OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Beverly Hills

Beverly Hills’de Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Beverly Hills City Hall, .12, #1   Beverly Hills hakkında herkesin ilk derneği, lüks mülkler, pahalı arabalar, prestijli restoranlar ve oteller, moda butikleri ve büyük alışveriş merkezleri olacaktır. Şehirde yürürken, turistler sık ​​sık ya da bir kafede yemek yiyen ünlü aktörlerin ve müzisyenlerin geçtiği limuzileri görüyor. Beverly Hills’deki bir tatilin ucuz olmadığı gerçeğine rağmen, her yıl yüz binlerce turist bu şehri ziyaret ediyor. Sunset Bulvarı, şehirle tanışmaya başlamak için en iyi yerlerden biridir. Bulvardaki bir yürüyüş, şehrin konuklarını Eski Hollywood bölgesine getirecektir. Beverly Hills’in bu bölümünde uluslararası ünlü şirketlerin ve birçok çekici restoranın güzel ofis binaları var. Batı Hollywood mahallesi, keşfedilmesi daha ilginç bir yer. Çok sayıda restoran, alışveriş merkezi ve butik ile ünlüdür.
  Dünyanın en pahalı mağazalarından bazıları Beverly Hills bölgesinde yer almaktadır. Dünya ünlüleri ve dünyanın en zengin insanları burada alışveriş yapıyor. Dünyanın en pahalı alışveriş caddesi Rodeo … Açık
Günbatımı Bulvarı’nın güneyinde, Rodeo Drive, Wilshire Bulvarı ve Santa Monica Bulvarı olmak üzere üç sokaktan oluşan Golden Triangle adlı Beverly Hills’te en ünlü mahalle vardır. Trendy butiklerin, Hollywood stüdyolarının ve müzelerin çoğunluğu bu üçgenin içinde açık. Turistler, her biri güvenli bir şekilde mimari sanatın gerçek bir başyapıtı olarak adlandırılabilecek sayısız göz alıcı konaklar tarafından hayrete düşecek. Müzelerle ilgilenen turistler yakındaki Los Angeles’ta birçok ilginç mekan bulacaklar. Örneğin, J. Paul Getty Müzesi’nde bir geziye katılmayı unutmamalılar, sanat hayranları ise yerel resim galerilerindeki resimleri görmek için hayrete düşecek. Örneğin, Los Angeles Sanat Müzesi, ünlü ressamlar tarafından 150.000 kadar eser sergiler.
Yakında bir tane daha ünlü kültür merkezi var - sergisi 200’ü aşkın lüks araçtan oluşan The Petersen Otomotiv Müzesi. La Brea Tar Pits, benzersiz arkeolojik bulguları görmek için mükemmel bir yerdir. Katran çukurlarında birçok değerli fosil bulundu ve bu kalıntıların çok iyi durumda kalmasına yardımcı oldu. Çiftçi Pazarı da Beverly Hills’in gerçek bir dönüm noktası oldu. Fairfax Caddesi’nden uzak olmayan bir konumda bulunan pazar, önceki yüzyılın 30’unda ortaya çıktı. Günümüzde, çok sayıda turist, sadece şehirdeki en iyi yiyecekleri satın almak için değil, aynı zamanda eski binaların eşsiz tarzına hayranlık duymak için pazarı ziyaret ediyor. Piyasada farklı türde peynir, ev yapımı sosis, hamur işleri ve unutulmaz tatlılar sunan 100’den fazla tezgah bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Beverly Hills, Los Angeles’ın en lüks ve prestijli bölgelerinden biridir. Bu bölge sadece zenginliği ile büyülüyor, bu yüzden Beverly Hills’in pek çok kısmı halka kapalı ve özgürce ziyaret edilemese bile … Açık
Televizyon hayranları, Beverly Hills’deki Paley Medya Merkezi’ni ziyaret etmek için inanılmaz ilginç bulacaklar. Eskiden TV ve Radyo Müzesi olarak bilinen mekan, 140.000’den fazla eski TV şovu için çekimler olarak kullanılan eşyaları sergiliyor! Kostümler, süslemeler, set parçalar ve sayısız hatıra müzenin sergisinin sadece küçük bir parçası. Ayrıca, unutulmuş siyah-beyaz dizilerden 80’lerdeki sitcomlara kadar çeşitli TV şovlarını gösteren ekranlar da var. Dahası, müzenin ziyaretçilerinin TV yönetmenleri, aktörler, senaristler ve daha fazlasıyla buluşacağı canlı panel tartışmaları da var.
Will Rogers Memorial Park Beverly Hills c.1915 Akademi Ödülü Sanat ve Bilim Akademisi, Oscar olarak bilinen Akademi Ödülleri nedeniyle geniş çapta tanınan uluslararası tanınmış bir kuruluştur. Beverly Hills’deki her turist, Akademi’nin Wilshire Bulvarı’ndaki merkezini ziyaret ederse sinema dünyasına bir bağlantı hissedebilir. Grand Lobby’ye giriş ücretsizdir ve önceden kontrol edilmesi gereken periyodik film gösterimleri ve diğer etkinlikler vardır.
  Beverly Hills, her zevke kolayca uyum sağlayabilecek çok çeşitli yemek mekanlarına sahiptir. Şehir misafirlerine özel imza yemekleri ve lezzetler sunan sayısız prestijli restorana ev sahipliği yapmaktadır. Mastro’s … Açık
Beverly Hills City Hall, şehrin en popüler ve kolayca tanınan simge yapılarından biri olmaya devam ediyor. İspanyol Rönesans tarzının harika bir örneği olan bina, çeşitli filmlerde ve TV şovlarında sıklıkla yer alıyor. Birçok turist, şehir salonunun kiremitli kubbesini ve muhteşem kubbesini görmeye geliyor. Başlangıçta 1932 yılında inşa edilen tesis, 1982 yılında tamamen yenilenmiştir. 1990 yılında Beverly Hills Belediye Binası genişlemiş ve Civic Center uygun bir mimari tarzda eklenmiştir.
Beverly Hills City Hall, .12, #5   Sinema ve film çekmenin sırlarının anlatıldığı Hollywood Müzesi’ni görmezden gelemezsiniz. Tanınmış film yapımcılarının çalıştığı donanımları, ünlü aktörlerin ve oyuncuların kişisel eşyalarını bile görebilirsiniz - genel olarak, filmle bağlantılı her şeyi (ve Beverly Hills’de sinema ile ilgili olmayan bir şey bulmak zordur). Şehirde Madam Tussauds Hollywood var. Burada balmumu figürleri arasında Michael Jackson, Elvis Presley, Eminem, Selena Gomez, Julia Roberts ve hatta Marvel çizgi romanından süper kahramanları bulabilirsin - Demir Adam, Kaptan Amerika, Örümcek Adam.
  İnsanlar Beverly Hills’i duyduklarında, hemen spor arabaları, lüks malikaneler, üst düzey dükkanlar ve akıllarındaki ünlülerin görüntüsünü alırlar. Gerçekten de, 90210 posta koduyla tanınan Beverly Hills, … Açık
Şehirde ayrıca 18. yüzyıldan kalma fuarın özel atmosferiyle, Ripley’nin İnan ya da İnanma Müzesi’ni ilginç bir şekilde bulabilirsiniz. Buradaki sergiler arasında bulabileceğiniz her şey korkutucu, ama aynı zamanda insanlar onu oldukça etkileyici buluyor: kafatası, optik illüzyonlar, kan ve devler. Şehirde, Ölüm Müzesi adı verilen tamamen sıradışı bir müze var. Heyecanı için şeyler yapan adamlar burayı ziyaret ediyor. Sergiler arasında en hoş şeyler değil: suç ve intihar sahneleri içeren fotoğraflar, otopsiler, cenaze araçları, seri katillerin çizimleri. Hafif yürekli insanlar kesinlikle burayı ziyaret etmemeli, yalnızca “üzücü romantizm” den etkilenenleri mutlaka ziyaret etmeli - kesinlikle, bu eşsiz yer kaçırılmamalıdır.
Beverly Hills Police Department Yerel sanatçıların sanat eserleri ile tanışmak için El Sanatları ve Halk Sanatı Müzesi ziyaret edilmelidir. Ayrıca, müzenin bulunduğu güzel binanın kendine dikkat çekmesi nedeniyle ziyaret edebilirsiniz. Şehirde daha ilginç iki müze var - Hoşgörü Müzesi ve Holokost Los Angeles Müzesi. Her birine Holokost hakkında ve diğerlerinden farklı olan insanlara hangi vahşetin uygulandığı ve elbette amaç bunun tekrar olmasını engellemek olduğu söylenecek.
  Alışverişseverler, Beverly Hills’de, ayrıca yemek ve gece hayatı arayanların tatillerini kesinlikle beğenecekler. Alışveriş ve eğlence kompleksleri, gece kulüpleri, barlar ve diskoların seçimi kesinlikle … Açık
Beverly Hills’in gizli hazinesi Elden Yolu boyunca yürürken bulunabilir. İşte Virginia Robinson Bahçeleri - yürüyüşe ve harika çiçeklerin tadını çıkarmaya uygun güzel bir park. Bahçede, her biri çok nadir bulunan ilginç heykeller, bitkiler, çeşmeler, egzotik kuşlar, ağaçlar ve çiçekler bulunan birçok seviye vardır. Sakinlerin hepsi bu yerin varlığından haberdar değil. Ayrıca, kentte All Saints ’Episcopal Kilisesi adı verilen bir kilise olduğu ve görülmeye değer olduğu da belirtilmelidir.
Aşağıdaki bölümde, Beverly Hills ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Beverly Hills ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Beverly Hills - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Bilgi
Tüm sanat müzelerinin haritası
Beverly Hills ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Los Angeles County Museum of Art' Los Angeles, 4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Hammer Museum' Los Angeles, 4.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'J. Paul Getty Museum' Los Angeles, 6.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Santa Monica Museum of Art' Santa Monica, 8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'The Broad' Los Angeles, 13.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Beverly Hills yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Proto-Cathedral of St. Mary, Van Nuys, 12.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of Our Lady of the Angels, Los Angeles, 14.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Former Cathedral of St. Vibiana, Los Angeles, 14.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of St. Gregory the Illuminator, Glendale, 18.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Mission San Fernando Rey de España, Los Angeles, 23 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Mission San Gabriel Arcángel, San Gabriel, 27.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Christ Cathedral, Garden Grove, 56.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Beverly Hills’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

01.02.2023

Beverly Hills’in Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Beverly Hills’in Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Beverly Hills Komşularında Kültürel Geziler

Beverly Hills Kültür Rehberi. Beverly Hills’de ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Beverly Hills’de 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018