OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Guayaquil

Guayaquil’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Guayaquil veya Ekvator Deniz Kapısı, halkın dediği gibi, her türlü rekreasyon etkinliği için mükemmel bir yerdir. Burada aktif bir eğlencenin tadını çıkarmak için güzel zaman geçirebilirsiniz. Örneğin, gezginler dalış gibi bir eğlenceyi uygulayabilirler. Burada, harika sakinlerini görmek için pitoresk sualtı dünyasına dalabilirsiniz. Bunu Galapagos Best veya Tortuga Divers gibi şirketlerin hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz. Böyle harika bir tur inanılmaz bir deneyim getirerek sualtı yaşamını keşfetmeye yardımcı olabilir.
  Guayaquil, çok sayıda tarihi simge yapı ve pitoresk sömürge bölgeleri ile turistleri çeken büyük bir liman şehridir. Las Penas tatilcilerin arasında en popüler semttir. Sömürge dönemine dayanan birçok güzel mimari … Açık
Pasifik Okyanusu yolculukları çok popülerdir, en yaygın rota Galapagos Adaları’dır. Bu fırsattan yararlanmak için, gemi turları düzenleyen en iyi şirket olan Galapagos Kraliçesi ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Şehirdeki yamaç paraşütü olanakları, bu tür hizmetleri sunan Opeturmo tarafından temsil edilmektedir. Ellerini dağcılıkta denemek isteyenler, Bosque Protector Cerro Blanco’ya gitmeyi kaçırmamalı - bu, Guayaquil’e keyifli anılar ve estetik zevk için gelen herkes için bir tür cennet.
Boş zamanlarınız, iguanalarla oynayabileceğiniz, onları kollarınızda tutabileceğiniz ve bu ilginç hayvanlarla fotoğraf çekebileceğiniz Parque de las Iguanas’ı ziyaret ederek aydınlanabilir. El Pantanal, tüm aile ile ziyaret etmek için harika bir hayvanat bahçesidir. Burada çocuklar ve ebeveynleri develere, flamingolara, aslanlara, kaplanlara, timsahlara, kaplumbağalara, yılanlara, tavus kuşlarına, alageyiklere bakmaya davet edilir. Hayvanat bahçesi oldukça ’vahşi’ olup, yaşam koşullarının mümkün olduğu kadar doğal yaşam alanlarına yakın olduğu anlamına gelir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Başlıca sorunlardan biri sokak suçudur, özellikle yankesicilerden ve dolandırıcılardan sakının. Kalabalık yerlerde ve pazarlarda kişi kişisel eşyalarını dikkatle izlemeli, değerli eşyaları ceplere koymaktan ve … Açık
Ekvador’un kültürel başkenti, unvanını tamamen haklı çıkarmakta ve bölgedeki ilginç parkları barındırmaktadır. Malecon del Salado, gölgeli bir sokakta oturmak, gölet üzerinde bir tekne kullanmak ve çevredeki doğanın tadını çıkarmak için harika bir fırsattır. Parque Samanes, burada bulunan ilginç heykeller ve dikkat çekici mimari yapılar ile ünlüdür. Parque Centenario, yürüyüş yapmak ve manzaraların tadını çıkarmak için harika bir yerdir.
Guayaquil Ekvador’un kültürel başkentinde en yaygın ulaşım şekli bisiklettir, bu nedenle gezinizi mümkün olduğu kadar rahat hale getirmek için kiralamanız önerilir. Bu tür hizmetler El Manso ve Mono 500 tarafından verilmektedir. Ayrıca, mevcut turları göz ardı etmemelisiniz. Örneğin, Ekvator Yap Galápagos Adaları’nı ziyaret etmek isteyenler için mükemmel bir seçenek olacaktır. BM Tours, Ekvador’un kültürel başkentindeki en ilginç yerleri gösteriyor.
  Guayaquil, konuklarına her zevke uygun alışveriş yerleri sunmaktadır. Şehrin en büyük alışveriş merkezi Mall Del Sol. Çeşitli cazip bütçe ve lüks giyim mağazaları ile memnun edecek. Birinci katında popüler … Açık
Zekalarını test etmek ve aynı zamanda yüksek adrenalin almak isteyenler kaçış görevlerini denemek için tavsiye edilir. Escapology en iyi oda olarak kabul edilir. Xtreme Games Center’da oyuncular hoş geldiniz ve bowling meraklıları da tüm eğlenceyi kaçırmamalı - Kozmik Bowling, özellikle onlar için şehirde açık. Bir aile olarak seyahat ediyorsanız, her yaştan çocuğun çok eğleneceği Play Zone’u ziyaret edebilirsiniz - gerçek şu ki, merkez çocuklar için özel olarak tasarlandı ve buradaki her yaş grubu için belirli bir eğlence türü.
GUAYAQUIL   Kendinizi eğlendirmenin çok özgün bir yolu Chivas Farreras tarafından öneriliyor - bunun için otobüse binmeniz ve başkalarıyla birlikte söylemelisiniz! Belki de bu yüzden Ekvador’un kültürel başkentinin sakinleri hiçbir zaman üzülmezler, ruh hali bu kadar olumludur. Şehirde daha ’standart’ ve dünyaya özgü eğlence türleri sinemaya gitmeyi içerir. Bu nedenle, şehirdeki en iyi sinemaları ziyaret etmeye değer - bunlar Supercines San Marino ve Cinemark. Bir tiyatro veya opera hakkında düşünürseniz, Teatro Centro de Arte veya Microteatro GYE’yi ziyaret ettiğinizden emin olun - her durumda, gelecek etkinliklerle ilgili haberleri takip etmeye çalışın.
  Guayaquil, Latin Amerika’nın en büyük şehirlerinden biridir. Bu şehrin nüfusu yaklaşık 2 milyon kişidir. Guayaquil, nispeten gelişmiş sanayi ve altyapıya sahip büyük bir şehirdir. Sadece Guayaquil’de, … Açık
Şehir ayrıca, aileler için ideal olan büyük bir termal spa olan Centro Shuar Tsuer Entsa gibi oldukça ilginç spa merkezleri de sunabilir. Aqua Vita Spa Centro Estetico’da hayal edebileceğiniz en zevkli masajı alacaksınız, bu nedenle bu fırsat kaçırılmamalıdır. Bunun yanında, Ekvador’un kültürel başkentinde harika eğlence parklarını ziyaret edebilirsiniz. Bunlardan biri, asıl özelliği çok sayıda ilginç sürüş olan Play Land Park Ekvador’dur. Burada bulunan bir restoranda çok doyurucu ve lezzetli bir öğle yemeği yiyebilirsiniz. Balneario y Centro Recreacional Puerto Hondo adlı bir su parkı çocuklar için mükemmeldir. Burada, özellikle bu yaş kategorisindeki çocuklar için tasarlanmış birkaç ilginç slayt var.
Ekvador’un kültürel başkenti, kendi bölgesinde faaliyet gösteren birçok eşsiz müze ile ünlüdür. Bunların arasında, tarihi tamamen alışılmadık bir şekilde öğrenebileceğiniz Museo en Miniatura Guayaquil en la Historia’dan bahsetmeye değer. Museo Municipal de Guayaquil, arkeoloji, tarih, sanat meraklılarını memnun etmeye hazır - genel olarak, bu, her durumda ziyaret edilmesi gereken hepsi bir arada bir müze. Eski ve iç mekanlar konusunda hevesli olanlar Museo Presley Norton’a davet edilir ve Museo Nahim Isaias sanat uzmanları için ideal olacaktır.
  Guayaquil’de çocuklu tatilciler, başka hiçbir şehirde bulamayacağınız eşsiz manzaraları ziyaret etme şansına sahip olacaklar. Burada, ana sakinleri iguana olan inanılmaz derecede ilginç ve güzel bir doğa rezervi … Açık
Şehrin oldukça ilginç gece hayatı tesisleri var. Şarkı söylemek isteyenler, diğerlerinin yanı sıra mükemmel içeceklerin sunulduğu Okyanus derinlerine gider. Müzisyenler zaman zaman canlı müzik çalıyorlar. 80’leri özleyenler için, işte özel bir teklif - bu atmosferin ’havada asılı’ göründüğü bir bara Bar Los 80’s deniyor. Hard rock ve heavy metal hayranları için iyi haber, Ekvador’un kültürel başkentinin bu tür müziğin çaldığı harika bir yer olması ve adının Revolver olmasıdır. Barda rahat bir akşam geçirmek isteyenler, güçlü bir içki içerlerse Opa Bar’a gitmelidirler.
Guayaquil - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Guayaquil ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Guayaquil çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Cajas' , 104.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Sangay' , 112.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Machalilla' , 115.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Guayaquil’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

22.07.2024

Göz Alıcı Guayaquil Fotoğraf Galerisi

Guayaquil haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Guayaquil’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Guayaquil’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Guayaquil’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Guayaquil’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018