her yıl çok güzel ve saygın tatiller düzenlenmektedir.
  Adada geniş ve iyi donanımlı bir bölge ile çok sayıda otel var. Bu yüzden uzun konaklamalar için uygun bir hostel veya daire bulmak kolaydır. Porlamar’da adadaki en büyük ve en güzel otellerden biri var - Sunsol … Açık
Adada çok sayıda ilginç müze var. Boca de Rio şehrinde, Deniz Müzesi’ni (Museo Marino) ziyaret edebilirsiniz. Müzenin sergilenmesi oldukça yaygın, uzun süren deniz yaşamının iskeletleri, Karayiplerin tipik temsilcilerinin zengin koleksiyonları ve balıkçıların eski cihazlarının yanı sıra önemli tarihi belgeler ve deniz haritaları da var.
Juan Griego kentinin hemen yakınında bulunan Pueblos de Margarita Etnografya Müzesi (Museo Pueblos de Margarita), bir gezi için ilginç bir gezi vaat ediyor. 19. yüzyılın başlarında inşa edilmiş büyük bir köy. Her yazlık, belirli bir ada yerleşiminin kültürüne ve yaşamına adanmış bir minyatür müzedir. Müzenin topraklarında mükemmel bir restoran, güzel bir şapel, ayrıca rom üretimi için gerçek bir bitki vardır.
  Margarita adasının plajları gerçekten eşsizdir. İnanılmaz güzellik ve doğal rahatlıkları var. Yaz aylarında su sıcaklığı sıfırın üzerinde 29 ° C’ye kadar ısıtır, böylece tüm aile ile rahatça … Açık
Adanın doğal cazibe merkezlerinden bahsedemeyiz. Geniş bir dağlık alanı kaplayan güzel bir Cerro El Copey Milli Parkı’na ev sahipliği yapmaktadır. Parkın arazisinde güzel rekreasyon alanları, gözlem platformları ve yürüyüşler için birçok yol turistler için donatılmıştır. Laguna de la Restinga Ulusal Parkı (Laguna de la Restinga) daha az kapsamlı ve büyüleyici değildir.
  Isla Margarita, plaj rekreasyonu ve her türlü spor için mükemmel bir altyapıya sahiptir. Yerel plajların toplam uzunluğu 160 kilometreden fazladır. Ada hem sakin hem de rüzgarlı sahillere sahiptir. Sörfçüler genellikle El Yaque Plajı’na gitmeyi tercih ederler. Bu plajda ünlü sporcuların sahip olduğu birkaç elit sörf okulu var.
  Adada geniş ve iyi donanımlı bir bölge ile çok sayıda otel var. Bu yüzden uzun konaklamalar için uygun bir hostel veya daire bulmak kolaydır. Porlamar’da adadaki en büyük ve en güzel otellerden biri var - Sunsol … Açık
Sörf yapmak, sıradan yüzmeye ve güneşlenmek istememek isteyen tatilciler, El Agua Plajı’nı mükemmel bir şekilde bulacaklardır. Bu plajın uzunluğu yaklaşık 4 kilometredir. Sahildeki bu kısım yumuşak altın kumla kaplıdır. Plaj ayrıca muhteşem doğasıyla ünlüdür. Adanın kuzey kısmı, daha muhteşem bir plaj olan Caribe’nin yeridir. Bu neredeyse hiç kalabalık olmayan sakin plajların hayranları için uygun büyüleyici bir yerdir. Turist mevsiminin zirvesinde bile, bu kumsalın bölgesi her zaman huzur ve inzivaya çeken turistler için büyüleyici bir yerdedir.
Isla Margarita - rehber bölümleri 1 2 3

Isla Margarita ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Isla Margarita çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Cerro El Copey' , 8.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Laguna de la Restinga' , 25.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'El Guácharo' , 102.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Turuepano' , 131.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Venezuela Gezisi: Görülecek Yerler

Caracas, ülkenin en büyük şehri ve başlıca ekonomik merkezidir. Hazırlıksız gezginler için şehir oldukça tehlikeli olabilir, bu nedenle öneriler sunmak için bir 'Caraqueno' dan istemek daha iyi. Los Palos Grandes, El Rosal, La Castellana, El Hatillo, Altamira, Las Mercedes, Sebucan, Este de Caracas veya Chuao gibi sermayenin bu tür alanları turistler için güvenli kabul edilir. Gündüzlerinde ve değerli eşyaların bulunmadığı tavsiye edilen bazı ilçeler de vardır. …
OrangeSmile araç kiralama Isla Margarita’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

22.02.2024

Isla Margarita Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Isla Margarita Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Isla Margarita, Venezuela Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Isla Margarita’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Isla Margarita’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018