OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İslamabad

İslamabad’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  İslamabad’ın en büyük alışveriş merkezi Erboğa’dır. Dünyanın en ünlü markalarının ticari pavyonlar orada monte edilir. Dünyaca ünlü tasarımcılardan muhteşem kıyafetler satın alabilir veya gerçekten cazip bir fiyata güzel Asya tarzı kıyafetler seçebilirsiniz. Merkezde çocuklar, restoranlar ve dağların harika manzarasını sunan açık teraslı kafeler için birçok oyun alanı bulunmaktadır.
  1. Genel olarak, Pakistan’ın başkenti oldukça güvenli bir şehirdir, ancak yerel pazarlara ve mağazalara giderken değerli eşya almamak daha iyidir. Eşyalarını gözetimsiz bırakma çünkü halka açık yerlerde … Açık
Kalabalık ve gürültülü alışveriş merkezlerine gitmeyenler, Safa Gold Alışveriş Merkezi’ni takdir edecekler. Çok sakin ve ölçülü bir ortam ile ayırt edilir ve popüler markaların kıyafet ve aksesuarlarını sunar. Kuyumculuk ve kozmetik mağazaları da var. Alışveriş merkezinin son katı tamamen restoranların ve kafelerin hizmetinde. Bütçe turistler için zemin katta mükemmel bir süpermarket bulunmaktadır.
Çok uzak olmayan prestijli Kabil restoran harika bir Saeed Book Bank kitabevidir. Bu üç katlı mağaza, Pakistan hakkında akıllı kitapçıklar ve kitaplar sunuyor. Turistler, başlıca turistik yerleri gösteren mükemmel haritaların yanı sıra, ülkenin tarihi ve kültürü üzerine muhteşem manzaralar ve kitaplar içeren fotoğraf albümleri alabilirler. Mağazanın kırtasiye malzemeleriyle oldukça geniş bir bölümü var. Parlak defterleri ve kalemleri hediyelik eşya olarak satın alabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  İslamabad, Pakistan devlet merkezi, geniş bir kültürel bölge ve dinlenmek için cazip bir destinasyondur. Kentin yapısı 1960 yılında mutlak bir çölün ortasında başladı. Cansız bir bozkırın modern bir … Açık
Unutulmaz hediyeler alabileceğiniz harika bir pazar, Garden Avenue’de bulunmaktadır. Burada, yerel sanatçılar resim, takı ve kostüm takıları satarlar. Kadınlar kesinlikle aromatik yağlar ve yağ bazlı kozmetik içeren tezgahlara dikkat etmelidir. Yine de, harika yerel kumaşlar ve el yapımı mutfak eşyaları seçeneğiniz var. En zengin müşterileri için antikalı alışveriş pavyonları var.
Enfes kuyumculuk arayışı içinde Salon Libra Jewellers’a gidin. Bu, yerel üreticilerin mallarını satan büyük ve hoş bir şekilde dekore edilmiş bir kuyumcu salonu. Hepsi oldukça kaliteli ve birçok Avrupa ülkesinden daha ucuz. Minyatür eşyalardan lüks kolyelere ve tipik Asya tarzındaki halkalara, genellikle en zengin ziyaretçiler tarafından satın alınan her zevke ve çantaya mal veriyorlar.
  İslamabad’da ülkenin diğer bazı şehirlerinde olduğu gibi çok fazla eğlence merkezi ve çocuk kurumu yok. Ancak, çocuklu tatilcilerin burada sıkılmaları gerekmez. Şehrin en ilginç yerlerinden biri Pakistan Doğa … Açık
İslamabad’da erkekler de sıkılmayacak. Outfitters mağazası çok çeşitli erkek kıyafetleri sunar. Her mevsim için yıl boyunca kıyafetler müşteriler tarafından kullanılabilir. Tişörtler, gömlekler, paltolar ve ceketler satıyorlar ve sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çeşitli yaşlardaki erkekler için de kıyafetleri var. Müşteriler paralarının karşılığını en iyi şekilde alırlar.
Badshahi Mosque, Lahore İslamabad’da çok ilginç sanat galerileri var. Şehirdeki geleneksel hediyelik eşya dükkanlarının sayısındaki azalma nedeniyle, yerel sanatçıların resimlerini hediyelik eşya olarak alan turistler için gerçek bir hazine. Tanzara Sanat Galerisi’nde mükemmel resim seçenekleri sunulmaktadır. Resim almak için paranız yoksa, galeriyi bir müze gibi ziyaret edebilirsiniz.
  İslamabad mutfağı, ülkenin coğrafi konumu tarafından tanımlanan kendine has özelliklere sahiptir. Pakistan, Hindistan ve Orta Doğu arasında bir tür bağlantı ve her iki bölge de yerel mutfağı etkileyerek gerçekten … Açık
Gece geç saate kadar, Aabpara piyasasını işletiyor. Bu pazar özellikle bütçe turistler tarafından seviliyor. Burada çocuklar için çok güzel kıyafetler de dahil olmak üzere ucuz kıyafetler satılıyor. Kadınlar tipik Pakistan tarzında ucuz kostüm takıları ya da yerel esnaflardan gelen güzel el çantaları ve ayakkabıları seçebilirler. Deneyimli turistler, sunulan ürünlerin kalitesini yakından takip etmeyi önerir. Her zaman yüksek değildir.
Shah Faisal Mosque İslamabad’da mükemmel antika dükkanları da var. Alico Antiques en ünlü olanıdır. Bütçeleri ne kadar büyük olursa olsun, kesinlikle tüm turistlerin ilgisini çekecektir. Pahalı nadirliklerin ve sanat eserlerinin yanı sıra, uygun fiyatlarla çok sayıda ilginç eski önemsiz şey satarlar.
İslamabad - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

İslamabad ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
İslamabad’ın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Blue Area' Islamabad, 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' The Centaurus' Islamabad, 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' F-6 Markaz' Islamabad, 2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' F 10 Markaz' Islamabad, 5.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Murree Road' Rawalpindi, 8.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Centrum Plaza' Rawalpindi, 8.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Commercial Market' Rawalpindi, 9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama İslamabad’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

01.02.2023

İslamabad’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

İslamabad Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm İslamabad Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

İslamabad için alışveriş tavsiyeleri. Pakistan’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. İslamabad’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018