OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Łódź

Łódź’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Lodz - Poznanskis Palace   Eğlence merkezlerinin, popüler alışveriş merkezlerinin ve mağazaların, restoranların ve kafelerin büyük kısmı Piotrkowska Caddesi olan kentin ana yaya caddesinde bulunmaktadır. Cadde 4 km’den daha uzun. «Manufactura» adlı kentin en popüler ve ünlü alışveriş ve eğlence merkezine ev sahipliği yapıyor. Çeşitli mağaza ve butiklerin yanı sıra, merkezde büyük bir modern sinema, spor kulübü ve bazı lüks, şık restoranlar ve barlar, çocuklar için eğlence merkezi ve bilardo bulunmaktadır. Butik ve dükkanların büyük kısmı ziyaretçilere yerli ürünleri sunmaktadır. Tekstil ürünleri gezginler arasında en popüler olanıdır. Pilsudski Caddesi, “Galeri” adlı popüler martlardan birini bulur. Aynı zamanda, farklı mallarla yapılabilecek iyi mağaza seçeneklerine de sahiptir. Bazı hediyelik eşyaları avlamak için, orada birçok ilginç atölye ve hediyelik eşya dükkanı bulunduğu için, bir kişi Piotrkowska Caddesi’ne kurulmalıdır.
  Lodz, ünlü bir şehir ve orta Polonya’nın en önemli sanayi merkezlerinden biridir. Eski belgelere bakarsak, eski ’Lodzia’ köyünden bahsettiğimizi göreceğiz. 1423’te Lodz bir kasabanın resmi … Açık
Lodz, Polonya kültürünün başkenti olarak kabul edilir. Ancak şehir sadece kültürel mekanlara değil, aynı zamanda modern eğlence merkezlerine de sahiptir. Turistler arasında en popüler aktif dinlenme ve dinlenme tesisi “Okyanus” yüzme havuzu. Tüm yıl boyunca açıktır. Yüzme havuzu ziyaretçilerine konforlu ve ilginç dinlenme ve dinlenme için mükemmel olanaklar sunar. Botanik bahçesi, ülkenin en büyüğü ve en doğal olanı yakınında bulunmaktadır. Egzotik bitkilerin çeşitliliği ve bahçede sunulan çarpıcı güzellikteki çiçekler sadece nefesi keser. Birinin bahçe sokaklarında yürüyüş yapmak için mükemmel bir günü olacak.
Yerel hayvanat bahçesi, çocuklarla seyahat eden turistler için zorunlu ziyaret yeridir. En küçük konuklar, hayvanat bahçesinin dost canlısı fauna canlıları ile tanışacaklar. Çocuklar tavşan ve cüce keçileri besleme ve en sevdikleri evcil hayvanların fotoğraflarını çekme şansı bulacaklar. Açık hava rekreasyonu tercihinde bulunanların mutlaka Lagiewniki parkını ziyaret etmeleri gerekir. Şehir merkezine arabayla birkaç dakika uzaklıktadır. Bu, kalabalık şehir merkezinin tam ortasında, gerçek bir yeşil cennettir. Park rahat bir dinlenme için tüm olanaklara sahiptir. Bölge çocuk oyun alanları, spor alanları ve piknik alanları ile donatılmıştır. Gece eğlencesi hayranları, gezginler arasında en çok aranan eğlence merkezlerine ev sahipliği yaptığı için merkez sokağa gece kulübü veya gece barı seçmek için yola koyulmalıdırlar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lodz, birçok eşsiz manzara ve eğlenceye sahip çok güzel bir antik kenttir. Genellikle çocuklu gezginler için seçilir. Şehrin güzel bir iç mekan su parkı vardır - yılın herhangi bir zamanında dinlenebileceğiniz … Açık
  Tam olarak konuşursak, her turist kendi ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak bir gece hayatı tesisi bulacaktır. Örneğin, bira severler, geniş bir içki seçkisi sunan Piw Paw Bar’a gitmekte, buna bağlı olarak daha güçlü alkol ve kokteyl tercih edenler Infinity Club’ı beğeneceklerdir. Kulüplerle ilgili olarak, Lodz’da Lordi’nin kulübü ve Klub Scenografia’dan birini seçebilirsiniz. Geceleri bara dönüşen gündüz kuaför salonu olan Brush Barber Shop kesinlikle görülmeye değer. Ziyaretçileri eğlendiren DJ’ler de dahil olmak üzere iyi vakit geçirmek için tüm koşulları yaratır. Gurmeler, her zevke uygun güzel yemekler ve geniş bir içki seçkisi memnun kalacaklardır.
Spor amaçlı çekim özellikle şehirde popüler. Paintball oynamak istiyorsanız, Lobotomy Arena’ya hoş geldiniz. Alfa Laser ve Arena Laser Games gibi kulüpler harika bir lazer etiketi sunuyor. Bu tür takım oyunlarının katılımcılar arasındaki güven seviyesini yükseltmenin en iyi yolunun olduğu söylenmelidir. Paintball veya laser tag club’lara girmeden önce, yay veya ateşli silahları nasıl ateş edeceklerini öğrettikleri Strzelnica Łodzka adlı bir eğitim merkezinde hassasiyet uygulayabilirsiniz. Her türlü spora girmek isteyenler için Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji’yi düşünmelisiniz. Yakınlarda yılın herhangi bir zamanında paten yapmaya hazır Bombonierka Buz Pateni Pisti bulunmaktadır. Curling de yerli halk arasında oldukça popülerdir ve oyunun keyfini çıkarmanın en iyi merkezi Curling Łodz’dır.
Łódź’daki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Łódź gezginleri yalnızca ilgi çekici yerler ile değil aynı zamanda birçok restoran ve kafe ile tanıştıracak. Her gastronomik tesis konuklara ilginç yemekler ve ev spesiyaliteleri sunmaktadır. İtalyan mutfağına … Açık
Yerel sinemalara gelince, Kino Helios, konforlu salonu ve hoş atmosferi ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda, Stare Kino Sinema atmosferik yerlerin hayranları için idealdir. 1930’lardan 1970’lere kadar klasikleri olan filmler zaten burada izleniyor. Lodz’da, sadece küçük meraklı turistler için değil, aynı zamanda birçok ilginç şey keşfedebilecek yetişkinler için de ilgi çekici olan Centrum Nauki Experymentarium’u başka benzersiz bir yer bulabilirsiniz. Daha önce belirtilen Manufaktura Eğlence Merkezi’nde bulunur, ancak düzenli bir müze için onu yanlış, onu kaçırmak kolaydır. Biri gerçekte olsa bile yanlıştır (tüm sergilemelerin etkileşimli olduğu belirtilmelidir).
Poznanskis mausoleum Fala Yüzme Merkezi en yüksek övgüyü hak ediyor - burada çok sayıda kaydırakın yanı sıra güzel havuzların tadını çıkarabilirsiniz - ve bunların hepsi her zevk ve yaş için tasarlandı. Küçük gezginler kaydıraktan aşağıya kaymakta ya da havuzlu bir oyun alanında eğlenirken, yetişkinler güneşlenebilir ya da sadece termal bir bölgede dinlenebilir. Bunun dışında tesis, lezzetli yemekler sunan kafelere ev sahipliği yapmaktadır. Su parkı iki kısma ayrılmıştır: herhangi bir mevsimde mevcut olan bir iç mekan ve ziyaretçilerin yaz aylarında vakit geçirmeyi tercih ettiği bir dış mekan. Aile dostu bir başka yer ise her zevke uygun eğlenceli cazibe seçenekleri sunan bir trambolin parkı olan Saltos.
  Lodz, büyük bir tekstil endüstrisi merkezi olarak bilinir. Burada açılan çok sayıda fabrika, kentin oluşumuna katkıda bulunmuştur. Bugün, yüksek kaliteli tekstil ürünleri ile ünlüdür, bu nedenle yerel dükkanları … Açık
Lodz’dayken, bazı kaçış odası kulüplerini kontrol etmeye kesinlikle değer. Bu tür bir eğlence, adrenalin seviyelerini yükseltir ve ömür boyu harika bir deneyim sunar. Bu türün en popüler merkezleri Find Out ve Gizemli Oda’dır. Bu ikisi yeterli görünmüyorsa, kŁódka ve Portal Zagadek’ten bahsetmeye değer. Ayrıca ziyaretçiler sanal gerçeklik oyunları oynayarak ruh hallerini iyileştiren Sanal Evi de kaçırmamalı. Bu tür yerleri arkadaşlarınızla veya ailenizle ziyaret etmek özellikle ilginçtir.
Herhangi bir aktif eğlence için küçük molalar gerekir ve Lodz’da tatil yapmak istisna değildir. Spa uygulamaları bunun için ideal olacaktır ve Spa Bylinowa ve Destresso şehirdeki en iyi tesisler olarak kabul edilmektedir. Masaj, güneşlenme, jakuzi, sauna - bunlar spa merkezlerini keşfetmek için nedenlerden sadece birkaçı. Ve tüm bunlar, pitoresk çevrenin ortasında hoş bir atmosferde olur. Lodz’a seyahat eden birçok turist burada olduğu gibi yemek yapmayı öğrenmek için yemek pişirme atölyelerine ve atölyelerine katılır. Kulağa hoş geliyor mu? Daha sonra Big Bang Studio ve Book & Cook Culinary Studio’ya hoş geldiniz.
Łódź - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Łódź’da Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

Lodz Kaliska
Nerede: ul. Piotrkowska 102, Łódź; Telefon: +48 (0) 42 630 69 55;
Irish Pub 77
Nerede: ul. Piotrkowska 77, Łódź; Telefon: +48 (0) 42 632 48 76;
The Mexican
Nerede: ul. Piotrkowska 67, Łódź; Telefon: +48 (0) 42 633 68 68;
Biblioteka
Nerede: ul. Kosciuszki 36, Łódź; Telefon: +48 (0) 42 633 76 77;
Piotrkowska Klub
Nerede: ul. Piotrkowska 97, Łódź; Telefon: +48 (0) 42 632 24 78;
Bagdad Café
Nerede: ul. Jaracza 45, Łódź;
Cabaret
Nerede: ul. Tuwima 1/3, Łódź;
Cube
Nerede: ul. Kilinskiego 123, Łódź;
Fabryka
Nerede: ul. Piotrkowska 80, Łódź;
Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Łódź çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Landscape Park 'Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki' , 52.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Landscape Park 'Spalski Park Krajobrazowy' , 55.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Landscape Park 'Chełmiński Park Krajobrazowy' , 56 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Landscape Park 'Sulejowski Park Krajobrazowy' , 56.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Landscape Park 'Załęczański Park Krajobrazowy' , 84.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Łódź çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aquapark Fala Łodz' , 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Łódź’da araba kiralama

Göz Alıcı Łódź Fotoğraf Galerisi

Łódź haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Łódź’un Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Łódź’un en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Łódź’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Łódź’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018