OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Vysoke Tatry

Vysoke Tatry’de Kış Tatili. Kayak ve Snowboard: teleferikler, pistler ve skipass ücretleri

2005-07-27 Vysoké Tatry - Litvorné Pleso 2   Tesis, kendi bölgesinde bulunan çok çeşitli kayak alanları nedeniyle popülerdir. Vysoke Tatry, zorlu koşularda yeteneklerini kullanan deneyimli sporcular ve lüks kayak okullarından yararlanabilecek en küçük turistleri memnun edecektir.
  Tesisin her semtinde kendine has tarihi semboller vardır. İstisnasız tüm konuklar, burada çeşitli turistik mekanları değerlendirmelidir. Tatil bölgesinin tarihi merkezi bir ’Stary Smokovec’ bölgesidir. … Açık
’Strbske Pleso’ beldesi, ülkenin en yüksek dağıdır. Uzun yıllar boyunca uluslararası kayak, snowboard ve serbest dolaşım yarışlarının yapıldığı bir yer olmuştur. En popüler ve çekici rotalar ’Predne - Solisko’ yamacında yer almaktadır. Çocuklar da dahil olmak üzere birçok kayak okulu vardır. Cazip yerlerden biri ’Mlynitskaya Vadisi’ dir. Büyük spor merkezi vadi civarındadır. Burada birkaç mükemmel sıçrama tahtası, özel slalom rotaları ve havuzları ve farklı alanları olan bir spor merkezi bulabilirsiniz. Strbske Pleso’nun tatil bölgesi farklı seviyelerde kayakçılar için uygun olacaktır. Konforlu asansörler ve çok çeşitli basit yollar vardır. Tatilciler, en beğenilen sağlık merkezlerinden birinde hareketli bir günün ardından iyileşebilir.
’Tatranska Lomnica’ bölgesi, kayak pistlerine layık bir seçim tarafından ayırt edilir. Tesisteki en canlı yer ’Skalnate Pleso’. Aralık ayı başından nisan ortasına kadar kayak yapabileceğiniz en popüler rotalar vardır. Ana altyapı bileşeni, ülkenin en iyilerinden biri olarak kabul edilen Ternav-ski okulu. Skalnate Pleso’nun inişi deneyimli kayakçılara uygun olacaktır. Orta seviye yollar ve profesyoneller için birkaç çalışma var. Yeni başlayanlar, birkaç halatlı asansörler tarafından sunulan ’Jamy’ bölgesini ziyaret ederek tatillerine başlamaktan daha iyidir. Burada, heyecan verici “mavi” iyi aydınlatılmış rotaları deneyebilirsiniz, böylece gece eğitiminin tadını çıkarabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bir çok tatil yeri 10 yılı aşkın bir süredir konuklarını ağırlamaktadır. Bunlardan biri olan popüler otel Grandhotel Starý Smokovec, güzel eski binada yer almaktadır. Tesis, en prestijli yerlerden biridir. Otel, … Açık
Çocuklarıyla birlikte seyahat eden turistler kesinlikle ’Start’ teleferik istasyonunu ziyaret etmelidir. Burada, istasyondan kolayca ulaşabileceğiniz mükemmel bir kızak rotası bulunmaktadır. Birkaç yıl önce, bobsleigh şampiyonasının yapıldığı bir yerdi. Şu anda, bu bölge tatil misafirleri için erişilebilir ve tüm aile burada harika zaman geçirebilir.
Bölgede sağlık turizmi ve kış sporları tutkunlarını ağırlamaya başlayan ilk belde ’Smokovec’ oldu. Şimdi iyi gelişmiş bir altyapı ile ayırt edilir ve birkaç büyük köy içerir. Konuklar kış sporlarını diğer eğlencelerle birleştirebilirler. Bu tesis alanı, aile rekreasyonu için en iyisidir. Çocuklar ve yeni başlayanlar için uygun 3 mükemmel “yeşil” rota vardır. Rahat halatlı şehir asansörleri ile servis edilir.
  Vysoké Tatry, Slovakya’da kayak ve diğer kış eğlencelerinin hayranları arasında iyi bilinen bir tatil beldesidir. Tesisin alanı, ülkenin diğer bölgelerinden çok daha fazladır. 1947 yılında birkaç küçük dağ … Açık
Deneyimli sporcular en zor ve en ilginç rotaların başladığı ’Hrebienok’ un tepesine çıkmalıdır. Ayrıca, en zor “siyah” alanlardan birinin tatil alanında - Horna Luka - tam olarak burada bulunduğuna dikkat edilmelidir. ’Stary Smokovec’ bölgesinde, tesiste en uzun kızak rotası olan heyecan verici bir spor cazibe var. Toplam uzunluğu 2 000 m’den fazla. Ayrıca Smokovec’te her hafta çok ilginç eğlenceler düzenlendiğine dikkat edilmelidir. Herkes burada kızar ve farklı temalı etkinliklere katılabilir.
Vysoke Tatry - rehber bölümleri 1 2 3 4

Vysoke Tatry ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Vysoke Tatry Çevresindeki Orijinal Yerler

Tatra Ulusal Parkı

From the series “Dünyadaki En Büyük Sit Alanları”
Tatra rezervinin ana özelliği, nadir bulunan çok sayıda bitkinin bulunduğu derin iğne yapraklı ormanlardır. Gümüş köknar, Sibirya çamı ve Avrupa larağının yetişmesi. Milli parkta çok sayıda fauna türü bulunur. Tatras'ta 40'dan fazla memeli hayvan türü ve 110'dan fazla kuş türü yaşıyor. Karanlık ormanlarda kurt, yaban domuzu, vaşak ve ayıları görebilirsiniz. Tatra güderi, kuruluşundan bu yana parkın sembolü. … Devamını oku

Aktif Dinlenme için Slovakya’nın Doğası, Parkları ve Doğal Cazibeleri

Slovakya'daki en büyük milli park 1978 yılında kurulan Low Tatras Park'tır. Bugün, 1997'deki sınırlarının revizyonundan sonra, park 728 kilometrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Parkın dağ silsilesi Slovakya'nın orta kesiminden yaklaşık 100 kilometre uzanıyor. Chopok'un dağ zirvelerine tırmanan ve dağların ve vadilerin güzel manzaralarına hayranlıkla bakma şansı var. Low Tatras'ın ana hazinesi sayısız mağaradır. Parktaki en ilginç mağara kompleksi Demänovská Mağaraları'dır. Düşük Tatras avcılara ev sahipliği yapar: ayı, vaşak, kurt. Bazen güderi veya dağ sıçanıyla tanışabilirsin. Milli park ayrıca avlanma alanları ve mükemmel balık tutma noktaları sağlar. …
OrangeSmile araç kiralama Vysoke Tatry’de araba kiralama

Vysoke Tatry’nin Dağ Manzaraları Fotoğraf Galerisi

İnteraktif Vysoke Tatry Haritasında Teleferikler ve Faydalı Hizmetler

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Vysoke Tatry Yakınındaki Tatil Yerlerinde Kış Dinlencesi, Kayak ve Snowboard

Vysoke Tatry çevresindeki kış tatil yerleri altyapısı için rehber: kiralama hizmetleri, pistler, skipassler, konaklama, restoranlar ve ücretler. Kış tatilinize en iyi şekilde hazırlanmanızda yardımcı oluyoruz - Vysoke Tatry’de nerede kayak ve snowboard ekipmanı kiralanır, hangi yamaçlar ve pistlerde kayılmalı, ve, en önemlisi, yoğun bir kayak gününden sonra nasıl rahatlanır. Güneşli kış günlerinde bir haftalık dinlence, daha iyi ne olabilir? Vysoke Tatry sizi bekliyor!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018