OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Singapur Şehri

Singapur City’de Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Park Regis Singapore Fotoğraflar: Park Regis Singapore, Singapore   Singapur’da en iyi oteli seçerken, Park Regis Singapore yüksek sınıfına dikkat etmeyi unutmayın. Cephesi büyük pencerelerle dekore edilmiş muhteşem bir modern binada hizmet vermektedir. Tüm konuk odaları çok ilginç bir planlamaya sahiptir - büyük cam bölmeler ve büyük aynalar vardır, bu sayede tüm odalar daha da geniştir. Bazı konuk odaları şık açık alanlı bir banyoya sahiptir ve panoramik pencerelerin yakınında konforlu yumuşak mobilyalar bulunmaktadır.
Studio M Hotel Studio M Hotel tasarımı baskın beyaz renk ile yapılır, ancak onu gerçekten eşsizleştiren düşünceli bir aydınlatma sistemi. Küçük lambalar binanın ön cephesini süslemektedir. Otelin salonunun muhteşem bir montajı var - cam tüpleri olan ve uzunluğu iki metreyi aşan dev bir parlaklık. Konuk odalarında yuvarlak şekilli lambalar ve net beyaz masa lambaları uyumlu bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur. Son olarak, doğa motifleri ile muhteşem fotoğrafik duvar kağıtları fark etmeyi imkansız.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Wangz Hotel Fotoğraflar: Wangz Hotel, Singapore Yüksek sınıf Wangz Hotel , bir kuleye benzeyen sıradışı ve yaratıcı bir binada hizmet vermektedir. Konuk odalarının tasarımı da eşsiz ve benzersizdir. Her biri muhteşem egzotik hayvan ve kuş fotoğrafları ile dekore edilmiş konuk odalarında sakin tonlar hakimdir. Bazı konuk odalarında güzel duvar resimleri ve çiçek desenleri vardır ve bazı odalarda ziyaretçiler yetenekli modern sanatçıların eserlerine hayranlık duyacaktır. Otelin müşterileri, bahçenin veya şehrin hareketli sokaklarının panoramik manzarasını sunan bir oda seçebilecekler.
Resorts World Sentosa - Hotel Michael Fotoğraflar: Resorts World Sentosa - Hotel Michael, Singapore Prestijli Resorts World Sentosa - Hotel Michael tasarımı yetenekli tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından geliştirildi, bu yüzden tatil köyünün neden parlak renkler ve sıra dışı çözümler ile dolu muhteşem bir yer olduğunu merak etmeyin. Tüm konuk odaları açık renk ahşaptan yapılmış sayısız dekora sahip parlak renklerle dekore edilmiştir. Ulusal motiflerle renkli duvar çizimleri ayrı bir sözü hak ediyor. Banyolar ustaca yapılmış mozaik zeminler ile muhteşem görünüyor. Spa merkezi mermer terbiye sayesinde inanılmaz görünen daha az etkileyici bir yer değil.
Hotel Kai Genç gezginler genellikle Hotel Kai kalmayı tercih ederler. Bu konforlu ve ev gibi büyüleyici otel çoğunlukla beyazın tonlarında yapılırken, göz alıcı tasarımcı aksesuarları da mekana uyum sağlar. Tüm beyaz odalarda çiçeklerle vazolar ve mobilyalarda parlak yerleşik lambalar vardır. Hotel Kai tasarımcıları, çaydanlık, düz demir, fön makinesi ve alarm gibi temel eşyaları tutmak için çok alışılmadık bir çözüm geliştirdi. Tüm aletler küçük ışıklı nişlere sahip bir duvarda saklanır. Bütçe dostu Hotel Kai’nin tüm konuk odaları kompakttır, ancak aynı zamanda çok rahat ve işlevseldirler.
  1. Singapur’un oldukça sakin ve güvenli bir kent olmasına rağmen, yolcularımız temel güvenlik kurallarını unutmamalıdır. Akşamları uzak ilçelere gitmek ve değerli eşyalarla ve büyük paralarla yürüyüş … Açık
Yüksek sınıf Hotel Re! @ Pearl’s Hill tasarımı muhteşem bir retro tarzı bir paragon. Çoğu ziyaretçinin aklına gelen ilk düşünce “renk patlaması” dır. Tüm konuk odaları farklı renk kombinasyonlarında yapılmıştır. Pembe tonlarında oda en romantik olanı olarak kabul edilir. Bu konuk odasında duvarlarda Marilyn Monroe portreleri vardır. Şık ’disko’ odası gümüş ve kırmızı renklerde, parlak sarı oda ise karateye adanmıştır. Geniş salon, muhteşem pembe tasarımcı koltuklar ve kulüp tarzı lusters ile muhteşem bir minimalist tarzı yerdir. Eski fotoğraflar ve ünlülerin posterleri ile dekore edilmiş olan otelde büyüleyici bir retro tarzı bar bulunmaktadır.
Singapur Şehri - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Singapur Şehri ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Singapur City’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Singapur Şehri’nin Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Singapur Şehri Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018