OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Almatı

Almatı’nda Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Golden Palace Hotel Fotoğraflar: Golden Palace Hotel, Almaty   Almatı, bazıları özgün tasarımları nedeniyle öne çıkan birçok güzel modern otele sahiptir. Golden Palace Hotel altın bir cephe evleri ile olağanüstü bir şekil muhteşem bir yapı. Odalarının ve ortak alanların iç mekanları, değerli altın ve inci renklerde tasarlanmış olup, doğal ahşap ve mermerden yapılmıştır. Tüm odalar etkileyici bir tarza sahiptir, büyük bir yatak ve desenlere sahip zarif bir halı vardır. Otel ayrıca zarif bir ortam ile nitelendirilen yerel mutfağın mükemmel bir restoranına sahiptir.
Hotel Kazzhol Hotel Kazzhol , sıra dışı ve cesur tasarımıyla gezginleri kendine çekiyor. Odalar farklı tarzlarda tasarlanmıştır. Antika mobilyaların yarattığı aristokrat ambiyansı olan bir odada, yesteryear geleneklerin uzmanları yaşayabilecekler. Tasarım mobilyalar ve canlı fotoğraflarla tamamlanan modern iç mekanlara sahip renkli odalar da bulunmaktadır. Geniş lobi beyaz renkte boyanmış ve parlak mobilyalar ile dekore edilmiştir. Restoran bej ve zümrüt renklerde tasarlanmıştır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Alma-Ata Hotel Çok etkileyici olan modern bina, iç mekanı ulusal geleneklere uygun olarak yapılan Alma-Ata Hotel tarafından işgal edilmiştir. Otel genelinde güzel el yapımı kilimler ve ahşaptan yapılmış süs eşyaları görebilirsiniz. Yer, yerel sanatçılar ve fotoğrafçılar tarafından zengin bir eser koleksiyonuna sahiptir; Konuklar odalarında ve ortak alanlarda görsel sanatlara hayran kalabilirler. Zarif tasarım mobilyalar otelin atmosferini daha şık ve çağdaş hale getiriyor; Odalar zarif koyu ahşap mobilyalara sahiptir. Alma-Ata Hotel, başkentin en büyük ve en hareketli otellerinden biridir.
Kazakhstan Hotel Fotoğraflar: Kazakhstan Hotel, Almaty Lüks Kazakhstan Hotel , şık ve yüksek bir binada yer almaktadır. Otel 300’den fazla oda sunmaktadır. Ön kapının arkasında, geniş bir kristal avize olan ana salonu olan geniş bir salon bulunmaktadır. Tüm odalar yumuşak renklerde dekore edilmiştir ve geniş panoramik pencerelere sahiptir. Ev atmosferi, çiçek motifli orijinal duvar panelleri ile yaratılmıştır. Çağdaş avizeler kentsel tarzı hatırlatır. Kamusal alanlar zarif koyu ahşap ve mermerler ile tasarım mobilyalarla dekore edilmiştir.
Resort Hotel Samal bütçesi konuklarını ulusal misafirperverlik atmosferiyle büyülemektedir. Tasarımı geçmişin geleneklerini izleyerek geliştirilmiştir. Zeminler sofistike desenlere sahip halılarla kaplıdır ve duvarlara küçük el yapımı halılar sabitlenmiştir. Restoranın tasarımı özellikle ilgi çekicidir; Ahşap tavanı elle boyanmıştır ve tüm mobilyalar sadece doğal ahşaptan yapılmıştır. Otele ev sahipliği yapan bina, inanılmaz güzel dağ manzaralarıyla çevrili klasik geleneksel mimarinin en güzel örneğidir.
  28-Panfilov kahramanlarının adını taşıyan güzel bir park şehrin en önemli turistik yerlerinden biridir. Parkın toplam alanı 18 hektar olacak. Kendi topraklarında 1904 yılında inşaatı tamamlanmış olan Kutsal … Açık
Konforlu Toi-Dami Hotel, 13 odasının her biri benzersiz şekilde tasarlandığından her zevke hitap etmeye hazır. Mor ve inci renklerde boyanmış en romantik oda Art Deco tarzında lüks bir şekilde döşenmiştir. Bazı odalar, duvarlarda geleneksel bir tabloya sahipken, diğer yandan parlak renkler ve antika süslemelere sahip diğer grevler de vardır. Otelin ortak alanlarından geçen bir yürüyüş, her yerde restore edilmiş antika mobilyalar, tablolar ve harika el sanatları görebileceğiniz gibi, çok heyecan verici olmayı vaat ediyor.
Almatı - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Almatı ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Almatı’nda araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Almatı’nın Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Almatı Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018