OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lüksemburg Şehri

Çocuklarla Lüksemburg Şehri Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Chamber of Deputies of Luxembourg   Küçük Lüksembourg’da bile, çocuklu seyyahlar unutulmaz bir tatil düzenlemek için çok sayıda yolu var. Şehir ve banliyöleri güzel parklar açısından zengin. Lüksembourg’un açık hava etkinlikleri için ideal bir yer olduğunu söylemek güvenlidir. Parc de Merl-Belair, şehrin en güzel yerlerinden biri olarak kabul edilir. Park, tatillerinde harika fotoğraflar getirmek isteyen aileler için doğru yer. Harika peyzaj tasarımı, çocuklar tarafından kesinlikle sevilecek olan büyük bir su birikintisi içerir. Tezgahlarla büyüleyici rahatlama alanları var ve yaz aylarında park, çok sayıda çiçek açan çiçekler nedeniyle cennet gibi görünüyor.
  Yerliler geri çekilmiş ve turistlere çekingen görünebilir. Ailelerini ilgilendiren her şeye karşı çok hassastırlar ve yabancılardan asla aile yaşamına girmelerine asla izin vermezler. Özel hayatla ilgili sorularınızda … Açık
Edmund Klein Park, açık hava etkinlikleri için de mükemmel olan daha az cazip bir yer. Bu park Lüksemburg’un merkezinde bulunur ve yerlilerle ve yolcularla eşit derecede popülerdir. Çeşme ile güzel bir gölet var ve ziyaretçiler oturup piknik yapıyorlar. Büyük çocuklu aileler, orada bulunan ilginç anıtlara dikkat ederek, parkın geniş bölgesini yürüyebilir ve keşfedebilirler. Parkta oyun alanları ve spor alanları var ve çocuklu seyyahlarla bu kadar popüler olmasının nedeni de bu. Oyun alanlarından biri korsan gemiye benziyor.
Güzel parklarda dolaşırken biraz sıkıcı olur ve ilgi çekici kültürel mekanların gözlemlenmesiyle kentteki kalışınızı çeşitlendirmek istiyorsanız, Doğal Tarih Müzesi’ni ziyaret etmeye değer. Bu müze, çocuklarla turistler için en ilginç yerlerden biridir. Çocuklar, çok gerçekçi gözüktüğü şekilde, salonlara yerleştirilen hayvan modellerinden hoşlanacaklardır. Müze ayrıca çok sayıda arkeolojik ve jeolojik eser sergilemektedir. Sergilerden biri, en sevilen içki içeceği olan kahve içindir. Birçoğu, bu ünlü Lüksemburg müzesini yalnızca tek bir amaçla ziyaret ediyor - burada sergilenen tropikal kelebeklerin koleksiyonuna hayranım. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lüksemburg ilginç cazibe merkezleri, müzeler ve büyüleyici parklarla doludur. Grand Ducal Sarayı, kuşkusuz şehrin önemli turistik yerlerinden biridir. Bu gerçekten güzel bir mimari yapı. Temmuz ve Ağustos aylarında … Açık
Çocuklu seyahat edenler genellikle bir başka ilginç yeri görmezden gelirler - Postal Lüksemburg Müzesi. Bununla birlikte, bu müzenin koleksiyonu okul öncesi çocukları etkileyebilir, meraklı gençlerden bahsetmemektedir. Posta Müzesi, eski pul pullarından kesinlikle çok etkileyici bir koleksiyon sergiler. Ayrıca geçmişte posta işçisi kostümü giymiş mankenler var. Eski bir posta taşıtı, müzenin en ünlü sergilerinden biri olmaya devam etmektedir. Bu arada, ziyaretçilerin sergilenen bazı ürünlere dokunmasına izin verilir. Müze, tren istasyonundan çok uzakta değil ve Lüksemburg konukları bunu kesinlikle ücretsiz olarak ziyaret edebiliyor.
Lorangerie Heyecanlı bir eğlencenin tadını çıkarırken, Les Thermes Su Parkı’nı ziyaret etmenin zamanı geldi. Bu park büyük bir park değil, altyapısı farklı yaştaki çocuklar için mükemmel bir seçimdir. Yapay dalgalar, farklı slaytlar ve diğer su mekanlarına sahip bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Su parkı bitkiler ve çiçeklerle süslenmiştir. Ayrıca eğlence kompleksinde her zaman bir kurtarma ekibinin bulunduğundan bahsedilmeye değer, bu yüzden Les Thermes’de rahatlamak için sadece heyecan verici değil aynı zamanda güvenli de.
  Turistler kentin bar ve restoranlarının ana ziyaretçileri olmayı sürdürüyor. Yerliler kentin gece hayatı eğlencelerine oldukça kayıtsızdırlar. Lüksemburg’da gece faaliyet gösteren birçok tesis ve mekan … Açık
Son olarak, Lüksemburg’daki konaklamanızı geleneksel bir aile eğlence sinemasıyla çeşitlendirin. Utopolis Lüksemburg, şehirde en popüler sinema tiyatrosu olarak tanınmaktadır. Burada ziyaretçiler farklı dilde film izleyebilirler. Sinemada, ziyaretçiler, çocuklar için lezzetli yemekler alabilecekleri güzel bir süpermarket var. Gezginler ayrıca bir şey unutmamalı - tüm biletler herhangi bir koltuk göstergesi olmadan satılmaktadır, bu nedenle en iyi koltuk almak istiyorsanız, film başlangıcından yaklaşık yarım saat önce erken gelmek daha iyi.
Lüksemburg Şehri - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Lüksemburg Şehri ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Lüksemburg Şehri yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Parc Merveilleux' Bettembourg, 11.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Tier' , 39.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Walygator Parc' Maizières-les-Metz, 42.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Eifelpark' Gondorf, 52.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Gulliver-Welt' Saarbrücken, 74.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Lüksemburg Şehri çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Spa & Aquapark Turčianske Teplice' , 99.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Lüksemburg Şehri ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Wasserbillig Aquarium' , 29.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Aquarium du Musée de Zoologie' Nancy, 102 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Dubuisson Aquarium' , 120.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Sea Life Centre Königswinter' , 140.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Lüksemburg Şehri ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo d Amnéville' Amnéville, 40.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parc animalier de Bouillon' Bouillon, 78.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Le Monde Sauvage' Aywaille, 102.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parc Animalier de Sainte-Croix' Rhodes, 108.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'GaiaPark Kerkrade Zoo' Kerkrade, 140 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Lüksemburg’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

  Lüksemburg, yüksek güvenlik seviyesi ile son derece sakin ve rahat bir ülkedir. Megaklıkların çılgın ritminde dinlenmek ve yerel turistik mekanları ve eğlence parklarını gezmek ile sakin ve ölçülü bir dinlenmenin keyfini çıkarmak isteyenler için idealdir. Buradaki küçük çocuklar da iklim nedeniyle çok rahat olacak. Ülkede deniz rahatlaması yok. Terapötik balneolojik tatil yerleri, güzel parklar ve ekolojik turizm için geniş imkanlarla telafi edilir. Lüksemburg, huzurun keyfini çıkarmak, ailelere zaman ayırmak ve muhteşem doğanın göğüslerinde dinlenmek isteyenler için bir yer. Ülkenin bir diğer avantajı da asgari mesafeler. Farklı turistik yerlere yapılan geziler çocuklar için bir sıkıntı haline gelecektir. …
OrangeSmile araç kiralama Lüksemburg City’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

05.02.2023

Lüksemburg Şehri’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lüksemburg Şehri Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lüksemburg Şehri Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Lüksemburg Şehri Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Lüksemburg Şehri.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018