OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Grand Baie

Grand Baie Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Grand Baie   1. Tatil için en iyi zaman Eylül-Şubat ayları arasıdır, yağışlı mevsim Şubat ayı sonlarında başlar ve Mayıs ayına kadar sürer. Turistik sezonun zirvesi genellikle Noel tatillerinde düşer, bu nedenle tatil yapmayı düşünen gezginler önceden otel rezervasyonu yaptırmalıdırlar.
2. Tesisin çeşitli araç kiralama ofisleri vardır. Sürücüler, adalarda solda trafik olduğunu göz önünde bulundurmalıdır. Araç kiralama için asgari ücret günlük yaklaşık 25 ABD dolarıdır.
3. Burada taksi hizmetleri oldukça ucuz. Böylece, tüm gün için bir taksi kiralamak size yaklaşık 30 $ mal olacak. Bu durumda, taksi adada özgürce hareket edebilir.
4. Eşit derecede popüler bir ulaşım şekli, kiralama noktalarından birinde kiralanabilen bir bisiklettir. Kural olarak, kiralık istasyonlar büyük otel komplekslerinin yakınında bulunmaktadır.
5. Bir doğa rezervi turuna çıkarken, kapalı kıyafetler ve böcek kovucular hazırlanması tavsiye edilir. Adalarda zehirli böcek bulunmamasına rağmen, bazılarının ısırıkları oldukça acı verici olabilir ve çok fazla rahatsızlığa neden olabilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Gastronomik turizm hayranları ilk günden itibaren çok fazla yerel yemek yemekten kaçınmalıdır. Asıl mesele, bolluğu sindirimi olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü baharat ve çeşninin çok miktarda kullanılmasıyla hazırlanmış olmasıdır.
7. Tüplü dalgıçlar yerel eğitmenlerin yardımını ihmal etmemelidir. Bazı kıyı bölgeleri kuvvetli akıntılarla karakterize olduğundan, en güvenli dalış bölgeleri hakkında sizi bilgilendireceklerdir.
  Görkemli plajlara ek olarak, Grand Baie, her gezginin ilgisini çekecek çok sayıda eşsiz ilgi çekici yere sahiptir. İlginç bir kültürel kurum, ilginç arkeolojik eserler topluluğunu elinde bulunduran Kissamos … Açık
8. Musluk suyunun güvenli olmasına rağmen, turistlere sadece şişelenmiş su içmeleri tavsiye edilir. Özel su bileşimi ve farklı bir iklim, iklimlendirme süresini önemli ölçüde artırabilir.
9. Sahilde, tatilciler, çok cazip fiyatlarla hafif yerel ilaçlar satan bayilerle buluşabilirler. Turistler, uyuşturucu kullanımının büyük para cezaları ile cezalandırılabilecek en ciddi suçlardan biri olduğunu dikkate almalıdır. Yasaların ihlali durumunda, yabancılar derhal ülkeden sınır dışı edilebilir.
Grand Baie - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Grand Baie’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Şelaleler Tamarin

From the series “Dünyanın En Harika Şelaleleri”
Tamarin Şelaleleri, uzun zaman önce gezginler için büyük bir eğlence kompleksine dönüştü. Şelaleler göl oluşturur ve bazıları serin temiz suda ferahlatıcı yüzmek için kullanılabilir. Yükseklikten korkmayanlar kayalık çıkıntılardan gölleri içine dalmayı tercih ediyor. Ayrıca, göllerin balık açısından zengin olduğunu ve balıkçı tutkunlarını cezbetmeyi bırakmadığını belirtmek gerekir. … Devamını oku

Grand Baie ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Grand Baie’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Grand Baie Fotoğrafları

Grand Baie haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Grand Baie Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Grand Baie Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Grand Baie’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018