OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lloret de Mar

Lloret de Mar’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Lloret de Mar alışveriş yapanlar için gerçek bir keşif olacaktır. Toplamda, şehirde 600’den fazla butik ve alışveriş pavyonu var. Giyim mağazaları arasında, geniş bir müşteri yelpazesinde yer alan Drapps, özel olarak bahsetmeye değer. Bu mağazada fiyatlar birkaç avrodan başlıyor ve birkaç yüz avro için lüks moda hayranları özel bir şeyler satın alabilir. Bu çok markalı mağaza hem kadın hem erkek için geniş bir kıyafet yelpazesi sunuyor, aynı zamanda çocuk kıyafetleri ile geniş bir bölüme sahip.
  Lloret de Mar, çok güzel gelenekleri ve dost canlısı insanları ile muhteşem bir şehirdir. Turistleri sadece ilgi çekici yerlerle değil, aynı zamanda özel bir atmosferle büyüledi. Yıl boyunca, yerli halk ulusal … Açık
Aktif turistler, çeşitli sporları uygulamak için çok çeşitli kıyafetler ve aksesuarlar sunan Intersport’u ziyaret etmek için zaman bulmalıdır. Aktif gezginler için, yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek için mükemmel olan çok çeşitli yüksek kaliteli rahat kıyafetler ve ayakkabılar vardır. Bazı spor dallarında tutkulu olan müşteriler, kendilerine bazı harika aksesuarlar da bulabilecekler.
Modern moda kadınları bir Mango mağazasında dolaşmak için birkaç saat harcamalıdır. Dünyaca ünlü bu markanın büyük bir butiği Lloret de Mar’da açık. Burada bayanlar çok çeşitli bluz, etek, elbise, şapka ve her türlü aksesuara sahip. Bu mağaza aynı zamanda farklı gelir seviyelerine sahip müşterilere yöneliktir. 10-12 Euro’ya şık kıyafetler almak oldukça mümkünken, bazı ürünlerin maliyeti 150-200 Euro’ya ulaşıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lloret De mar, mükemmel kumsallara, çeşitli eğlence merkezlerine ve turistik yerlere sahip Costa Brava’nın pitoresk ve muhteşem bir tatil beldesidir. Şehir dini yapı ve yapıları korumuştur. Muhteşem kiliseler her … Açık
Kasabanın en iyi kadın ayakkabı mağazalarından biri Marypaz. Burada ucuz yaz sandaletlerinden şık kışlık botlara kadar tüm mevsimler için ayakkabı satın alabilirsiniz. Mağazada sunulan tüm ayakkabılar en iyi Avrupa fabrikalarında üretilmektedir, bu nedenle yüksek kalite garanti edilmektedir.
Lloret de mar Kozmetik ve parfümlere odaklanan Douglas küçük dükkanlar arasında öne çıkıyor. Bayanlar, ünlü Avrupalı üreticilerin kaliteli kozmetik ürünleri için buraya geliyorlar ve erkeklere çok sayıda büyük isim parfümleri sunuldu. Geniş fiyat yelpazesi, mağazayı bütçe turistleri ve zengin müşteriler için eşit derecede cazip kılmaktadır.
  Dünyaca tanınmış tatil beldesi, dünyanın her yerinden sahil dinlenme hayranlarını kendine çekiyor. En popüler plaj Lloret olarak kabul edilir, çünkü rahat ve keyifli bir dinlenme ve dinlenme için mükemmel bir donanıma … Açık
Tesisin özel bir alışveriş cazibe merkezi, popüler bir alışveriş merkezi ile büyük bir çıkışı birleştiren bir alışveriş kompleksi olan La Roca Köyü’dür. Alışveriş kompleksi, şehrin modası geçmiş giysiler, ayakkabılar, kozmetik ürünler ve parfümler için buraya gelmesini asla engelleyen kentin eteğinde bulunmaktadır. Aynı yerde çeşitli büyük beyaz eşya dükkanları, kuyumcu dükkanları ve çocuklar için ürünler bulunabilir.
Top Stock alışveriş kompleksi daha az çekici değildir. Bu, sadece kaliteli markalı kıyafetlerin zengin seçimi için değil, aynı zamanda ilginç hediyelik eşya dükkanları için de ünlüdür. Alış veriş merkezi kesinlikle eşsiz tasarımcı kıyafetlerinin hayranlarına hitap edecek, diğerleri arasında dünyaca ünlü tasarımcıların köşklerini sunacak.
  1. Birçok yerel otelin açıklaması, popüler plajlara olan mesafeyle ilgili bilgileri içerir. Düz mesafenin belirtildiği dikkate alınmalıdır. Tatil köyü, tepeli ülkede yer almaktadır, bu yüzden rüzgar sokaklarında ve … Açık
Yerli halk arasında eşit derecede popüler olan Topstock Outlet ile daha fazla turist ilgileniyor. Tüm yıl boyunca, DIESEL, Versace, Armani ve diğerleri gibi ünlü markalardan% 70’e varan indirimlerle mükemmel kıyafetler satıyorlar. Çıkışın alanı nispeten küçük ve yaklaşık 200 metrekare olmakla birlikte, moda ürünlerinin seçimi burada her zaman mükemmeldir.
Lloret de Mar, birçok gösterim sağlayan çok sayıda mükemmel pazar ziyaretine sahiptir. En büyüklerinden biri, müşterilere popüler yerel ürünler sunan çiftçi pazarı Blanes. Pazar her zaman taze sebze ve meyveler, çiftlik peyniri ve et ürünlerinin yanı sıra popüler ulusal tatlılarla doludur.
  Lloret de Mar, Akdeniz bölgesindeki Costa Brava sahilinde bulunan en büyük şehirlerden biridir. Bu şehir, bin yıllık tarihini dikkatlice tutuyor. Buranın basit bir balıkçı yerleşim yerinden özellikle gençler arasında … Açık
Orijinal hediyelik eşyalar arayan turistler, genellikle ayda birkaç kez faaliyet gösteren yerel Bit Pazarı’na giderler. Burada, oldukça uygun fiyatlı ilginç antikalar, el sanatları ve popüler hediyelik eşyalar satıyorlar. Popüler turistik hediyelik eşyalar arasında eski kitaplar ve çoğu zaman değerli tahsil kopyalar bulunur.
Lloret de Mar - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lloret de Mar ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Lloret de Mar ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'La Roca Village' s/n, Santa Agn, 8430, Spain, 67 km from Lloret de Mar. Haritada
♥   Outlet 'NAILLOUX OUTLET VILLAGE' Lieu-dit Le Grill, D19, Nailloux, 31560, France, 213.2 km from Lloret de Mar. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Lloret de Mar’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

08.02.2023

Lloret de Mar’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lloret de Mar Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Lloret de Mar Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Lloret de Mar için alışveriş tavsiyeleri. İspanya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Lloret de Mar’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018