OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
New York

Sıradışı Oteller - Alışılmadık New York Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

Dream Downtown Fotoğraflar: Dream Downtown, New York (New York)   Dream Downtown New York’taki en sıra dışı ve yaratıcı otellerden biri olduğunu söylemek güvenlidir. Bu otel, sıradışı yuvarlak şekilli pencerelere sahip fütüristik bir binada hizmet vermektedir. Açılış, uzun bir süre önce, 2011 yılında gerçekleşti. Sıra dışı 12 katlı binanın projesi Grendel Tasarım Stüdyosu uzmanları tarafından geliştirildi. Dream Downtown, iç mekanlar daha az çarpıcı olduğundan sadece göz alıcı bir binada açık bir otel değildir. Işık odalarının farklı büyüklükteki birkaç penceresi vardır ve büyük renkli resimler sadece bu mekana yaratıcılık katmaktadır. Salonlarda ve konuk odalarında aydınlatma, tavandan asılan çok sayıda küre şeklinde lambalarla düzenlenir. Binanın zemin katındaki salonda gümüş mobilyalar vardır. Tasarımın standart olmayan yaklaşımı, Dream Downtown’u benzersiz kılan şeydir ve bu yüzden aynı derecede yaratıcı bir otel bulmak zordur.
Ace Hotel Tematik Ace Hotel is ayrıca New York’taki en sıra dışı otellerden biridir. Butik otel Manhattan’ın merkezinde yer almaktadır, bu nedenle genç gezginler arasında çok popülerdir. Ace Hotel’in konukları, çok çeşitli bireysel tasarımlı konuk odalarından birini seçebilir. Her odanın tasarımı belli bir temaya adanmıştır. Mesela kitap severler, kitap sayfalarıyla süslenmiş duvarlara sahip odada konaklamayı sevebilirler. ABD posta hizmetine adanmış ilginç bir oda bile var. Bu odada, bazı mobilya parçaları eski posta kutuları ile değiştirildi ve duvarlarda, eski zarfların tasarımını kopyalayan desenler ve pullar bulacaksınız. Otelin tasarımı genç sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından geliştirildi, bu nedenle Ace Hotel modern trendlere uygun. Ziyaretçiler ünlü John Dory Oyster Bar’da bir akşam geçirebilir ya da lobiye gidebilir ve canlı müzik eşliğinde dinlenebilir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Eventi, a Kimpton Fotoğraflar: Eventi, a Kimpton Hotel, New York (New York) Prestijli Eventi, a Kimpton , şık ve modern görünümlü binalardan birinde açıktır. Akşamları, otelin panoramik pencereleri sanatsal bir aydınlatma ile dekore edilmiştir, bu yüzden binanın cephesi tüm gökkuşağı renkleri ile parlar. Şık dış görünümün yanı sıra daha az modern ve etkileyici iç tasarımın yanı sıra, otel çok çeşitli özel hizmetler sunmaktadır. Konuklar düzenli olarak yerel çiftliklerden getirilen elit şarap ve lezzetlerin tadına bakabilir. Bunun yanı sıra, otel kendi 1.400 metrekarelik büyük rekreasyon merkezine sahiptir. Merkez düzenli olarak müzik konserleri ve diğer tematik etkinlikler için bir mekan olarak kullanılmaktadır.
  New York şaşırtıcı derecede çok sayıda eğlence mekanı, gece kulübü ve mağazasıyla ünlüdür. Dans edenlerin ve gece eğlencelerinin hayranları, popüler kulüplerin en geniş seçiminde özgürdür. Copacabana kulübü … Açık
citizenM New York Times Square, uygarlığın nimetleri olmadan rahat bir tatil hayal edemeyen modern ve aktif gezginleri hedeflemektedir. Bu otel, renkli tasarım ve modern teknolojilerin aktif kullanımı ile konukları etkileyebilir. Tüm konuk odaları ve ortak alanlar son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Konuk odalarında, ışığın ayarlanmasına, odadaki elektronik cihazların kontrol edilmesine, müzik değiştirilmesine vb. Olanak veren merkezi bir yönetim sistemi vardır. Banyo ekipmanları da övgü değer. Banyolarda Hansgrohe tropik duşlar ve güzel sanatsal aydınlatma vardır.
Roger Smith Hotel Fotoğraflar: Roger Smith Hotel, New York (New York) Sanat meraklıları genellikle Roger Smith Hotel kalmayı tercih ederler. Konforlu otelin binası ayrıca bir sanat stüdyosuna sahiptir. Bu sayede otelin konukları ilgi çekici ana derslere ve tematik etkinliklere katılmaya teşvik edilmektedir. Otelin tasarımı neredeyse kusursuz - çok sayıda antika eşya ile klasik İngiliz tarzında yapılır. Otelin çatısı ünlü Henry’nin barının terasına dönüştürüldü.
New York - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

New York ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama New York’ta araba kiralama

Fotoğraflarla New York

New York Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018