OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Auckland

Auckland’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Auckland marina   Auckland’da çeşitli eğlence mekanları da oldukça etkileyicidir. Modern metropol bir aile tatili için mükemmel bir seçimdir. Şehrin merkezi iş bölgesinden çok uzakta olmayan, hem yerel hem de turistler için popüler bir yer var - ’Auckland Hayvanat Bahçesi’. Bitişik pitoresk bir parka sahiptir ’Western Springs’. Hayvanat bahçesi 1922’de açıldı. O zamandan bu yana, bölgesi büyük ölçüde genişledi ve şimdi hayvanat bahçesi yaklaşık 120 hayvan türüne ev sahipliği yapıyor. Toplamda 700’den fazla hayvan orada yaşıyor. Hayvanat bahçesi birkaç tematik bölgeye ayrılmıştır. Ziyaretçilerin kanguruları ve emülerini görecekleri bir Avustralya bölgesi, minik kuşlarla inanılmaz bir alan ve sözde ’kaplanlar bölgesi’. Özel bir bölge evcil hayvanlara adanmıştır - bir kural olarak, hayvanat bahçesinin genç konukları hayvanat bahçesinin bu bölümünü oldukça ilginç bulmaktadır.
  Auckland’ın muhteşem plajlarındaki bir tatil herkesi etkileyebilir. Sıcak iklim nedeniyle, tüm yıl boyunca güneşlenmek ve sahil kenarında rekreasyon yapmak mümkündür. Sıcak havalarda yüzmek ve su sporları yapmak … Açık
Doğanın hayranları kesinlikle harika Whangaroa Limanı’na yakın olan ’Auckland Butterfly Creek’ i ziyaret etmelidir. Bu Auckland’dan uzak olmayan eşsiz bir doğa rezervidir. Yüzlerce nadir kelebek çeşidine ek olarak, bu bölgede topraklarında egzotik bitkilerden oluşan zengin bir koleksiyon bulunmaktadır. Bu dönüm noktasını ziyaret eden gezginlerin rahatlığı için harika bir ziyaretçi merkezi bile var. Heyecan verici gezilerin ardından dinlenmek, eğitim filmlerini izlemek ve yerel doğaya adanmış ilginç bir sergiye hayran olmak için mükemmel bir yerdir.
Bölgenin sualtı dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen turistler, ’Kelly Tarlton’un Antarktika Buluşması ve Sualtı Dünyası’ ziyaretiyle ilgilenecek. Dünyanın en uzun sualtı tüneli olan ve uzunluğu 110 metredir, kompleksin bir parçasıdır. Merkez, büyüklüğü ile hayret ediyor - ilginç bir deniz müzesi, penguenleri olan büyük bir pavilyon ve farklı sualtı yaratıklarına sahip birkaç büyük akvaryum var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Auckland, mükemmel bir turizm altyapısına sahiptir. Şehir, turistler için zengin birinci sınıf oteller ve konukevleri sunmaktadır. Hilton Auckland otel, olağanüstü hizmet ve lüks konaklama hayranları ile popüler. Otel, … Açık
Auckland’da, eğlence ve heyecan verici sürüş hayranları için birkaç harika tema parkı var ve ’Gökkuşağı Sonu Tema Parkı’ en popüler olanlardan biri. Park, yaklaşık 9 hektarlık bir alanı kaplayan güzel bir alanı kaplar. Rainbow’s End, ülkenin en büyük eğlence parkıdır, bu yüzden turistik mekanların ve dinlenme alanlarının seçimi kesinlikle çok etkileyici. Parktaki birçok ilgi çekici, aşırı hayranları için uygundur. Ayrıca birkaç rahat kafe ve hediyelik eşya içeren ilginç bir galeri de bulunmaktadır.
Auckland Blues Kış sporlarından hoşlanan şehrin konukları kesinlikle ’Kar Gezegeni’ ni beğeneceklerdir. Merkez tüm yıl boyunca ziyaretçiler için açıktır. Tatilciler için mükemmel bir kayak pisti ve harika bir spor mağazası bulunmaktadır. Bir kiralık ofis olduğu için turistlerin yanlarında herhangi bir vites getirmesi gerekmez. Snow Planet ayrıca acemi eğitimi de sunuyor. Haftada birkaç kez merkez, ziyaretçiler için heyecan verici partiler ve etkinlikler düzenlemektedir.
  Auckland, Yeni Zelanda’nın en kalabalık şehri. Ülke nüfusunun% 25’inden fazlası olan 1,3 milyondan fazla insana ev sahipliği yaptı. İlk yerleşimciler yaklaşık 800 yıl önce modern şehrin yerinde ortaya … Açık
Auckland’da yürüyüş meraklıları da sıkılmayacak. Kesinlikle yakındaki ıssız ’Rangitoto Adası’ keşfetmek gerekir. Ada, ziyaretçilerin birçok ilginç yürüyüş parkuru bulacağı yoğun tropikal ormanlarla kaplıdır. Rangitoto’da ayrıca birkaç muhteşem kumsalı vardır, bu yüzden medeniyet ve kalabalık sokaklardan uzak durmayı tercih eden herkes için harika bir yer. Bir çok turist, bir hatıra satın almaları gerektiğinde ’Fil Evi’ Alışveriş Merkezi’ni tercih ediyor. Ulusal tarzda harika mücevher ve hediyelik eşya alışverişi yapmak için harika bir yerdir. Tüm mallar el yapımı ve eşsizdir.
Auckland - rehber bölümleri 1 2 3 4

Auckland ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Auckland’da Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

George Restaurant & Bar
Nerede: 144 Parnell Road, Auckland;
B@1
Nerede: 237 Parnell Road, Auckland;
Coast Bar
Nerede: Princes Wharf, Auckland; Daha Fazla Bilgi: Level 7 hewlett packard building, princes wharf;
Ballroom Billiards
Nerede: 164 Parnell Road, Auckland;
Denim
Nerede: 207 Parnell Road, Auckland; Telefon: +64 (09) 337 0227;
Kiss Bar
Nerede: 309 K’Road, Auckland; Telefon: +64 (09) 303 2726;
Globe
Nerede: Darby Street off Queen Street, Auckland; Telefon: +64 (09) 358 4877;
Spy Bar
Nerede: 204 Viaduct Quay, Auckland; Telefon: +64 (09) 377 7811;
Minus Five
Nerede: Princes Wharf ,Central City, Auckland; Telefon: +64 (09) 377 9865;
Shanghai Lil’s
Nerede: 133 Franklin Rd, Freemans Bay, Auckland; Telefon: +64 (09) 358 0868;
Coco Club
Nerede: 3 Fort Lane, Central City, Auckland; Telefon: +64 (09) 309 3848;
Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Auckland yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Crystal Mountain' Henderson Valley, 15.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Rainbow’s End' Manukau, 17.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Auckland çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Waiwera Hot Pools' Auckland, 36.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquatic Park Parakai Springs' Auckland, 37.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Waterworld' Hamilton, 109 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Dünyadaki sıradışı yerler listemizden Auckland’daki yerler

Yellow Treehouse Kafe

From the series “Dünyadaki En Egzotik Restoranlar”
12 metrelik bir yükseklikte bulunan restoran, oldukça küçük bir alana sahiptir ve yalnızca bir kez 18 ziyaretçi alabilir. Konuklar küçük masada rahat ahşap merdivenleri tırmanabilir. Alışılmadık kahveyi yaparken yalnızca çevre dostu malzemeler kullanıldı. Yellow Treehouse'da romantik bir akşam yemeği veya kutlamayı planlamak isteyen konuklar, restorandaki masaların yalnızca önceden sipariş verilebileceğini dikkate almalıdır. Restoranda her zaman çok fazla ziyaretçi var, bu yüzden masaya önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Auckland’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Göz Alıcı Auckland Fotoğraf Galerisi

Auckland haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Auckland’ın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Auckland’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Auckland’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018