OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Auckland

Auckland sahillerinde tatil - saklı koylar, en iyi tatil yerleri ve dinlenme alanları

  Auckland’ın muhteşem plajlarındaki bir tatil herkesi etkileyebilir. Sıcak iklim nedeniyle, tüm yıl boyunca güneşlenmek ve sahil kenarında rekreasyon yapmak mümkündür. Sıcak havalarda yüzmek ve su sporları yapmak çok keyiflidir ve serin havalarda turistler sahil boyunca yürüyüş yapabilir ya da su kenarında piknik yapabilirler. ’Mission Bay’, Auckland’daki en canlı ve en popüler plajdır. Merkez kısımda bulunur ve çeşitli ilçelerin sakinleri için kullanılabilir. Mission Bay, sadece normal bir plaj değil, büyük bir eğlence merkezi. Kıyı şeridinin yakınında çok sayıda restoran ve kafe var, buralarda pek çok yerli, kahvaltı yapmak için buraya geliyor. Sabahın erken saatlerinde, sabah yürüyüşü için dışarı çıkmış olan sahildeki yerlileri görmek mümkün. Sahil şeridindeki alan, koşu için mükemmel olan yaya yollarına sahiptir. Bunun yanı sıra, Mission Bay plajı çeşitli plaj voleybolu ve kriket yarışmalarının düzenli bir yeridir.
  Auckland, mükemmel bir turizm altyapısına sahiptir. Şehir, turistler için zengin birinci sınıf oteller ve konukevleri sunmaktadır. Hilton Auckland otel, olağanüstü hizmet ve lüks konaklama hayranları ile popüler. Otel, … Açık
Tatillerini egzotik yerlerde geçirmeyi tercih eden gezginler, siyah volkanik kumla kaplı batı sahili kumsallarını sevecekler. Batı sahili, kıyı şeridinden uzak olmayan yoğun ormanları olan kayalık koylarla doludur. ’Muriwai’ denizin en popüler bölgesi. Uzunluğu yaklaşık 60km’dir. Yaz aylarında, çok sayıda turist kıyı şeridinin bu bölümünü ziyaret ediyor. Birçoğu, güçlü dalgalar bulmak için sahile gelen sörf severler. Kıyı suları balık ve deniz ürünleri açısından zengin olduğundan balıkçılar bu bölgeye daha az ilgi duymazlar. Huzurlu bir koy bulmak onlar için zor değil. Vahşi plajlarda rahatlamayı tercih eden turistler de memnun olacak. Muriwai Beach, her yıl binlerce sporcu ve turist tarafından ziyaret edilmiş olmasına rağmen, bozulmamış güzelliğini korumayı başarmıştır.
Yakınlardaki ’Maori Körfezi’ Plajı, tatillerini sessiz ve çok kalabalık olmayan yerlerde geçirmek isteyen turistler için mükemmel bir yerdir. Yazın yüksekliğinde bile pek turist yok. Bu bölge yürüyüş yapmak için ya da plaja sadece kısa bir yürüyüş için çok sayıda pitoresk yer sunmaktadır. ’Kariotahi’ Plajı, yelken ve balık avlama hayranları için en gözde yer. Bu plaj gerçekten büyük, bu yüzden hem spor etkinlikleri hem de balık avı için yeterli alan var. Dahası, tatilcilerin sürat teknesi veya gemi kiralamak için bir fırsatı var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Auckland, Yeni Zelanda’nın en kalabalık şehri. Ülke nüfusunun% 25’inden fazlası olan 1,3 milyondan fazla insana ev sahipliği yaptı. İlk yerleşimciler yaklaşık 800 yıl önce modern şehrin yerinde ortaya … Açık
’Karekare’ Plajı, Auckland’daki en pitoresk ve gözlerden uzak plajlardan biridir. Vahşi doğa ve bozulmamış doğada meraklı gezginler için ideal bir yerdir. Plajda gürültülü eğlence mekanı veya altyapısı bulunmuyor, bu nedenle konfor hayranları gerekli tüm aksesuarları ve plaj ekipmanlarını yanlarında bulundurmalıdır. Auckland’ın kuzey kesiminde yer alan ’Takapuna’ Plajı, sporcularla değişmeden popüler. Sörf meraklıları burada becerilerini geliştirmeyi tercih ediyor. Tatilciler, sırayla, tatillerini daha çeşitli hale getirecek heyecanlı tekne gezintilerini beğenecekler.
Yakınlarda bulunan ’Milford’ Plajı, daha az çekici bir yer değildir. Düşük gelgit boyunca, tatilcilerin sahil boyunca bir plajdan diğerine geçmesi kolaydır. Pupuke, bir plaj tatili için en sıra dışı yerlerden biridir. Soyu tükenmiş bir volkanın kraterinde oluşan tatlı su gölüdür. Günümüzde, yelken, kürek ve kano yarışmaları gibi sportif etkinliklerde aktif olarak kullanılmaktadır.
Auckland - rehber bölümleri 1 2 3 4

Auckland ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Auckland geziniz için ilgi çekici yerler

Sky Tower

From the series “Şehirlerin Panoramik Görüntüsü ile Nefes Kesen Yüksek Gözlem Noktaları”
Şehrin panoramik manzarasını izlemek, TV kulesinin ziyaretçilerine sunulan tek eğlence değildir. Ana gözlem güvertesinde cam bir zemin bulunmaktadır. Hepsine basmaya cesaret edemezsiniz. Bu cazibe, sinirler için mükemmel bir test olacaktır. Güzel havalarda, ziyaretçiler SkyJump'u gezebilirler. Gezegenin en yüksek uyarılarından birinden unutulmaz bir sıçrama yapabilirler. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Auckland’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Auckland’ın Güneşli Manzaralarının Fotoğraf Galerisi

Auckland haritasında faydalı tatil servislerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Gözlerden uzak ve sakin bir yaz tatili için, Auckland’ın en iyi doğal dinlenme yerleri rehberi. Auckland’ın büyüleyici saklı sahilleri, güneşlenilen ve sakin sularında yüzülen muhteşem körfezleri ve koyları.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018