OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Vincent Gezisi. Seyahat Rehberi - Gezilecek Yerler, Manzaralar, Geziler ve Doğa

  Aziz Vincent ve Grenadinler ortalama bir gezgin tarafından tanınmayabilir, ancak bu bölge zenginlik ve ünlülerle çok popüler hale geldi. Ülke, Grenada’dan Saint Vincent Adası’na uzanan küçük adalardan oluşan bir zincirden oluşur. Grenadinlerde bulunan 30 adanın yarısından azında ikamet ediyor. Adalar kristal temiz su ve beyaz kum sayesinde plaj dinlenmek için mükemmel bir yer.
Saint Vincent ülkenin en büyük adasıdır. Başkent Kingstown ve nüfusun çoğunluğu orada yaşıyor. Dinlenme dinlenme dışında, ada yürüyüş için mükemmel bir yerdir. Yolcular, La Soufriere yanardağına yolculuk yapabilirler. Bu uzun boylu aktif bir yanardağ, üzerinde kolay bir görev olmayacak bir yürüyüş ancak panoramik görüntüler çok tatmin edicidir.
Kural olarak, Saint Vincent ve Grenadinler geziler sırasında ziyaret edilir, ancak bu adalar ayrı bir ziyarete değer. Mustique gibi bazı adalar ünlülerle popülerdir, bu nedenle yerel oteller pahalıdır. Bequia ve Tobago Cays gibi adalar, uluslararası çapta bilinen yat merkezleri. Canouan Adası, Birlik Adası ve Mayreau Adası, Karayiplerin ünlü olduğu her şeyi sunuyor. Adalar birbirlerinden uzakta bulunmadıklarından bir feribot sistemi ile bağlantılı olduklarından, bir adadan diğerine atlamak kolaydır. Yolcular, yarım gün boyunca ıssız bir adada geçirebilir, posh Mustique’de bir barı ziyaret edebilir ve adalarına uyumaya dönebilirler. Adalara organize turlar ve özel yat turları düzenlenmektedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Fort Charlotte, adaların en önemli mimari simgelerinden biridir. 18. yüzyılda koruma amacıyla Saint Vincent’a yaptırılmış, ancak uzun tarihi boyunca kale farklı bir şekilde kullanılmıştır. Parçalardan biri bile bir kadın hapishanesiydi. Kale, yüksek bir sırtın başkentinden uzakta değil ve bölgenin panoramik manzaralarını sunmaktadır. Memurların yerlerini ziyaret etmek ve Siyah Carib geçmişi hakkında daha fazla bilgi verecek eski resimleri görmek de mümkündür.
Doğa manzara fanatikleri, Batı Hindistan’ın en eski botanik bahçeleri olarak bilinen Botanik Bahçeleri ziyaret etmeleri önerilir. Kingstown şehri de ülkenin kültürel ve ekonomik kalbi olduğu için görülmeye değer. Kingstown büyük bir limandır, bu nedenle çok sayıda kargo gemisi ve büyük gemi yolcu gemileri ile oldukça gürültülü bir yer. Eğer mahremiyetiniz yoksa, şehrin yakınında beyaz ve siyah kumla birlikte pek çok harika plaj vardır.

Tarih ve Eğlence

  Takımadaların keşfisi Christopher Columbus’du. Ekibi 1498 yılında Saint Vincent adasına bindi. 15. yüzyılın sonunda adalar, Karibler tarafından işgal edildi. İspanyol kolonizatörlerine birkaç yıl direnmişlerdi. Sadece 18. yüzyılın ortasında, Avrupalılar sürekli ayaklanmaları bastırmayı başardılar. 17. ve 18. yüzyıllarda, Fransa ve Büyük Britanya, adaları kontrol etme hakkı için savaşan çok verimli topraklar tarafından çekildi.
Uzun süredir devam eden mücadelenin bir sonucu olarak, Büyük Britanya, takımadalar üzerinde kontrol elde etti. Avrupalı ​​yerleşimciler, geniş bir tütün, kahve, pamuk ve hindiba tarlaları yarattılar. Diğer Avrupa kolonilerinde olduğu gibi, 19. yüzyılın ortalarında köleliğin kaldırılmasından sonra, adalar kriz zamanlarını gördü. Sadece 1979’da, takımadalar Büyük Britanya’dan tam bağımsızlık kazanmıştır. Tarımın hala ekonomisinin önemli bir bileşeni olduğunu belirtmek gerekir. Adalarda, büyük muz ve hindistancevizi tarlaları vardır. Arrowroot da burada yetiştirilir: köklerinden elde edilen nişastadır.
Referans Bilgiler
Tüm parkların haritası
Vincent şehir parkları ve milli parklar
♥   National Park 'Soufriere' . Haritada   Fotoğraflar

İnceleme Serimizden Saint Vincent’ın Ünlü ve Benzersiz Yerleri

Villa Stargrov

Serimizden “Ünlü İnsanların ve Yıldızların Turistlere Açık Olan Evleri”
  Ünlülerin evlerinin çoğuna yalnızca gezintiler sırasında taraftarları erişebilir. Öte yandan Mick Jagger'ın destekçileri, evinde birkaç gün geçirme şansına sahipler. Pitoresk Mustique adasında, müzisyenin en görkemli evlerinden biri olan 'Stargov' villası var. Sahilde yer alır ve inanılmaz güzel egzotik bahçe ile çevrilidir. Villa sessiz ve romantik bir atmosfere sahiptir.

Bugün, ilgilenen herkes lüks villa kiralayabilir. Kalmanın bir haftası yaklaşık 15.000 ABD Doları tutarında. Villa özgün bir mimari ile karakterizedir. Geçişlerle birbirine bağlı altı ayrı pavyondan oluşur. Villa, Japon tarzında tasarlanmıştır. Dünyanın en iyi tasarımcıları iç dekorasyonlarında çalışmışlardır.

Bitişik topraklarda mükemmel bir tenis kortu ve jakuzili açık yüzme havuzu bulunur ve en iyi rekreasyon … Tümünü Oku

Palmiye Adası

Serimizden “Gezegendeki En Güzel Adalar”
  Palmiye Adası'nın büyüleyici minik adası, ada devleti olan St. Vincent ve Grenadinler'in bir parçasıdır. Sadece birkaç yıl önce adanın farklı bir adı vardı - Prun Adası. Yeni sahipler adada birkaç yüz palmiye ağacı diktikten sonra, adayı yeniden adlandırmaya karar verildi. Özel adanın alanı nispeten küçük ve yaklaşık 54 hektarlık bir alan oluşturuyor. Birkaç yıl önce mükemmel spa oteli kendi topraklarında açıldı.

Adanın ilk otelinin inşaatı 1966 yılında sahibi John Coldwell tarafından başlatıldı. O zaman bile adanın eşsiz doğası yüzlerce yolcuyu cezbetmiştir. Şu anda ada konuklarının emrine 20 şık villa var. Tüm villalar sadece eko-malzemelerden yapılmıştır. Sahilde, palmiye ağaçlarının gölgesinde, güzel rekreasyon bölgeleri plaj mobilyaları ile donatılmıştır ve hamak, adanın … Tümünü Oku

Mustique Adası

Serimizden “Gezegendeki En Güzel Adalar”
  Grenadines takımadalarını ziyaret eden turistler pitoresk özel Mustique Adası'nı geçirebilirler. Harika harika adanın uzunluğu yaklaşık 5 km'dir ve genişliği - 2,5 km'dir. Yemyeşil tropikal ormanlarla çevrili alan, yaklaşık 5,7 m2. Ve volkanik kökenlidir. Adanın en önemli özelliklerinden biri, eşsiz sıcak iklimi.

Benzersiz konumuyla adanın yüzeyinde hiçbir zaman güçlü kasırga görülmez. Bu olumlu koşullar, geniş meyve bahçelerinin ekilmesine katkıda bulunmuştur. Şu anda ada kriterinde sadece üç küçük köy var. Mustique'de yaklaşık 800 kişi yaşıyor. 1958'de ada zengin İskoç Baron Colin Tennant tarafından satın alındı. Tropikal adanın eşsiz ekolojik sisteminin korunmasını sağlamıştır. Baron emriyle adada 114'ten fazla ev inşa ettirilmesine izin verildi. Sokakları döşemek ve ağaç üstlerinden … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler Vincent
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

28.01.2023

Saint Vincent’ın Popüler Şehirlerinde Geziler

Grenadines Adaları
Şenlik alayı karnavalın ana parçasıdır. Etkinlik için tüm süslü kostümleri hazırlamak bir yıl sürer. Festivalin programında çeşitli müzikal performanslar, yarışmalar, gastronomik eğlenceler ve yarışmalar yer alıyor. Yerel pazarları ziyaret etmek turistler arasında en popüler etkinliklerden biridir. Tatilciler genellikle popüler ulusal lezzetler ve egzotik meyveler ile ilgilenir. Yerel zanaatkârlar da çalışmalarını piyasaya sunuyor, bu yüzden turistlerin ilginç ve eşsiz hediyelik eşyalar bulmakta herhangi … Devamını Oku

Saint Vincent’ın Şehirleri Turistik Rehberleri Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018