OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Salzburg

Çocuklarla Salzburg Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Salzburg   Salzburg’da gezginlerin ziyaret etmeyi unutmamaları gereken pek çok ilginç yer ve simge yapı var. Doğa Evi bu yerlerden biridir. İnanılmaz derecede ilginç bir müze, bu nedenle bütün gün orada geçirmek kolaydır. Evin geniş salonlarında ziyaretçiler dev model dinozorlar, altın balıklı akvaryumlar ve süper heyecan verici Do Deneyim Kendiniz salonu bulacaklar. İkincisinde, ziyaretçiler çeşitli testler ve deneyler yapmaya çalışıyorlar.
  Salzburg, açık hava etkinlikleri taraftarları için gerçek bir bulgudur. Şehrin inanılmaz derecede çok sayıda park, bahçe ve yaya caddesine sahip olması nedeniyle yürüyüşlerin ve bisiklet sürüşünün neden bu şehrin … Açık
Yürümeyi seviyorsanız, tatil planınıza Mirabell Garden’ı ziyaret etmeyi de unutmayın. Ayrıca yakınlarda Zwergelgarten veya Cüce Bahçe de bulunmaktadır. Bahçelere giriş tamamen ücretsizdir. Telaşsız bir yürüyüş için harika bir yerdir, ancak geniş parklar bisiklet için de uygundur. Elbette, cüce bahçe pitoresk mekanların en ünlü alandır, bu nedenle pek çok ziyaretçi küçük cüce heykellerini Barok tarzda görmeye gelir.
Salzburg Hayvanat Bahçesi, tüm çocukları kesinlikle heyecanlandıracak olan muhteşem bir mekandır. Hayvanat bahçesi, dünyanın farklı bölgelerinden 1.200’den fazla hayvan için ev sahipliği yapıyor. Nazik panterler, zürafalar ve suaygırları sadece orada görebileceğiniz bazı hayvanlardır. Salzburg Hayvanat Bahçesi, dünyanın en eski yerlerinden biridir ve inanılmaz derecede güzel bir yerde bulunmaktadır. Geniş açık hava kafesleri boyunca gezinirken ziyaretçiler Hellbrunn Dağı’nın panoramik manzarasına hayran olacak ve çevredeki otlakların pitoresk manzarasının tadını çıkarabilecektir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Şehri ziyaret etmek için en uygun zaman bir yılın sıcak ayları içindir. Kışın Salzburg’da oldukça soğuk ve bu da çeşitli gezilerden ve eğlencelerden zevk almanıza engel olabilir. 2. Kentte çok gelişmiş … Açık
Salzburg’un pek çok tarihi simgesi, yalnızca yetişkinleri değil aynı zamanda genç gezginleri de büyülemektedir ve efsanevi Hohensalzburg Kalesi de bir istisna değildir. Muhtemelen neredeyse her çocuk, bir zamanlar asil şövalyeler için ev sahibi olan bir kaleyi ziyaret etmeyi hayal eder. Günümüzde, Hohensalzburg Kalesi popüler ve ilginç bir müzedir. Eski silahlar ve zırhlar, ev eşyaları ve yüzlerce yıl önce kent sakinleri tarafından kullanılan süslemeler şimdi kalede sergilenmektedir.
Beautiful View in Salzburg Salzburg’daki Oyuncak Müzesi de var ve hem çocuklar hem de tecrübeli koleksiyonerler onu ziyaret etmek için büyüleyici bulacaklar. Eski müze, dünyanın farklı bölgelerinden getirilen zengin ve değerli bir antika oyuncak koleksiyonunu sergiliyor. Çocuklar müzeyi ziyaret etmekten çok daha heyecanlı olacak; bir nedeni daha - birçok oyuncakla oynamalarına izin veriliyor.
  Eski ve aristokrat Salzburg, yalnızca tarihi mekanları gezmek ve hayran olmak için uygun değildir. Kentin eteklerinde sıra dışı ve hatta tuhaf ilgi çekici yerler var ve ’Eisriesenwelt’ buz mağarası bunlardan … Açık
Bir başka harika açık hava müzesi - Salzburg Freilichtmuseum Großgmain - şehrin eteklerinde açılacaktır. Müze eski bir çiftlik gibi görünüyor ve çok sayıda evcil hayvan orada yaşıyor. Bu alışılmadık müzenin ziyaretçilerine, çiftlik işçilerinin evlerine girme fırsatı bulacak ve yüzyıllar önce insanların nasıl yaşadıklarını göreceksiniz. Hatta otantik bir eski okul var. Elbette, evcil hayvanlarla tanışık olmadan herhangi bir gezi yapmak imkansızdır - çocuklar dokunmaktan ve onları beslemekten memnuniyet duyacaklardır. Yaz aylarında, alışılmadık çiftlik müzesi, hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenli olarak büyüleyici gezi ve eğlence programlarına ev sahipliği yapar.
Mirabell Gardens, Salzburg Birçok ilginç eğlence ve dinlenme merkezi, Salzburg’un en yakın banliyölerinde bulunur. Örneğin, Volksgarten’de çok sayıda yüzme havuzu ve slaytlarla dolu harika bir su parkı var. Bu su parkı her yaştan çocuklar için uygundur. Kışın Salzburg’u ziyaret etmeyi planlayan gezginler, bu pitoresk banliyö alanını da ziyaret etmelidirler. Soğuklaştıkça, şehirde bulunan en büyük ve en güzel paten pistlerinden biri Volksgarten’de açılacak. Zengin tarihi miras ve çeşitli eğlenceler, Salzburg’ı aile tatilleri için mükemmel bir konuma getirmektedir.
Salzburg - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Salzburg ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Salzburg yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Erlebnispark Strasswalchen' Strasswalchen, 27.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Familienland Erlebnispark' Sankt Jakob in Haus, 49.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Freizeitzentrum Zahmer Kaiser' Walchsee, 58.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Witches’ Water' Söll, 71.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Bayern Park' Reisbach, 86.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Salzburg ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Salzburg Zoo' Salzburg, 5.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Schmiding Zoo' Krenglbach near Wels, 81.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Tiergarten Walding' Walding, Upper Austria, 102.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Salzburg’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

04.02.2023

Salzburg’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Salzburg Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Salzburg Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Salzburg Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Salzburg.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018