OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ekvador

Ekvador Haritaları


Büyük haritası Ekvador
Ekvador haritasının gerçek boyutları 1906 X 2402 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 224783. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Ekvador.
Detaylı haritası Ekvador
Ekvador haritasının gerçek boyutları 3550 X 2491 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 1669448. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Ekvador.
Büyük haritası Ekvador
Ekvador haritasının gerçek boyutları 994 X 1230 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 341298. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Ekvador.

Ekvador Şehir ve Bölge Haritası

Ekvador’un Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Ekvador’un Benzersiz Yerleri

San Rafael Şelalesi

Serimizden “Gezegenin En Tuhaf Şelaleleri”
  San Rafael, Ekvador'daki en güzel şelalelerden biridir. Bu, doğanın inanılmaz gücünün bir göstergesi ve 150 metre yüksekliğe sahip. Şelale, aktif Reventador yanardağının eteklerinde, özel bir doğal alanda bulunur. Şu anda, Ekvator'daki en yüksek şelale Sumako Tabiat Koruma Bölgesi'nde bulunmakta olup, ayırt edici özellikleri inanılmaz yemyeşil tropikal bitki örtüsünü içermektedir.

Kural olarak, rezerve yapılan tüm geziler Quito şehrinden başlar. Süreleri oldukça yüksek. San Rafael şelale, Quito'ya yaklaşık 200 km uzaklıktadır. Harika doğal cazibe görmek için, en karmaşık dağ kaykosundan geçmeniz gerekiyor. Yolda, turistler dinlenmek için kalabileceği, yerli halkın hayat tarzını ve yaşam tarzını tanımak için çeşitli yerleşim birimleriyle buluşacak ve orijinal hediyelik eşya satın alacak.

Son … Tümünü Oku

Rocas Bainbridge

Serimizden “Görkemli ve Muhteşem Kraterler ve Krater Gölleri”
  Galapagos Adaları, eşsiz doğal manzaralar açısından zengin. Santiago Adası'ndan uzak olmayan garip krater Rocas Bainbridge. Bu, inanılmaz derecede güzel, küçük bir huni adası olup, deniz kenarında her taraftan yıkanmaktadır. Ada'nın merkezinde muhteşem mavi göl var.

Krater gölü tuzludur. Onun harika rengi, yüksek mineral konsantrasyonundan kaynaklanmaktadır. Her ne kadar ada oldukça cansız gibi görünse de, üzerinde biraz bitki örtüsü bulabilirsin. Tuz Gölü, su bitkilerinin nadir türlerini yetiştirirken, zarif flamingolar buraya yaklaşıyor.

Turistler, bir tekne turu sırasında harika kraterde otlatabilirler. Santiago Adası sahilinde heyecan verici geziler düzenlenmekte ve tekneler ile tekneler ödünç verilmektedir. Rocas Bainbridge Krateri'nin etkileyici fotoğraflarını çekmek isteyen yolcular, bir helikopter … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler Ekvador
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

28.01.2023

Fotoğraflarla Ekvador’un Aurası

Ekvador Gelenekleri

Guayaquil
  Yerliler çok sakin ve dengeli bir karaktere sahipler, ilk bakışta biraz halsiz görünebilirler. İş dünyasında acele etme ve gürültülü davranış, kötü davranışların bir işareti olarak kabul edilir, bu nedenle, yerel sakinlerle uğraşırken kişi de sakinlik ve sabır göstermelidir. Burada yaşayan insanlar çok gururlu fakat aynı zamanda dokunaklı değiller, harika bir mizah anlayışı var. Konuşma sırasında herhangi bir anlaşmazlık olsa bile, sorunu çözebilir ve birkaç dakika içinde barış yapabilirsiniz … Devamını Oku

Ekvador Şehir Rehberleri Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018