OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Netanya

Netanya’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Netanya, ilginç ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Alışveriş merkezleri ve özel mağazalar, harika bir pazar ve el sanatları stüdyolarının yanı sıra çeşitli hediyelik eşya dükkanları bulacaksınız. Netanya’nın ana alışveriş bölgelerinden biri Kiryat Sapir’dir. İnsanlar en popüler alışveriş merkezlerini, markalı giyim mağazalarını, kuyumcu ve parfümeri dükkanlarını aramak için buraya geliyorlar. Şehrin ’en büyük’lerinden biri olan Büyük Alışveriş Merkezi burada bulunabilir. Zemin katta en iyi yöresel ürünleri, taze hamur işlerini ve hazır yemekleri alabileceğiniz bir süpermarket bulunmaktadır. Alışveriş merkezi, çeşitli moda butikleri ile ayırt edilir. Bayanlar ayrıca büyük kozmetik ve parfümeri dükkanlarının yanı sıra kuyumcu dükkanlarına da ilgi duyacaktır. Çocuklu müşteriler için alışveriş merkezi, harika bir oyun alanı ve çeşitli restoran ve kafeler sunmaktadır.
  Akdeniz kıyısında yer alan tatil beldesi Netanya, muhteşem plajları ve zengin tarihi ile ünlüdür. Böylece, burada gerçekten hoşuna gidecek çocuklar da dahil olmak üzere turistlerin çok farklı ihtiyaçlarını … Açık
Bütçe turistler, mağazaların çok daha uygun fiyatlar sunduğu Poleg bölgesine daha fazla ilgi duyuyor. Burada ucuz ama kaliteli giysiler, yerel üreticilerden ayakkabılar, kaliteli mücevherler ve birçok ilginç hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Bu mahallede ayrıca yılda birkaç kez büyük sezonluk satışlar yapan birkaç büyük alışveriş merkezi vardır. Sezonluk satışlarda sunulan ürünlerin maliyeti %50’ye varan oranda azalır.
Netanya’da turistlerin en çok satın aldığı en popüler ürünler arasında, Ölü Deniz çamuruna dayalı kozmetik ürünlerden bahsetmeye değer. Bu tür kozmetikler, büyük hipermarketlerde, alışveriş merkezlerinde ve özel mağazalarda her adımda satın alınabilir. Farklı markaların kozmetik ürünlerinin fiyatlarının önemli ölçüde değişebileceğini belirtmek önemlidir, bu nedenle turistler ilk gördükleri mağazada düşünmeden satın almamalıdır. Ahava ve Premier gibi markalar en pahalı olarak kabul edilir. Tutumlu turistler, Hertzel Caddesi’ndeki Nella mağazasından kozmetik almayı tercih ediyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Netanya, geleneksel İsrail mutfağını deneyimlemek için harika bir destinasyondur. Günümüzde şehir her türden restoran sunmaktadır, ancak yöresel mutfağı temsil edenler hala gurmeler tarafından en çok talep edilenler … Açık
Birkaç yıl önce, şehirdeki en büyük ve en popüler olan Hasharon Alışveriş Merkezi’nin açılışı Netanya’nın kalbinde gerçekleşti. Duvarları içinde seçkin moda butiklerinden el yapımı ürünlerin satıldığı hediyelik eşya dükkanlarına kadar çeşitli profillerde onlarca mağaza bulunuyor. Turistler, Netanya’da oldukça cazip fiyatlara sahip pırlantalı en iyi mücevherleri aramak için buraya geliyorlar. Bazı pavyonlar, deri ve süetten yapılmış kaliteli giysiler ve aksesuarlar satar. Geleneksel hediyelik eşyaların seçimi burada eşit derecede geniştir. Altı köşeli Davut Yıldızı şeklindeki muskalar ve geleneksel beş parmaklı “Hamsa” özellikle turistler arasında popülerdir.
Netanya’dayken, tüm alışveriş meraklıları Weizman Caddesi’ndeki merkez pazarı ziyaret etmelidir. Bu kapalı pazarda mevsimlik en iyi sebze ve meyveleri satın alabilirler. Ayrıca geleneksel oryantal tatlılar ve baharatların yanı sıra yerel sakinler arasında popüler olan diğer ürünleri de satıyorlar. Bazı turistler genellikle kuru meyve ve meyve suyu tatlıları alırken, diğerleri için aromatik baharat setleri favori bir hatıradır.
  Son yıllarda, Netanya birçok yabancı ülkeden gezginler tarafından ziyaret edilen popüler bir tatil şehri haline geldi. Böylesine aktif bir gelişme, şehrin, esas olarak dini kanonlarla desteklenen benzersiz kültürel … Açık
Pazarda alışveriş yaparken satıcılarla pazarlık yapılmalıdır - pazarlık iyi bir yerel gelenek olarak kabul edilir. Herhangi bir ürünü başlangıçta belirtilen fiyattan satın alırsanız, satıcı yerel geleneklere saygı duymayan alıcı tarafından sıkılabilir ve hatta rahatsız olabilir. Pazardayken, yerel çocuklar arasında favori bir muamele olmaya devam eden geleneksel mısır unu tatlılarını bulduğunuzdan emin olun. Birçok deneyimli turist saat 17:00’den sonra pazara gitmeyi tercih ediyor - iş gününün sonunda taze meyve ve sebzelerde büyük indirimler sunuyorlar.
Netanya, Israël Merkez şehir pazarından çok uzak olmayan bir yerde, haftada birkaç kez açık pazarın açık olduğu bir set bulacaksınız. Gıda ürünlerinin yanı sıra, gişede çok çeşitli uygun fiyatlı giysi ve ayakkabılar, çantalar ve çocuk giysileri ile diğer aksesuarlar yer almaktadır. Burada en cazip fiyatlarla rengarenk kıyafetler ve şapkalar satın alabilirsiniz. Kadın müşteriler kesinlikle İsrail tarzında elbise ve bornozları beğeneceklerdir. Alışveriş meraklıları, şehirdeki hemen hemen tüm dükkan ve pazarların Cumartesi günleri kapalı olduğunu göz önünde bulundurmalıdır. Cuma, kısaltılmış bir iş günü olarak kabul edilir, bu nedenle neredeyse tüm alışveriş merkezleri ve dükkanlar en geç saat 3:00’te çalışmayı bırakır. Netanya, ilginç kıyafetler ve hediyelik eşyalardan hoşlanan ama henüz bir servet harcamaya hazır olmayanlar için güzel bir alışveriş destinasyonu olacak.
Netanya - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Netanya ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

İsrail’de Alışveriş

  Turistler, İsrail'in küçük bölgesinde zengin ve çeşitli alışveriş deneyimlerinin tadını çıkarabilir. İsrailli yetkililer, yerel malların satın alınması için para harcamaya hazır olmaları için ülkenin misafirlerini mümkün olan her şekilde takdir ediyorlar. Her yıl yeni alışveriş kompleksleri açarlar. İsrail'de, tarihi şehir bölgelerindeki otantik sokak pazarlarının hemen yanında çağdaş süpermarketler bulabilirsiniz. Yerel mağazalar pazardan perşembeye haftalık olarak açıktır. Çalışma saatleri 09:00 ile 21:00 arasındadır. Cuma günleri, ticaret kurumları öğleden sonra saat 1'de kapanır. Çoğu Shabbat üzerinde çalışmıyor. Büyük alışveriş kompleksleri sabah saat sekizden akşam saatlerine kadar açıktır. İsrailli dükkânlar geniş bir ürün yelpazesine sahip olabilir. Fiyatlar pan-Avrupa seviyesindedir ve mevsimsel satışlar düzenli olarak yapılmaktadır. …
OrangeSmile araç kiralama Netanya’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

03.12.2022

Netanya’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Netanya Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Netanya Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Netanya için alışveriş tavsiyeleri. İsrail’de tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Netanya’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018