OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Vancouver

Vancouver’un Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

Vancouver skyline with mount Baker   Vancouver harika ve samimi bir atmosfere sahip bir şehir. Pek çoğu bu şehri lüks oteller ve restoranlar ile ilişkilendirir. Bölgesinde çekilen çok sayıda filmden dolayı şehir genellikle ’Kuzey Hollywood’ olarak adlandırılıyor. Çok sayıda heyecan verici kutlama ve festival, Vancouver’ın gerçek gururu. Her zaman birçok yabancı turist tarafından ziyaret edildiğini söylemeye gerek yok.
  1. Gezginler, süt ve et ürünlerinin ithalatının yasak olduğunu akılda tutmalıdır. Ayrıca ülkeye belirli ilaç türlerini, ayrıca bitkileri ve gümüş sikkeleri de alamazsınız, ki bu miktar beş dolardan fazladır. 2. … Açık
Erken Ağustos, Işık Kutlaması olarak bilinen büyük bir havai fişek gösterisi zamanı. Gösteri geleneksel olarak farklı ülkelerden takımları çekiyor. İngiliz Körfezi kutlama için geleneksel bir mekan olarak seçilmiştir. Festival süresince, körfez bölgesi ziyaretçilere ve katılımcılara özel çıkışlar ve sahneler tarafından işgal ediliyor. Her gece binlerce füzelerin, muhteşem senfonik melodilerin sesi eşliğinde gökyüzünde patlar. Güzel ateşli tomurcukları eşleşen melodileri ile birlikte çiçeği. Uluslararası festival için hazırlık genellikle bir yıl sürer, bu yüzden her festivalin kendine özgü bir teması vardır ve çok sayıda heyecan verici eğlence aktivitesi eşlik eder.
Müzik tutkunları geleneksel olarak sahildeki Bard müzik festivali tarafından çekilmektedir. Birkaç gün boyunca şehrin ana plajı, birçok ünlü ve yetenekli yazarın ilgisini çeken bir konser sahnesine dönüşüyor. Çin Ejderha Tekneleri Festivali muhtemelen en özgün kutlamadır. Renkli bir geçit törenine ek olarak kutlama günü, çok sayıda ilgi çekici fuar, çocuk ve müzik konserleri için performansın zamanı. Geçit töreni bittiğinde, tatilin en heyecan verici bölümünü başlatır - bir tekne yarışı. Her yıl bu alışılmadık spor etkinliğini izlemek için birçok kişi geliyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Vancouver’daki alışverişinizi pitoresk Granville Island Market’ten başlatın. Bu şehrin en büyük ve en kalabalık pazarı. Kanada’nın çeşitli bölgelerinden getirilen harika ürünler, egzotik deniz … Açık
Çok sayıda sayısız festival ve uluslararası düzeydeki spor etkinlikleri nedeniyle, yerli halk yabancı turistlere çok sıcakkanlı ve misafirperverdir. Tatilciler her zaman yerel sakinlerin yardımına güvenebilir. Festivaller ve kutlamalar sırasında tüm etnik sınırlar ve kaybolurlar ve şehir, şenlik ve neşe atmosferine daldırılır.
towers   Vancouver geleneksel olarak hayatın en iyi şehirlerinden biri olduğu için, genellikle ’Şehrin Hayali’ denir. Ve yerel sakinler böyle muhteşem bir yerde yaşamak için yeterince şanslı. Fakat hepsinin, Yes Evet, tabi ki “gibi şehirlerinin övgüsüne utanarak karşılık veren bir ılımlısı vardır. Ama kalbinde, memleketlerinin dünyanın en iyisi olduğuna kesinlikle eminler. Yerliler, misafirperverlikleri, başkalarına karşı saygılı tutumları, nezaket ve nezaketleriyle bilinir. Hem iş hem de kişisel konularla uğraşmak güzel. Buna ek olarak, yerel insanlar toplantılar için nadiren geç kalıyorlar ve geç kalıyorlarsa kendilerini çok rahatsız ediyorlar ve içtenlikle özür diliyorlar. Bahsedilen tabular arasında politika ve din vardır.
  Vancouver eski ve çekici bir şehirdir. 19. yüzyılda yaratılan eski binaları gözlemleyerek geniş sokaklarda yürüyüş yaparak geçirebilirsiniz ve kuşların gölgelik bir parkta yaprakların sallanmasının ve … Açık
Fakat Rüyalar Şehri’nde eğlenmeyi severler. Bu, burada gerçekleşen birçok festival tarafından onaylandı. En popüler olanı, genellikle Haziran sonunda düşecek olan Uluslararası Caz Festivali’dir. Ve bu müzik türünün 500.000’den fazla hayranının şehri uğruna ziyaret etmesi, çok şey söylüyor. Örneğin, seyirciler için gerçekten zengin bir program hazırlandı ve başlıklar arasında Latin, Fusion, Funk oynayan grupların yanı sıra en ünlü ve yetenekli caz ve blues müzisyenleri de var. Farklı sahneler mekanı olarak hizmet vermektedir (şehirde 35’ten fazlası vardır). En büyük ölçekli eylemler Vancouver Sanat Galerisi, David Lam Park ve Granville Adası’nda gerçekleşir.
Vancouver Skyline Sunset Şehrin bir başka ilginç müzik festivali, Temmuz ortası ortasında düzenlenen Vancouver Halk Müziği Festivali. Dünyanın dört bir yanından müzisyenler tarafından temsil edilen müzik programına ek olarak, ziyaretçiler gastronomi programı, el sanatları fuarı ve performansların tadını çıkarabilir. Etkinliğin ana mekanı Jericho Plajı’dır. Bir başka önemli festival, opera tarzına adanmıştır. Nisan ayının sonundan itibaren başlayıp Mayıs ayının başına kadar sürecek olan Vancouver Opera Festivali’nden bahsediyoruz. Rus bestecileri burada onurlandırıldı, Tchaikovsky’nin çalışmalarına özel ilgi gösterildi.
  Vancouver, en genç ve gençler için eğlence bulabileceğiniz bir aile tatili için harika bir şehirdir. Şehirle tanışmaya başlamak, ülkenin en iyilerinden biri olan yerel Vancouver Akvaryumu’ndan en iyisidir. Burada, … Açık
Gurmeler Dine Out Vancouver Festivali olarak bilinen etkinlikte Ocak ayı ortalarında buluşuyor. Festival, şubat ayının başına kadar sürer. Çok sayıda (250’den fazla) Vancouver restoranından özel bir menü sunulmaktadır. Bu süre boyunca, ünlü şeflerden ustalık derslerine katılabilir, yerel lezzetleri tadabilirsiniz. Sanat sergileri ve ziyaretçilerin gastronomi filmlerinin gösterildiği bir sokak yemeği festivali de vardır.
Bronze Sculpture Raine Reynolds’un memleketi, alkollü içeceklere adanmış iki tane daha gastronomi festivaline ev sahipliği yapıyor. Birincilik zanaat biraları (Vancouver Craft Beer Week) ve ikinci soylu şaraplar (Vancouver Uluslararası Şarap Festivali). İlk festival mayıs ayı sonunda düşer ve haziran başında biter. Bu büyük ölçekli etkinlik sadece Kanadalıları değil, aynı zamanda komşu Amerika Birleşik Devletleri sakinlerini ve diğer ülkelerin sakinlerini de çekiyor. Mekan Pasifik Ulusal Fuarı’dır. Şubat sonu için planlanan Şarap Festivali, normalde Vancouver Kongre Merkezi’nde dünyanın her yerinden gelen 25.000’den fazla asil içeceğin sevgilisini toplar.
  Vancouver, her yerde tam anlamıyla çekici restoranlar ve kafeler bulabileceğiniz harika bir yerdir. Çok çeşitli yemek tesislerinde kaybolmamak için, turistlerin hem ziyaretçiler hem de yerli halk arasında en popüler yemek … Açık
Vancouver Cherry Blossom Festivali, estetik hazzın sevgilileri için şehirde düzenleniyor. İlkbaharın başlangıcı, Seth Rogen’in memleketi Nisan ayı başında düşmekte ve ay boyunca, inanılmaz derecede güzel kiraz ağaçlarının çiçeklerinin tadını çıkarabiliyor. Bunun yanı sıra, ziyaretçilerin sanat sergilerini gezme ya da Bisiklet Blossoms ve Tree Talks & Walks’a katılma şansı da var. Kraliçe Elizabeth Park da sıra dışı ışıklarla yanıyor, tüm dansçılara dans, müzik ve tiyatro programları sunuyor. ve bu yeşil bölgeyi ziyaret etmeye karar verdiler. Stanley Park, şehirdeki Japonya’nın bir parçası olan Sakura Gecesi’nin mekânı olarak hizmet veriyor. Ve Burrard İstasyonu’nda, sokak müziğinin tüm hayranlarını memnun eden kaliteli müzikleri dinleyebilirsiniz.
Vancouver , Canada BC Kanada, dünyanın hokey başkenti olarak bilinir. Ülkenin en büyük şehirlerinden birinin Rogers Arena’da Dünya Gençler Şampiyonasına ev sahipliği yapması hiç de şaşırtıcı değil. Zaman, Ocak ayı sonundaki Aralık ayı sonudur. Etkinlik tüm hokey meraklılarının ilgisini çekiyor ve kazananlar için ödül, büyük çaba sarf eden bir korsan hazinesi bulmaya benziyor. Vancouver’daki bir başka spor etkinliği, paten yapmak için ayrılmıştır. Artistik Patinaj Finalinin ISU Grand Prix’si Aralık başlarında Doug Mitchell Thunderbird Spor Merkezinde gerçekleştirildi. Buz dansının yanı sıra çift ve tek paten için yarışmalar var.
Vancouver - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Vancouver ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Vancouver yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Holy Rosary Cathedral, Vancouver, 3.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of the Holy Eucharist, New Westminster, 16.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Vancouver’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

08.02.2023

Fotoğraflarla Vancouver’un Renkleri

Vancouver Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Vancouver’un Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Vancouver’un gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Vancouver’un ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Vancouver’un ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018