OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kosta Rika

Kosta Rika Haritaları


Büyük haritası Kosta Rika
Kosta Rika haritasının gerçek boyutları 1280 X 1222 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 197992. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Kosta Rika.
Detaylı haritası Kosta Rika
Kosta Rika haritasının gerçek boyutları 1197 X 878 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 201173. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Kosta Rika.
Büyük haritası Kosta Rika
Kosta Rika haritasının gerçek boyutları 1198 X 878 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 201514. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Kosta Rika.
Detaylı haritası Kosta Rika
Kosta Rika haritasının gerçek boyutları 650 X 827 piksel, dosya boyutu (byte ile) - 65101. Haritaya veya bu linke tıklayarak açabilir, yazdırabilir veya indirebilirsiniz:: Haritasını aç: Kosta Rika.

Kosta Rika Şehir ve Bölge Haritası

Kosta Rika’nın Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Kosta Rika’nın Benzersiz Yerleri

Pacuare Nehri

Serimizden “Rafting için En Tehlikeli Nehir Akıntıları”
  Kosta Rika'nın geçilemeyen tropikal ormanlarında Pacuare Nehri gizlidir, bazı rotaları çok karmaşıktır ve rafting için idealdir. Yolda sporcular birkaç tehlikeli eşik ve şelalenin üstesinden gelmek zorunda. En deneyimli sporcular bir gün boyunca rafting rotasına binebilirler. Daha az tecrübeli turistler ve doğa tutkunları 3-4 gün boyunca bu muhteşem alanda rekreasyon keyfini çıkarabilirler.

Nehrin uzunluğu yaklaşık 30 km'dir. Geleneksel olarak, rafting sezonu, mısırın ikinci yarısında başlar ve yağışlı mevsimin başlangıcına denk gelir. Bu dönemde hemen hemen her zaman yağmur yağması, çok sayıda atleti korkutmaz. Birkaç dakika içinde, sıraya girmek zorunda kalmazsanız, güzel egzotik bitkilerin ve yüksekliği üç metreye ulaşan keskin şelalelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Büyük sarmalların … Tümünü Oku

Manuel Antonio Ulusal Parkı

Serimizden “Dünyadaki En Büyük Sit Alanları”
  Şaşırtıcı olan, gezegenimizin biyolojik açıdan en yoğun bölgelerinin oldukça küçük olmasıdır. Böyle bir 'anormallik' en parlak örneği, alanı sadece 7 kilometrekarelik olan Manuel Antonio Ulusal Parkı'dır. Rezerv 1972 yılında kurulmuştur ve uzun zamandan beri turistler arasında oldukça popüler olmuştur. Onlara göre burada özel bir altyapı oluşturuldu.

Günümüzde Manuel Antonio parkının ziyaretçilerine birçok büyüleyici cazibe merkezi bulunmaktadır. Sözde Canopy turları şüphesiz yüksek talep var. Bunlar, ağaç taçları arasında donatılmış süspansiyon kablolarındaki ormandaki gezilerdir. Bu tür yolculuk, parkın bitki ve hayvan yaşamının egzotik çeşitlerini keşfetmek ve ihtişamının tadını çıkarmak için mükemmel bir yoldur.

Bazı bölgeler asma köprülerle donatılmıştır, herkesin … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler Kosta Rika
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Fotoğraflarla Kosta Rika’nın Aurası

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018