OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bologna

Bologna’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Piazza Maggiore, Bologna   Şehrin cazibe merkezlerini gözlemlemenin yanı sıra, turistler dinlenme merkezlerini, mağazaları ve moda kulüplerini ziyaret ederek dinlenmelerini daha ilginç ve çeşitli hale getirebilirler. Bologna’da spor ve aktif dinlenme için mükemmel tesisler bulacaksınız. Golf Club Bologna, gerçekten harika zaman geçirebileceğiniz harika bir yerdir. Burada yeni başlayanlar deneyimli antrenörler tarafından sağlanan birkaç ders alabilecek ve yetenekli golf oyuncuları mükemmel kalite alanlarını görmekten memnun olacaklar. Cineteca di Bologna Film Merkezi, gezi turları için başka popüler bir destinasyondur. Burada sadece en sevdiğiniz filmleri bulabilir ve profesyonellerin nasıl çalıştığını göremezsiniz, aynı zamanda ilginç eğitim kurslarına da katılabilirsiniz. Cineteca di Bologna’da büyüleyici ve ilgi çekici derslere katıldıktan sonra, ziyaretçiler film yapım süreciyle ilgili her şeyi öğrenecekler.
  Bologna, her biri çok sayıda ilginç gizem ve efsaneye sahip olan çok sayıda eski bina ve eşsiz tarihi mekanla ünlüdür. San Sepolkro Kilisesi, şehrin ünlü bir dönüm noktasıdır. 11. yüzyılın başında inşa … Açık
Gece hayatının hayranları, geleneksel diskolardan ve kulüplerden orijinal barlara bakan çok sayıda farklı kurumun büyük bir seçkisi tarafından gerçekten çok sevinecekler. Irish Pub Celtic Druid, ziyaretçilerine çok çeşitli yiyecekler ve mükemmel bir eğlence programı hazırladı. Akşam saatlerinde kulüp, en sevdikleri müzikleri dinlemek, arkadaşlarıyla buluşmak ve bir bardak aromalı bira içmek için buraya gelen gençlerle doludur. Enerjik danslar olmadan dinlenmeyi hayal edemeyen turistler, Millennium disko klübünü ziyaret etmekten memnuniyet duyacaktır. Bu eğlenceli tesisin programı çeşitli müzik tarzlarının şarkılarını içerir. Bunun yanı sıra, genellikle yavaş yavaş eğlenceli gece eğlencelerine dönüşen ilginç partilere de katılabilirsiniz. Matis Akşam Yemeği, şehrin en şık gece kulüplerinden biridir. 1988 yılında açıldı. Burada her gece canlı müzik çalıyor ve misafirler kulübün barında özel kokteyllerin tadını çıkarmaya ya da parlak ve neşeli dans alanlarının tadını çıkarmaya davet ediliyor. Matis Dinner Club halihazırda ünlü grupların performansları için kalıcı bir mekân haline gelmiştir, bu nedenle bu eğlenceli tesisin konukları bir müzik konserini ziyaret edebilir ya da yeni bir albümün sunumuna katılabilir.
Alışveriş yapanlar, en büyük mağaza ve alışveriş merkezlerini kesinlikle takdir edeceklerdir. Burada ürünlerin seçimi sadece muhteşem. Son olarak, turistler kentteki en büyük ve en tanınmış olan Tamburini süpermarketi görmezden gelemezler. Burada nadir yemekler ve baharatlar, zeytinyağlılar ve profesyonel şefler tarafından kullanılan en iyi çeşitler, ulusal yemekleri hazırlamak için satın alabilirsiniz. İlginç hediyelik eşyalar ve el sanatları herhangi bir sokak pazarından satın alınabilir. Kutlamalar ve ulusal bayramlardan önce, şehrin meydanları ve ana caddeleri renkli çıkışlarla dolu. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Şehirde seyahat etmenin en iyi yolu yeraltındadır. Otobüsler sizi şehrin tüm önemli cazibe merkezlerine götürecektir. Yeraltı ve otobüsler için biletlerin aynı olduğuna dikkat etmek gerekir. Özel makinelerde … Açık
  Alışveriş ve kulüplere ek olarak, Bologna çok sayıda eğlence sunabilir. Bu nedenle, yerel seyahat şirketleri (örneğin, Emilia Delizia Yemek Turları) tarafından yapılan fabrika gezilerini ziyaret ettiğinizden emin olun. Özellikle Bologna’nın haklı olarak İtalya’nın mutfak başkenti olduğu düşünülüyor. Kaya tırmanışı gibi eğlenceler burada oldukça popülerdir ve bu eğlence seçeneğiyle ilgileniyorsanız UP Urban Climbing’a bir ziyaret yapmanız gerekir. Su sporları meraklıları, ziyaretçilerin parasailing, kartsurfing ve sup-boarding’te ellerini denemeye davet ettiği CAblu Wakepark’ı kesinlikle takdir edeceklerdir.
Un giro sulla Torre! Gezi amaçlı ve sadece şehir içinde seyahat etmeyi daha uygun hale getirmek için herhangi bir ulaşım aracı kiralamak daha iyidir. Bu tür hizmetler arıyorsanız, BIKEinBO, Velostazione Dinamo, Bisiklet Kiralama Bolonya’dan bisiklet kiralamanız tavsiye edilir. Ayrıca kiralayabilir, araba alabilir ve Motorland’ım ile iletişime geçerek en iyi çözüm olabilirsiniz. Keşfedilecek çok yer var. Şehir, ziyaret eden tiyatrolar gibi kültürel etkinliklerin hayranlarını çekiyor. Böyle turistlerin Teatro Anatomico, Teatro EuropAuditorium, Teatro Oditoryum Manzoni, Teatro Comunale di Bologna ve Teatro Testoni Ragazzi’nin posterlerini görmeleri tavsiye edilir. Film severler Odeon, Arena Puccini gibi sinemaları ziyaret ediyor.
  Bologna’da gezi, gastronomi, bilişsel ve romantik yerler de dahil olmak üzere keşfedilecek birçok ilginç yer bulunmaktadır. Büyük bir yürüyüş ve meraklı bir turist hayranıysanız, muhtemelen Bologna’nın … Açık
Asinelli ve Garisenda’nın şehre bakan muhafızları gibi düşmanlara karşı koruyan kuleleri kesinlikle görülmeye değer bir şey. Daha doğrusu, bir tanesini kırmızı çatının tadını çıkarmaya ve dünyanın bir kralı gibi hissetmeye, tıpkı ünlü filmden Jack Dawson gibi. Bu his gerçekten eşsiz bir şey değil, ama Asinelli Kule’de tam olarak deneyimlemek mümkün. Şehirde bulunan heykeller de ilgi çekicidir. Böylece, Luigi Galvani, Giuseppe Garibaldi, Vladislav Anders, Hugo Bassi, Galileo Galileo’nun anıtlarını keşfetmek güzel olurdu.
Bologna Aerial Kaçış arayışları özellikle Guglielmo Marconi’nin memleketinde popülerdir, burada bu tür birçok imkan vardır ve herkes kendi isteğine göre bir arayış seçebilir. Escape Room Intrappola.TO ’da çok sayıda evrensel kaçış görevleri bulunabilir, Gizli Bölge basit hayranlar için uygundur fakat aynı zamanda önemsiz olmayan görevler, iyi eğlenceler isteyenler Time Alive’ de hoş geldiniz ve eski Mısırlı bulmaca severler Resolute’de sıkça misafir oluyorlar. Yukarıda belirtilen imkanlar yeterli değilse, Beyin Kaçamağı, Fuga Impossibile Kaçış Odası, Kaçış Odası Bologna’yı ziyaret etmemelisiniz.
  Bologna’daki bazı oteller benzersiz bir tasarıma sahiptir ve rahat bir Hotel Metropolitan bunlardan biridir. Doğu ülkelerinin klasik geleneklerine göre dekore edilmiş iç mekanı, uyum ve kısıtlama ile ayırt edilir. … Açık
Futbol taraftarları Stadio Renato Dall’Ara’ya hoş geldiniz. Sadece haberleri takip etmek için posterleri takip etmeye devam ediyor ve şu anda hangi maçların yer aldığını ya da yakında gerçekleştirilecek. Yüzmeyi sevenler Piscina Cavina’yı ve paintball meraklılarını - Paintball Bologna’yı görmezden gelmemelidir. Sağlığını ve figürünü önemseyen kişiler, Atlas AreaFit, PRIME Bologna - egosistema, Refran Club, FitCurves gibi kurumları ziyaret ediyorlar.
BOLOGNA Bolonya’nın müzeleri, özellikle de bu türden çok sayıda eşsiz kültür kurumu olduğu için mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Mesela, çeşitli mekanizmaların sunulduğu Museo del Patrimonio Industriale gibi çok ilginç bir yer olan Museo Delle Cere Anatomiche, biyoloji konusunda tutkulu olan herkesi memnun edecek ve ilgi duyan turistler için Museo della Resistenza di Bologna’yı keşfetmek güzel olurdu. tarihte. Eşsiz yerel müzeler arasında Museo di Zoologia, Museo Di Anatomia Comparata, Museo Europeo degli Studenti, Museo di Antropologia yer almaktadır. Oratorio Di Santa Cecilia, San Colombano ve Museo Internazionale e Biblioteca della Musica, en iyi sanat müzeleri olarak kabul edilir.
  Bologna’nın en prestijli ve lüks oteli, şehir merkezinde yer alan ve 18. yüzyıldan kalma eşsiz bir sarayın bulunduğu Grand Hotel Majestic gia Baglioni. Otel, şehrin en pahalı otel odalarından birini sunmaktadır - … Açık
’En üst düzeyde’ yemek yemek isteyenlerin, bir kafeyle harika bir teras sunan Touring Hotel’i ziyaret etmeleri tavsiye edilir. Sadece büyüleyici şehrin olağanüstü güzel manzarasının tadını çıkarmaya devam ediyor. Şehirde gizli kanallar da var, hatta turistlerin (ve yöre sakinlerinin de) diğer insanların gözlerinden gizlenmiş olarak gösterildikleri özel turlar düzenleniyor. Bologna’nın gece hayatı Covo Club (canlı müzikseverler için), Locomotiv Club (samimi bir atmosfer arayanlar için), Harvest Pub (bira severler burada toplanıyor), Very Nice (harika kokteyllerin tadına bakma arzusu varsa) tarafından temsil ediliyor.
Bologna - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bologna ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Bologna’da Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

Rosa Rose Bistrot
Nerede: Via Clavature,18/b, Bologna;
Olindo Faccioli
Nerede: Via Altabella, 15/b, Bologna;
Le Stanze
Nerede: Via Borgo di San Pietro, 1, Bologna;
Ruvido
Nerede: Via Maserati, 9, Bologna;
Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Bologna çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Parco nazionale delle Foreste Casentinesi, Monte Falterona e Campigna' , 67.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale dell’Appennino Tosco-Emiliano' , 84.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Bologna yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Mirabilandia' Ravenna, 75.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Playplace' Verona, 108.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Fiabilandia' Rimini, 113 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Gardaland' Castelnuovo del Garda, 117.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Movieland Studios' Lazise, 119.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Bologna çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Mirabilandia Beach' Savio, Ravenna, 75.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Canevaworld' Lazise, Verona, 119.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Le Vele Acquapark' San Gervasio Bresciano, Brescia, 127.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Sunpark' Tirrenia, Pisa, 128.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aqualandia' Jesolo, Venezia, 149 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Bolonya’nın Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'I Carracci' BOLOGNA. Kategori - Classic cuisine. 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Trattoria Battibecco' BOLOGNA. Kategori - Regional cuisine. 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Da Cesarina' BOLOGNA. Kategori - Emilian. 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Sale Grosso' Bologna. Kategori - Seafood. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Aroma de Roma' BOLOGNA. Kategori - Roman. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Bologna’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

08.02.2023

Göz Alıcı Bologna Fotoğraf Galerisi

Bologna haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bolonya’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Bolonya’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Bologna’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Bologna’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018