OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kitzbühel Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Dağ tatil köyü Kitzbuehel, çeşitli zengin ve ünlü insanlar için en sevilen dinlenme yeri haline gelmiştir. Tarihi mirasını özenle koruyan, insanları sadece spordan değil kültürel açıdan da çeken zarif ve modern bir şehir.
  1. Kent gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Otobüsler ana caddeler boyunca sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar devam eder. Thrifty gezginlerinin geçerliliği bir günden birkaç haftaya kadar … Açık
Yerel Tarih Müzesi, bu yerin tarihi ve kültürü hakkında size bilgi verecektir. Müze sergisi, Kitzbuehel’in antik kalelerinden birinde yer almaktadır. Tarih öncesi çağlardan başlayarak Bronz döneminin refahına kadar zengin eşya koleksiyonları burada toplanmıştır. Kitzbuehel’de bulunan görülmeye değer yerler arasında, ziyaretçilerine harika dağ çiçekleri seçenekleriyle geniş bir koleksiyon sunan Alpine Flower Garden’dan mutlaka bahsetmeliyiz. Bahçe yüksek dağlarda yer almaktadır, bu yüzden burada sadece çiçek gibi masalların değil, aynı zamanda şehrin panoramik manzarasının da tadını çıkarabileceksiniz.
Kaps Kalesi, kentin en eski yapılarından biridir. 17. yüzyılda inşa edilmiştir. Günümüzde kalenin yakınındaki bölge bir golf sahası tarafından işgal edilmiştir. Yakınlarda, Kitzbuehel - Lebenberg Şatosu’nun bir başka manzarası var. 16. yüzyılda inşa edilmiş ve bugün kale lüks bir otele dönüştürülmüştür. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kitzbühel öncelikle bir kayak merkezi olarak bilinir ve bu yüzlerce turisti şehre çeken şeydir. Ayrıca çocuklarla aktif olarak dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz, önemli olan güvenliği unutmamaktır. Bununla birlikte, … Açık
Ski Circus, kentin en mucizevi ve eşsiz yerlerinden biridir. Bu füniküler yollar, çeşitli servis merkezleri ve asansörler ile donatılmış büyük bir komplekstir. Asansörler, sizi farklı karmaşıklık seviyeleri ve benzersiz özelliklere sahip kayak pistlerinin en üstüne çıkaracaklar. Ayrıca, uygun yolların yeni başlayanlar veya profesyonel kayakçılar tarafından kolayca bulunabileceğini de belirtmeliyiz. Tesisin topraklarında, yetişkinlerin ve çocukların dağ kayakında ustalaşabilecekleri çeşitli kayak okulları düzenlenmektedir.
Büyüleyici sergilerden hoşlanıyorsanız, Hinterobenau Çiftlik Evi Müzesi’ni ziyaret etmenin zamanı geldi. Müze, 500 yıl önce inşa edilmiş eski bir köşkte açılmıştır. Burada, yerel halkın yaşam tarzı hakkında size bilgi sağlayacak bir ürün koleksiyonu bulacaksınız. Müzenin yakınında küçük bir şapel ve hatta bir çiçek bahçesi bulacaksınız.
Kitzbühel’deki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Şehrin en popüler restoranlarından biri Avusturya mutfağında uzmanlaşmış Bergsinn’dir. Mekanın ana özelliği özel orijinal tarifleri takip ederek şef tarafından pişirilen et yemekleridir. Bergsinn restoran … Açık
  Doğal cazibe merkezleri arasında, güzel Pillersee gölü özel bir ilgiyi hak ediyor. Taş Dağı’nın eteklerinde yer almaktadır. Bu gölün derinliği 834 metreye ulaşıyor. Birçok ilginç efsane bu gölle ilişkilendirilir. Daha önce, yerliler içinde bir canavar yaşadığına inanıyorlardı. Kışın göl tarafından duyulan anlaşılmaz kükreme yüzünden çok korkuyorlardı. Daha sonra gölün bu gizemi çözüldü. Anlaşılmaz ses, buz kenarının altına giren rüzgar tarafından üretilir.
Kentin eteklerinde, kentin en eski yapılarından biri olan güzel Saint Andreas Kilisesi vardır. İnşaatı 1435’te başlamış ve nihayet sadece 1506’da tamamlanmıştır. Dış görünüşe göre bina oldukça kaba ve daha az görünür görünmektedir. Ana değerler duvarlarının içine gizlenmiştir. Birkaç yüz yıl sonra, kilise çok sayıda eşsiz dekorasyon unsurunu korumayı başardı. 15. yüzyılın alçı kalıplarını ve fresklerini ve 1750’de dekore edilmiş boyalı bir tavanı korudu. Birçok ünlü sanatçı, eserleri tamamen ücretsiz olarak hayranlıkla izlenen bu kilisenin tasarımında çalıştı.
  Kitzbühel, yıl boyunca çok çeşitli festivaller için düzenli bir mekan haline gelmiştir. Birbiri ardına bir düzine heyecan verici tatil olacaktı. Mart ayının ortalarında, kasaba geleneksel olarak dünyanın dört bir … Açık
Pfleghof Şatosu’nu ziyaret ederken yerel tarihi yerler ile tanışmaya devam edebilirsiniz. Tarihi bir bölgede yer almaktadır. Günümüze kadar görkemli kale sadece kısmen korunmuştu. Binanın çoğu kalıntıları içinde yatıyor. Kalenin eski büyüklüğü, sıradışı bir piramidal çatının yanı sıra 16. yüzyıldan kalma küçük bir kulenin olduğu güzel bir köşe kulesini andırıyor. Kale küçük bir tepe üzerinde. Bu yerlerden çevreyi keşfetmek çok uygundur.
Eski şehrin sokaklarında yürürken, Gotik St. Mary Kilisesi’ne gidebilirsiniz. Uzun zamandır dini önemini yitirmiştir ve şimdi askeri bir anıttır. Bu antik kilisenin ilginç bir sırrı var. Ön cephesinin güney tarafında, 15. yüzyılda kalifiye bir usta tarafından taşa oyulmuş olan Bakire’nin görüntüsü görülmektedir.
  Kitzbühel, kesinlikle eşsiz doğal cazibe merkezlerini, tarihi mekanları ve müzeleri ziyaret etmeyi öngören ilginç bir kültürel program sunmaktadır. Mayıs-Eylül döneminde şehre gelen gezginler için Alpine Çiçek … Açık
En çok ziyaret edilen kültür kurumu Kitzbühel Müzesi’dir. Ziyaretçileri şehrin tarihine ve kültürüne tanıtır. Küçük müze, şehrin kalbinde yer almaktadır. Ziyaretçilere ilginç eski fotoğraf koleksiyonu, tarihi belgeler ve sanat eserleri sunar. Müze, popüler hediyelik eşya dükkanları ile çevrilidir.
Kitzbühel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7
Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Kitzbühel kaleleri
♥   Kalesi 'Itter Castle' , 18.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Weyer' Bramberg, 21.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Kufstein Fortress' , 21.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Hieburg' Neukirchen am Großvenediger, 24.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Friedburg' Neukirchen am Großvenediger, 26.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Kitzbühel çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Naturpark Weißbach' , 28.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hohe Tauern' , 32.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Berchtesgaden' , 41.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Karwendel' , 48.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Untersberg' , 52.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Kitzbühel ve Çevresindeki Turistik Yerler

Salzburg Küpü

From the series “Dünya Dışından Gelen En İlginç Eserler”
Dünya dışı kökenine dair versiyon ilk olarak 1919'da sıradışı eşyaların zengin koleksiyoncusu Charles Fort tarafından açıklandı. Birkaç yıl önce Frederick'in oğullarının gizemli göktaşı, Avusturya'nın Vöcklabruck kasabasında bulunan Heimathaus Müzesi'ne verildi. Göktaşının kopyası Linz Müzesi Oberösterreichisches Landesmuseen'de sunulmaktadır. Gerçek Salzburger paralelkenliğin 1910'da kaybolduğu ve modern müzelerde sunulan sergilerin taklit oldukları tahmin edilmektedir. … Devamını oku

Salzburg Merkezi

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Salzburg'un tarihi bölgesinde gezinirken, birçok eski görkemli saray ve bahçeyi görebilirsiniz. Ayrıca Hohensalzburg efsanevi kalesini ziyaret edebilirsiniz. Bu kale alanı 30 000 metrekaredir. Avrupa'daki en büyük ortaçağ kalelerinden biri. Eski kasabadaki bir dizi müze ve galeri tam olarak hesaplanamaz. Mozart Residence, Mirabell Bahçesindeki Barok Müzesi ve Stiegl-Brauwelt bira fabrikası en şaşırtıcı sayılır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Kitzbühel’de araba kiralama

Kitzbühel Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kitzbühel Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kitzbühel, Avusturya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Kitzbühel’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kitzbühel’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018