OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Jurmala

Kısa Tatil veya İş Gezisi için En İyi Jurmala Otelleri

Pegasa Pils Spa Fotoğraflar: Pegasa Pils Spa Hotel, Jūrmala   Jurmala’da, onlarca yıldır turistler tarafından inanılmaz derecede popüler olan seçkin tarihi oteller var. Pegasa Pils Spa , tatilin gerçek bir dönüm noktası haline geldi. Dzintari konser salonundan uzak olmayan elverişli bir konumdadır. Otel ahşaptan yapılmış inanılmaz güzel bir eski binayı işgal ediyor. Konuk odaları çoğunlukla çağdaş bir tasarıma sahiptir ve değerli ahşap ve renkli tekstil malzemelerinden yapılmış mobilyalar sayesinde çarpıcı bir görünüm kazanır. Pegasa Pils Spa, buhar banyosu ve masaj odaları bulunan küçük bir spa salonuna sahiptir. Çocuklu seyahat edenler, bahçede slaytlar ve salıncaklarla geniş bir oyun alanı bulmaktan memnuniyet duyacaklardır.
Cottage Dzintars Minyatür Cottage Dzintars muhteşem park alanının ortasında açıktır. Mahremiyet ve sorunsuz rahatlama isteyen herkes için ideal bir mekandır. Otel, aynı anda sadece 5-7 konuk ağırlayabilir, bu nedenle küçük turist grupları için ideal bir seçimdir. Yazlık, çoğunlukla açık tonlarda dekore edilmiş konuk odalarıyla klas bir ülke tarzı sunmaktadır. Hafif ahşap bir dekor, mekanı daha havadar ve çekici hale getirir. Yazlık otel, rahat bir yer olduğunu ve banyo ve modern mutfak ekipmanları ısıtmalı zemin olduğunu belirtmek için de önemlidir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Baltic Beach Hotel & SPA Luxury, tesisin en prestijli otellerinden biri olarak bilinir. Sahilden sadece birkaç adım ayırın. Baltic Beach Hotel, modern masaj odaları, güzellik salonu ve son teknoloji bir fitness salonu bulunan büyük spa merkezi ile de ünlüdür. Bitişik bölge, şezlonglar ve büyük çadırlarla donatılmış panoramik bir yüzme havuzuna sahiptir. Konuklar her zaman en iyi Avrupa mutfağı servis eden şık Caviar Club restoranında zarif yemekler denemekte bekliyoruz. IL Sole restoran, en popüler İtalyan yemeklerini denemek için ideal bir mekandır.
Light House Jurmala Fotoğraflar: Light House Jurmala, Jūrmala Lüks otellerin hayranları genellikle Light House Jurmala kalmayı tercih eder. Muhteşem bir dekora sahip olan bu yüksek sınıf otelin her zaman avantajı olmuştur. Tüm konuk odalarında bireysel tasarım mevcuttur. Hint kültürüne, görkemli oryantal tarzdaki konuk odaları ve aristokrasi yaşam mahallelerini anımsatan şık odalara ayrılmış aydınlık ve büyüleyici bir oda bulunmaktadır. Tüm konuk odaları, güzel ahşap mobilyalar, oyulmuş ahşap çerçevelerdeki aynalar ve harika tablolarla doludur. Zarif tekstil ve egzotik bitkiler muhteşem görünümü tamamlar. Akşamları popüler ulusal içki ve yemekleri denemek için şömineli lobi barına gidin.
Prestijli TB Palace Hotel & SPA, yüzyıl uzunluğundaki tarihe sahip güzel bir ahşap binada hizmet vermektedir. Otelin konukları, birinci sınıf bir tarzda, birinci sınıf bir dekora ve cazip tasarıma sahip lüks konuk odaları bulmaktan memnuniyet duyacaklardır. TB Palace Hotel & SPA geniş kapsamlı sağlıklı yaşam hizmetleri sunmaktadır. Mükemmel bir buhar banyosu, masaj odaları, büyük bir kapalı yüzme havuzu ve hidro masajlı küvetler içeren çatılı bir köşk bulunmaktadır. Akşamları otelin tüm konukları, bilardo masaları bulunan muhteşem salonda dinlenebilir veya en iyi ulusal mutfağı sunan otelin restoranında sunulan lezzetlerin tadını çıkarabilirler.
Amber Spa Fotoğraflar: Amber Spa Boutique Hotel, Jūrmala Amber Spa butik otel, yabancı turistler tarafından popüler hale gelen inanılmaz ve misafirperver bir yerdir. Otel, 2009 yılında ilk konuklarını selamladı. Turistler geniş konuk odaları ve lüks tasarımından memnuniyet duyacaklar. En küçük odanın büyüklüğü 40 metrekaredir. Bazı odalarda otantik bir buhar banyosu ve büyük bir yüzme havuzu bulunan spaya doğrudan erişim imkanı vardır. Sonunda, otelin konukları Balans sağlıklı yaşam merkezine ücretsiz erişim hakkına sahiptir.
Jurmala - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Jurmala ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Jurmala’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Jurmala’nın En İyi Yerleri - Fotoğraf Akışı

Jurmala Haritasında En İyi Otelleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Jurmala Komşu Şehirlerindeki En İyi Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018