OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Vicenza

Vicenza Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Büyük oteller, restoranlar ve alışveriş merkezleri, personel İngilizce ve Fransızca oldukça iyidir. Yerel sakinlere saygı duyma konusunda, İtalyanca’da birkaç kelime öbeği öğrendiğinizden emin olun. Yolculuk boyunca alınan bir phrasebook yabancılarla ortak bir dil bulmayı kolaylaştıracaktır.
2. Dini cazibe merkezlerini keşfetmeye gitmek için kıyafet kodu mutlaka dikkate alınmalıdır. Açıklayıcı, parlak ve kışkırtıcı kıyafetler giyen ziyaretçiler siteye girmelerine izin verilmez.
3. Alışverişe gitmek, ulusal para biriminde belirli bir miktar para hazırlamanız önerilir. Aynı zamanda, daha küçük banknotlar taşımak en iyisidir. Büyük banknotlar sadece satıcıların orijinallerini kontrol edebildikleri büyük alışveriş merkezlerinde kabul edilir.
4. Para alışverişi yapılabilecek en iyi yerler, hafta içi 09: 00-14: 00-16: 30 saatleri arasında müşteri alan bankalardır. Özel ofislerdeki döviz kuru daha az kârlıdır, ancak haftanın yedi günü saat başı açıktır.
5. Toplu taşıma araçlarının en popüler yolu otobüs. Biletler gazete bayi ve tütün dükkanlarında önceden satın alınmalıdır. Otobüs biletini girdikten sonra onaylanmalıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Bir taksi telefonla sipariş edilmeli veya özel bir otoparkta alınmalıdır. Yolda bir taksi yakalamak imkansızdır. Hatta ücretsiz bir taksi bile yanlış yere yoldaşları almayacaktır.
7. Uzmanlık noktalarından birine araba kiralayabilirsiniz. Tüm müşterinin sahip olması gereken bir kimlik belgesi, hesapta gerekli depozito miktarına sahip bir kredi kartı ve uluslararası sürücü belgesidir. Kiracının yaşı en az 25 yıl olmalı, ancak bazı kurumlarda 23 yıla indirgenmiştir.
  Vicenza çeşitli festivaller için kalıcı bir mekan oldu. Birçok yerel bayram küresel öneme sahiptir ve çok sayıda yabancı turist çekmektedir. Mayıs ayının sonunda, muhteşem Olimpiyat Tiyatrosunda 20 yıldan uzun … Açık
8. Büyük alışveriş merkezlerine ve bankalara yakın yerlerde bulunabilecek diğer şehirlere ve telefonlara ödeme yapmak çok uygundur. Ödemek için özel plastik kartlar, kredi kartları veya bozuk para kullanabilirsiniz.
9. Şebeke voltajı 220 V, tüm otellerde Avrupa standardı prizler vardır. Otel masasında elektrikli aletler için adaptörler isteyin veya herhangi bir özel mağazada arayın.
10. Yerel restoranlar ve kafelerde, genellikle faturanın% 5-10’una denk gelen bir ipucu bırakmak gelenekseldir. Bazı lüks restoranlarda faturada ipuçları bulunabilir. Ayrıca taksi şoförleri ve otel hizmetçilerinin yanı sıra kuaförler ve rehberler de bahşiş vermek için alışılmış bir durumdur.
Vicenza - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Vicenza’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Arena di Verona

From the series “Hala Kullanılan Antik Amfitiyatrolar ve Arenalar”
1117'de deprem sırasında binaya zarar verildi, dış halkasının bir kısmı tahrip edildi. Taşları yerli halk tarafından konut ve çiftlik binaları inşa etmek için kullanıldı. Ortaçağ'da, sapkınlığı gerçekleştirmek ve şövalyelik turnuvalarda bulunmak için eski arena kullanıldı ve 18. ve 19. yüzyılda boğa güreşi yapmak için kullanıldı. 1913'ten beri Verona Arena, herkesin ziyaret edebileceği opera gösterileri için kalıcı bir mekan. Arena di Verona, yılda yaklaşık 600.000 seyirci alan gezegenin en büyük ve en çok ziyaret edilen opera tiyatrosu olarak kabul edilir. … Devamını oku

Citta di Verona

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Müzelerin hayranları da Verona'da sıkılmayacak. Arkeoloji Müzesi şehrin en ilginç ve en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir. Daha önce de belirtildiği gibi, Verona'nın tamamı ve çevresi, antik Yunan ve Roma'ya ait paha biçilmez eserlerin bulunduğu önemli bir arkeolojik alandır. Pitoresk kanalları ve yaya köprüleri ile Romantik Verona, yürüyüş ve dinlendirici bir tatil için mükemmel. Şüphesiz bu şehir, dünyanın en şaşırtıcı şehirlerinden biridir. … Devamını oku

Vicenza ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Vicenza’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Vicenza Fotoğrafları

Vicenza haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Vicenza Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Vicenza Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Vicenza’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018