OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kitzbühel

Kitzbühel’de Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

  Kitzbühel, kesinlikle eşsiz doğal cazibe merkezlerini, tarihi mekanları ve müzeleri ziyaret etmeyi öngören ilginç bir kültürel program sunmaktadır. Mayıs-Eylül döneminde şehre gelen gezginler için Alpine Çiçek Bahçesi’ni ziyaret etmek ilginç olurdu. Dağlarda, deniz seviyesinden 1.800 metre yükseklikte yer almaktadır. Botanik bahçesinde, pitoresk dağlık alanda yürüyüş sırasında bulunabilecek çeşitli bitki ve otlar vardır. Birçok gezgin teleferikle tepenin üstüne çıkmayı ve doğal cazibe merkezlerini izleyerek yürüyüş yapmayı tercih ediyor.
  Kitzbühel, bir aile tatili ve spor eğitimi için harika bir yer olan popüler bir kayak merkezi olarak bilinir. Tesis, çeşitli karmaşıklıklara sahip yollar sunmaktadır. Birkaç kayak okulu burada açık. Kayak bölgelerinin … Açık
Kentin hemen yakınında Kaps Kalesi (Schloss Kaps) bulunur. İnşaatı 17. yüzyılda tamamlandı, ancak antik bir kale bu güne kadar mükemmel şekilde korunmuştur. Yanında popüler bir golf merkezinin bulunduğu geniş bir park alanı bulunmaktadır. Yakınlarda bir başka önemli tarihi alan - 16. yüzyıldan kalma kale ve aynı zamanda Orta Çağ’ın çarpıcı tarihi eserlerinden biri olan Lebenberg. Son zamanlarda, kale lüks bir otele dönüştürülmüş, ancak meraklı gezginleri ağırlamaya devam ediyor.
İlginç bir cazibe Hinterobenau Çiftlik Evi Müzesi. Müze, 500 yıl öncesine dayanan konakta yer almaktadır. Odalarının dekorasyonu mümkün olduğunca doğru korunmuş; müze ziyaretçileri, beş yüzyıl önce yaşamış yerel çiftçilerin evlerini takdir edebilir. Konağa ek olarak, açık hava müzesi, aynı zamanda çok doğal bir bölgede bulunan birkaç dış yapı içerir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Kent gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Otobüsler ana caddeler boyunca sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar devam eder. Thrifty gezginlerinin geçerliliği bir günden birkaç haftaya kadar … Açık
Dini yerler arasında St Andreas Parish Kilisesi en dikkat çekici yerlerinden biridir. Yapımına 1435 yılında başlandı ve yalnızca 16. yüzyılın başlarında sona erdi. Minyatür bina Barok tarzında tasarlanmış olup mükemmel bir zarafet ve lüks sunmaktadır. 15. yüzyıldan kalma inanılmaz güzel boyalı tavanlar, freskler ve sıvalar, sunak ve güzel el yapımı heykeller - bunlar her gün yüzlerce insanı çeken şeyler. Yakın diğer bir önemli dini nesne - St Mary’s Kilisesi. 14. yüzyılın ikinci yarısında kuruldu. Katedralin ana dekorasyonu eski bir organdır.
Kitzbuhel   Şehrin geçmişi hakkında bilgi edinin, yerel kültürü tanıyın, Kitzbühel’de doğan sanatçıların sanat eserlerine hayran kalın, çatıdan şehrin muhteşem manzarasını hayranlıkla izleyin - bunların hepsi Kitzbühel Müzesi’nde yapılabilir. Müze, modern tasarımı için de çekici; burada kayak modellerinden fotoğraflara kadar birçok ilginç sergi var. Yerel sanatçılar tarafından yapılan eserlerin sergilendiği Waletowski Galerien Kitzbühel’e sanat uzmanlarının gitmesi önerilir. Zaman zaman burada tematik sergiler düzenlenmektedir. Müzeden çıkışta, şehirde geçirdiğiniz harika zamanın hatırasına sevdiğiniz resimleri satın alabilirsiniz.
  Dağ tatil köyü Kitzbuehel, çeşitli zengin ve ünlü insanlar için en sevilen dinlenme yeri haline gelmiştir. Tarihi mirasını özenle koruyan, insanları sadece spordan değil kültürel açıdan da çeken zarif ve modern bir … Açık
Dini cazibe merkezleri arasında, ferahlığı ve şık iç dekorasyonu ile ünlü Franziskaner Der Immakulata’yı (Kitzbühel Müzesi yakınında bulunan) vurgulamaya değer. Manastırın dışı oldukça dikkat çekicidir, ancak ziyaretçiler içeri girdiğinde algıları değişiyor - hepsi muhteşem vitray pencereler, zengin bir dekorasyon sunağı, kilisenin duvarlarında sarkan harika resimler. Birçok turist ve yerli, her mezar taşının sanat eseri olarak adlandırılmasını hak ettiği bir mezarlıkla avlusunda dolaşmayı sever.
Spitalskirche zum Heiligen Geist - inananlar tarafından saygı duyulan bir tapınağı daha ziyaret etmeye değer. Gotik tarzdaki hastane kilisesi 1412’de, Bavyera Dükü Stephen’ın emriyle inşa edildi. 1836’da, binayı o zamanlar popüler olan klasisizm tarzında yeniden tasarlamaya karar verildi. Bu projenin mimarı Joseph Schweinster seçildi. Kilisenin içinden bahsederken, yukarıda belirtilen Franziskaner Der Immakulata’nınkinden daha az dikkat çekici olmadığını belirtmekte fayda var. Keyifli bir sunak, görkemli sıva, 15. yüzyıldan kalma nadir heykeller - içinde bu bulunabilir.
  Kitzbühel öncelikle bir kayak merkezi olarak bilinir ve bu yüzlerce turisti şehre çeken şeydir. Ayrıca çocuklarla aktif olarak dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz, önemli olan güvenliği unutmamaktır. Bununla birlikte, … Açık
Rathaus binası mimari açıdan aynı derecede ilginçtir. Başlangıçta 1531 yılında inşa edilmiş, ancak bir süre sonra Belediye Binası oldu. Bunun için ve daha kesin olarak, tesislerinin bulunduğu yerin uygunluğu için, 1548’de yapılan yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyuldu. 1892-93’te Kitzbühel’i bir kayak merkezi haline getirdi. Şehir ününü bu belirgin figüre borçludur. Ayrıca, kent genelinde tarihin sırlarını saklayan ilginç heykeller ve çeşmeler bulunduğunu ve onları keşfetmenin bir zevk olduğunu belirtmekte fayda var.
Aşağıdaki bölümde, Kitzbühel ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Kitzbühel ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Kitzbühel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

İki günlük Kitzbühel gezisinde ziyaret edilmesi gerekenler

Wilder Kaiser
Nerede: Kitzbühel, Kitzbühel;
Hahnenkamm Slope
Bergbau- und Heimatmuseum
Nerede: Schulgasse, Jochberg, Kitzbühel; Telefon: +43 (0)5355 5416;
Referans Bilgi
Tüm sarayların haritası
Kitzbühel yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'Herrenchiemsee' , 45.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Alte Residenz' Salzburg, 62.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Kitzbühel yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Erzabtei Sankt Peter, Salzburg, 62.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Franziskanerkirche Unserer Lieben Frau, Salzburg, 62.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Wallfahrtsbasilka Maria Plain, Bergheim bei Salzburg, 65.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Kitzbühel’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

01.02.2023

Kitzbühel’in Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Kitzbühel’in Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kitzbühel Komşularında Kültürel Geziler

Kitzbühel Kültür Rehberi. Kitzbühel’de ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Kitzbühel’de 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018