OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Vilamoura

Vilamoura’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Quiet street 1. VILAMOURA ALGARVE PORTUGAL.   Vilamoura, iyi vakit geçirebileceğiniz, huzur ve sükunetten yararlanabileceğiniz sakin ve huzurlu bir tatil beldesidir. Bu duygu, Vilamoura ve Quarteira’da bulunan çok sayıda doğal cazibe, plaj ve sahil ile tamamlanmaktadır. Böylece, Marina de Vilamoura boyunca harika bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Gerçek şu ki, birçoğu yerel yat limanını şehirdeki en güzel yer olarak kabul ediyor. Bu, burada görülebilecek insanların büyük kalabalıkları tarafından onaylandı. İskele boyunca, ağırlıklı olarak deniz ürünleri ve balık sunan çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır.
  Don Alfonso restoranın açılışı 20 yıldan fazla bir süre önce gerçekleşti. O zamandan beri şehrin en ünlü cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Konukların klasik versiyonlarında ulusal mutfaklardan en iyi yemeklerin … Açık
Başka bir büyük cazibe Praia de Vilamoura’dır. Plaj iyi korunur ve yürüyüş unutulmaz olmaya söz verir. Buna ek olarak, plaj aşırı kalabalık olmadığı için çok kapsamlıdır. Etrafta bir bardak veya iki sıcak içecek alabileceğiniz barlar ve restoranlar var. Yukarıda belirtilen plajda boş alan yoksa, Praia da Rocha Baixinha’ya gidin. Burası çok güzel, sahile bakımlı, yürüyüş yapmak için mükemmeldir.
Calcadao de Quarteira, gezmek için başka harika bir yerdir. Çok sayıda ilginç restoran, bar ve otel ile dikkat çeken Quarteira’nın ana caddesi burası, en büyüklerinin yoğunlaştığı yer. Ayrıca buradan plaja kolayca ulaşabilirsiniz. Şehirde park bulunmadığını belirtmek gerekir. Bunun yerine, bol miktarda yeşillikle inanılmaz golf kulüpleri var. Dom Pedro Golf Koleksiyonu, estetik zevki garanti eden en iyi kulüp olarak kabul edilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerel halkın zihniyeti tek kelimeyle tarif edilebilir - dostluk. Her zaman diyalog ve başkalarına yardım için hazırdırlar. Ayrıca, diğer güneylilerden farklı olarak, Vilamoura’da yaşayan insanların sıcak mizaç, … Açık
Kentte arkeolojik kazılar yapılmaktadır. Gerçek şu ki, 1. yüzyıldan kalma eski bir Roma villası burada bulundu. Şehrin tarihine dalmak ve nefes kesen manzaraların tadını çıkarmak için Cerro da Vila Estaço Arqueológica’yı keşfetmeyi düşünün. Kalıntılar arasında bir yürüyüş sadece tarihçiler için bir cennettir. Ancak, tarihte gerçekten meraklı olmayanlar bile burayı görmezden gelmemelidir. Buradaki en muhteşem şey mozaik katlardır - o zamanın usta ustalarının ne olduğuna şaşırabiliriz.
Vilamoura lighthouse at sunset 059 İlgi çekici dini mekanlar arasında ilginç duvar resimleri ile ünlü Igreja de Sao Lourenco de Almancil sayılabilir. Kilisenin iç duvarları, dışardan hiç de özel bir şey gibi görünmese de güzel bir romantik görünüm veren mavi çinilerle kaplıdır. Kilisenin küçük olmasına rağmen getirdiği huzur duygusu görülmeye değer. Yerel halkın ve turistlerin huzur bulmak için gittikleri bir başka kilise de Albufeira’da bulunmaktadır. Albufeira’nın iki katlı cephesi, dekore edilmiş portalı, gable ve ilginç resimlerini içeride barındıran Igreja Matriz. Gotik tarzdaki bina 1755’ten sonra bir deprem meydana geldiğinde yeniden inşa edildi.
  Vilamoura, Algarve bölgesindeki en popüler beldelerinden biridir. Her yıl, dünyanın dört bir yanından çok sayıda gezgin tarafından ziyaret edilir. Tesis, konuklarına aktif eğlence için geniş bir eğlence ve beklentiler … Açık
Nossa Senhora da Conceição Hermitage tapınağı başka bir güzel dini anıtıdır. Bölgenin diğer kiliseleri gibi, dışarıdan da fazla ilgi görmez, ama gerçek hazineyi içinde bulabilirsiniz - özellikle çarpıcı, yaldızlı oymalar ile alışılmadık bir sunaktır. Gri taş kaplama da Portekiz kiliseleri için oldukça sıradışı. İçinde duvar resimleri de büyük ilgi görüyor. Kilise, bölgedeki diğer türbelerin yanı sıra kesinlikle görülmeye değer bir yer.
Aşağıdaki bölümde, Vilamoura ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Vilamoura ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Vilamoura - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Vilamoura ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Benagil Plajı

From the series “Dünyanın 10 Doğa Harikası”
  Pitoresk plajlarda dinlenmeyi sevenler kesinlikle Portekiz'e gitmelidir. Burada, dünyadaki en güzel kumsallardan biri olan Benagil'i bulacaklar ve bu doğal bir harikadır. Plaj Algarve alanına çok yakın, eponymous köyünde bulunuyor. Doğal kaya oluşumları ve mağaralar nedeniyle kumlu plaj öncelikle dikkate değerdir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Vilamoura’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Vilamoura’nın Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Vilamoura’nın Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Vilamoura Komşularında Kültürel Geziler

Vilamoura Kültür Rehberi. Vilamoura’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Vilamoura’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018