OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Nevada

Nevada’nın Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

Wynn   Zengin kültürel devlet takvimi, kurak manzaralarıyla uyuşmuyor. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen turistler tarafından bilinen büyük festivaller bu çöllerde gerçekleşiyor. En renkli festivallerden biri için kalıcı mekan Kara Kaya Çölü’dür; Burning Man adında radikal bir kendini ifade etme festivalidir. Bu ultra modern tatil, her yıl farklı ülkelerden yaklaşık 50 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünyaya kendileri hakkında bilgi vermek ve benzer fikirlere sahip insanlar bulmak için bir hafta boyunca cansız bir çöle geliyorlar.
  Nevada, ABD’nin en kurak ve ıssız eyaleti olmasına rağmen, nüfusu sıçramalarla ve sınırlarla büyüyor. Turistler bu mekanlara eşsiz Las Vegas tarafından çekiliyor. Mojave Çölü’nün kalbinde yükselmek … Açık
Yanan Adam Festivali, yetenekleri topluma göstermek ve başkalarının başarılarını değerlendirmek için harika bir fırsattır. Yanan Adam Festivali diğer etkinliklerden çok farklıdır. Herhangi bir resmi programa sahip değildir ve olayın tüm katılımcıları tam anlamıyla kendilerini savunmaktadır. Ancak, tatil değişmeyen bir karaktere sahiptir - büyük bir insan figürü. Festival katılımcıları ifade anlamında sınırlı değildir. Festivalin tüm konukları için tek koşul başkalarını rahatsız etmemek.
Katılımcılar temalı atölyelere sahip ve inanılmaz tasarım düzenleri ve harika sanat enstalasyonu yaratıyor. Meraklı müzikal performansları da oldukça yaygın bir ifade şekli olarak kalır; saatin her yerinde müzik duyulur. Uzaylı makinelerin inanılmaz fütüristik kavramları, katılımcıların ve sıcak güneşin özgün kıyafetleri - bunlar dünyaca ünlü festivalin ana karakterleridir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ülkedeki en kurak eyaletlerden biri, gurme sürprizleri için neler yapabilir? Her şeyden önce, ulusal mutfaklar et hayranlarını etkileyecek. Daha lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak isteyenler, Nevada’da çok yaygın … Açık
’Çöl tatiline’ gitmeye karar verenler, tüm maddelerin (yiyecek ve içme suyu dahil) katılımcılar tarafından alınması gerektiğini düşünmelidirler; Festivalde ek hizmet sunulmamaktadır. Daha uygar bir şekilde dinlenmek için kullanılan gezginler, her yıl Lamb Park’ta düzenlenen İskoç festivalini ziyaret etmek için ilginç bulacaklardır. Bu çok sayıda kültürel, gastronomi ve eğlence aktivitesi içeren heyecan verici bir tatil. Las Vegas’ın yakın çevresinde, narlar festivali düzenleniyor; Ayrıca tatilleri özel yapmak için harika bir yoldur.
Nevada - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Nevada ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Nevada’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

09.02.2023

Fotoğraflarla Nevada’nın Renkleri

Nevada Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Nevada’nın Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Nevada’nın gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Nevada’nın ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Nevada’nın ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018