OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Madrid

Madrid’in En İyi Konaklama Yerleri - En Lüks ve Şık Oteller

Wellington Fotoğraflar: Wellington, Madrid   Madrid’in en prestijli ve lüks otellerinden biri olan Wellington , en seçkin gezginleri bile şaşırtmaya hazır. En iyisini talep eden konuklar, lüks tasarımlı geniş süitler arasından seçim yapabilirler. Süitlerin büyüklüğü 40 ila 60 metrekare arasında değişmektedir. Böyle bir lüks konaklama bedeli onların statüsüyle uyumludur - ortalama günlük oran 1.000 ABD Doları civarındadır. Otelde kesinlikle büyüleyici bir penthouse var. Penthouse’un konukları, Wellington kulüp terasına ücretsiz doğrudan erişime sahiptir. Uygun yastıkları seçebilme, özel yatma zamanı hazırlama ritüeller ve kardiyo makineleri ile ultra modern bir fitness merkezi, özel otelde sadece birkaç ekstra hizmet sunmaktadır.
Gran Melia Fenix Seçkin Gran Melia Fenix da lüks müşteri hedefleniyor. Bu otelin tasarımı 19. yüzyıldan kalma lüks bir İngiliz konağını anımsatmaktadır. Otel zarif antika mobilyalar ve kristal avizeler, pahalı halılar ve kaliteli kumaşlarla dekore edilmiştir. Lüks hayranları 53 metrekarelik “büyük prim” kategori odalarını seçiyor. Bu seçkin odaların her birinde hidro-masaj küveti vardır. Ekstra bir hizmet olarak, konuklar Red Level Lounge’a ücretsiz erişimden yararlanabilir. Bu salon sakin bir rahatlama için idealdir. Konuklar elit kahve ve Moët & Chandon köpüklü şarap ikram edilir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Westin Palace Fotoğraflar: Westin Palace Hotel, Madrid Westin Palace , güzel bir tarihi binada hizmet vermektedir. İçeride konuklar farklı kategorilerde 500’e yakın konuk odasını bulacaklar. Bütçe gezginler kolayca orada uygun bir oda bulacak ve lüks misafirler genellikle lüks başkanlık süitini kiralamayı tercih ederler. 90 metrekarelik geniş süitin gecelik ücreti yaklaşık 1,500 USD’dir. Bu fiyat için, orijinal antika mobilyalar ve tüm odalarda pahalı tablolar ile inanılmaz güzel bir yere erişebilirsiniz. Konfor hayranları, kesinlikle tüm odaların, birkaç prestijli başlık ile ödüllendirilen imza Westin Heavenly yataklar ile donatılmış olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır.
Villa Real Fotoğraflar: Villa Real, Madrid Madrid’de bir tatil için bütçelerini sınırlamayan gezginler, lüks Villa Real beğenebilirler. Eşsiz tasarım oteli, değerli sanat eserleri ve eski eserlerinden oluşan geniş bir koleksiyon sergilemektedir. Yaşları 2000 yıldan fazla olan orijinal Roma mozaikleri ve seramikler, zengin resim ve heykel koleksiyonları - konuklar 7/24 bu harika otelin tarihi ihtişamına hayranlıkla bakabilirler.
InterContinental Madrid Fotoğraflar: InterContinental Madrid, Madrid InterContinental Madrid kalmayı tercih eden lüks hayranların, otelin seçkin süit ve kulüp süitlerine dikkat etmeleri tavsiye edilir. Bu odalarda kalmak için günlük ücret oldukça yüksektir, ancak fiyata bir dizi özel ekstra hizmet dahildir. Seçkin süitlerin tüm konukları InterContinental Club’a üye olur ve muhteşem salon alanına erişim sağlar. Gündüzleri salonda birinci sınıf açık büfe servis edilir ve sürekli olarak lezzet ve köpüklü şaraplarla doldurulur.
Silken Puerta America Fotoğraflar: Silken Puerta America G.L., Madrid Tasarım oteli Silken Puerta America da mütevazı bir fiyat etiketi ile ayırt edilmez. Başkanlık süitinin fiyatı gecelik 1000 USD’den fazla. Otelin en lüks süiti 60 metrekaredir. Ünlü tasarımcı Jean Nouvel tarafından geliştirilmiştir. Bu süitin, konukların farklı fonksiyonel alanlar yaratmak için serbestçe hareket edebilecekleri şık çıkarılabilir paneller gibi bazı ayırt edici özellikleri vardır. Tüm süitler panoramik tavandan tabana pencerelere ve güzel bir aydınlatmaya sahiptir.
Madrid - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Madrid ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Madrid’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

04.02.2023

Madrid Fotoğraf Akışı

Madrid Haritasında Havalı Otelleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Madrid Çevresinde Lüks Konaklama

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018