OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kirchberg in Tirol Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Kirchberg in Tirol   Romantik Alp kasabası Kirchberg, eşsiz tarihi atmosferi ve doğal güzelliği nedeniyle gezginlerden tanınırlık kazandı. Modern kentin ilk yerleşim yerleri 3 000 yıl önce ortaya çıktı. Kirchberg’in tarihi, XVIII. Yüzyıla kadar uzanır, tam o zaman verimli topraklar Bavyera’dan gelen sömürgecileri çekmeye başlar. Kirchberg, 19. yüzyıla kadar yüzlerce yıldır değişmeyen bir yaşam biçimiyle küçük bir yerleşim yeri olarak kalmıştır. Her şey, 1816’da, küçük kasabaya Tyrol eyaletine katılmaya karar verildiğinde değişti.
  ’Kitzbühel - Kirchberg’ kayak bölgesi tutarlı bir bütün olarak kabul edilir. Tatil köylerinden birinin konukları bölgenin tüm kayak rotalarına ve eğlence merkezlerine erişebilir. Tatil bölgesinde kot farkı … Açık
Tam olarak bu olay şehrin sanayi gelişmesine katkıda bulundu. Son 200 yılda, bölgeyi önemli ölçüde genişletti ve tarihi cazibeyle dolu zarif bir beldeye dönüştü. Modern Kirchberg, çeşitli çekici oteller ve mağazalar tarafından ayırt edilir. Turistlerin Avusturya mutfağının en popüler yemeklerini ve yerel şarapları tadabileceği eski restoranlar, özel bir cazibe katıyor.
Çekici tatil kayak hayranları arasında iyi bilinir. Kayak gezileri ve diğer kış eğlenceleri için muhteşem koşullar vardır. Dikkate değer olarak, Kirchberg en eski dağ beldelerinden biri olarak kabul edilir. İlk telesiyeji 1928 yılında inşa edilmiştir. Tatil yamaçlarının toplam uzunluğu neredeyse 145 km olup hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kayakçılar için uygundur. Tesiste, aile rekreasyonu için olağanüstü koşulların bulunduğunu unutmamak önemlidir. Küçük konuklar, ilginç temalı etkinliklere katılmak ve katılmak için bir şansa sahip. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Çoğu Kirchberg oteli çocuklu gezginleri hedef almaktadır. Çok çeşitli hizmetlere sahip lüks oteller var. En popüler ve en cazip mekanlardan biri, şehir merkezinin yakınında bulunan ve aile rekreasyonu için uygun olan … Açık
Sıcak sezonda, Kirchberg yürüyüş ve ekoturizm hayranlarını çekiyor. Kasabaya yakın benzersiz doğal rezerv ’Shperental’ bulunmaktadır. Pitoresk yerler boyunca yürümeye istekli olanlar yüzlerce kilometre yürüyüş yolu arasından seçim yapabilirler. Bölgesel doğal cazibe merkezleri ile tanışmak çok fazla unutulmaz izlenim getirecek. Görkemli tarihi şehir merkezinde yürüyüş yapma fırsatı olan gezi hayranları da kayıtsız kalmayacaklar.
Kirchberg in Tirol Orada turistler 7 yüz yılı aşkın tarihe sahip birçok güzel bina görebilir. Şehrin en önemli tarihi simgelerinden biri, 40 yıldan uzun bir süre önce yeniden inşa edilen görkemli şapel ’Kirchanger’. 1511 yılında inşa edilen ’Aziz Ulrich Kilisesi’ de şehrin en eski binalarından bahsetmeye değer. Kilisenin önündeki meydan, yüzlerce yıldır en önemli olaylar için bir yer olmuştur. Eski kilise, sadece kusursuz dış cephesi için değil, aynı zamanda ilginç iç mobilya için de dikkat çekicidir.
  ’Kitzbühel - Kirchberg’ kayak bölgesi tutarlı bir bütün olarak kabul edilir. Tatil köylerinden birinin konukları bölgenin tüm kayak rotalarına ve eğlence merkezlerine erişebilir. Tatil bölgesinde kot farkı … Açık
Gezilerin hayranları kesinlikle ’Oelschlag’ adlı küçük müzeye düşmelidir. Sergisi, en önemli ulusal el sanatlarından biri olan keten tohumu yağı üretimine adanmıştır. Birçok bina, eski binaların muhteşem aydınlatma ile dekore edildiği akşamları, tarihi bölge boyunca yürüyüş yapmayı tercih ediyor. Şık gece kulüplerini ve diskolarını ziyaret eden genç gezginler de Kirchberg’den memnun kalacaklardır. Kasaba, kışın tam olarak, sadece yoğun turist sezonunda, canlı bir gece hayatı ile ayırt edilir. Yaz aylarında, şehirde sakin ve huzurlu bir atmosfer var. Kirchberg’e “Kitzbühel’in küçük bir erkek kardeşi” denir. Kirchberg ve popüler tatil köyü Kitzbühel, dünyanın dört bir yanından gelen turistleri çeken tek bir rekreasyon alanıdır.
  Gezi hayranları, Saalbach’ın başlıca simge yapılarından biri olan eski Pfarramt kilisesini ziyaret edecek. Kilise, sadece eşsiz mimarisini değil, aynı zamanda iç mekanın muhteşem tasarımını da korumayı başarmıştır. Ustaca yapılmış vitray pencereler, eski ikonlar ve heykeller ve dekorun ahşap unsurları, tatilcilerin ilgisini hak ediyor. Kilise çok cazip ve inanılmaz bir atmosfere sahip, bu yüzden birçok yeni evliler düğün için onu seçmek aslında garip bir şey yok.
  Çoğu Kirchberg oteli çocuklu gezginleri hedef almaktadır. Çok çeşitli hizmetlere sahip lüks oteller var. En popüler ve en cazip mekanlardan biri, şehir merkezinin yakınında bulunan ve aile rekreasyonu için uygun olan … Açık
Şehrin sokaklarında sadece bir yürüyüş kolayca ilginç bir geziye dönüşebilir. Farklı renklerde boyanmış evleriyle hala çekici tarihi sokaklar var. Saalbach’ın bu bölümünde yürüyüş yaparken, farklı şekillerdeki eski fenerleri ve yaratıcı eski bankları görmek mümkün. Tüm bu küçük detaylar tesisi bir masaldan süslü bir şehir gibi gösteriyor.
Kirchberg in Tirol Sallbach ayrıca ilginç kültürel festivaller ve spor müsabakaları ile dolu etkinlik takvimi ile ziyaretçileri çekiyor. Kış aylarında, genellikle, dünyanın her yerinden ünlü sporcuları çeken kayak yarışmaları düzenlenmektedir. Sıradan turistler, kışın da gerçekleşen kar karnavalıyla daha fazla ilgilenebilirler. Noel dönemi geleneksel olarak her türlü ilgi çekici fuar, kostüm gösterileri ve diğer heyecan verici eğlenceler için en yoğun zamandır. Bunun yanı sıra, Sallbach çeşitli müzik festivallerinin düzenli bir destinasyondur. Konser ve performansların çoğu sıcak aylarda gerçekleşiyor. Pek çok konsere giriş ücretsizdir.
  ’Kitzbühel - Kirchberg’ kayak bölgesi tutarlı bir bütün olarak kabul edilir. Tatil köylerinden birinin konukları bölgenin tüm kayak rotalarına ve eğlence merkezlerine erişebilir. Tatil bölgesinde kot farkı … Açık
Alışveriş yapanlar da tesiste sıkılmayacaklar. Hizmetlerine Saalbach’ta birçok dükkan ve alışveriş merkezi var. Doğal olarak, dükkanların çoğunluğu spor odaklı ve aktif rekreasyon için gereken her şeyi sunuyor. Spor Hagleitner şehrin orta kesiminde yer almaktadır. Uzun tarihi boyunca, zaten Saalbach’ın ana sembollerinden biri haline gelmiştir. Bu mağaza 50 yıldan uzun bir süredir aynı aile tarafından yönetiliyor. Dünyanın en iyi üreticileri tarafından spor malzemeleri sunmaktadır. Dükkanın, tüm aile üyeleri için zengin bir envanter seçimiyle kendi donanımları da vardır.
Kirchberg in Tirol - rehber bölümleri 1 2 3
Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Kirchberg in Tirol kaleleri
♥   Kalesi 'Itter Castle' , 13.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Kufstein Fortress' , 18.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Weyer' Bramberg, 21 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Hieburg' Neukirchen am Großvenediger, 23.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Friedburg' Neukirchen am Großvenediger, 24.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Kirchberg in Tirol çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Naturpark Weißbach' , 33.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hohe Tauern' , 34.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Karwendel' , 43.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Berchtesgaden' , 46.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Hochgebirgsnaturpark Zillertaler Alpen' , 56.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Kirchberg in Tirol ve Çevresindeki Turistik Yerler

Salzburg Küpü

From the series “Dünya Dışından Gelen En İlginç Eserler”
Dünya dışı kökenine dair versiyon ilk olarak 1919'da sıradışı eşyaların zengin koleksiyoncusu Charles Fort tarafından açıklandı. Birkaç yıl önce Frederick'in oğullarının gizemli göktaşı, Avusturya'nın Vöcklabruck kasabasında bulunan Heimathaus Müzesi'ne verildi. Göktaşının kopyası Linz Müzesi Oberösterreichisches Landesmuseen'de sunulmaktadır. Gerçek Salzburger paralelkenliğin 1910'da kaybolduğu ve modern müzelerde sunulan sergilerin taklit oldukları tahmin edilmektedir. … Devamını oku

Salzburg Merkezi

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Salzburg'un tarihi bölgesinde gezinirken, birçok eski görkemli saray ve bahçeyi görebilirsiniz. Ayrıca Hohensalzburg efsanevi kalesini ziyaret edebilirsiniz. Bu kale alanı 30 000 metrekaredir. Avrupa'daki en büyük ortaçağ kalelerinden biri. Eski kasabadaki bir dizi müze ve galeri tam olarak hesaplanamaz. Mozart Residence, Mirabell Bahçesindeki Barok Müzesi ve Stiegl-Brauwelt bira fabrikası en şaşırtıcı sayılır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Tirol Kirchberg’de araba kiralama

Kirchberg in Tirol Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kirchberg in Tirol Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kirchberg in Tirol, Avusturya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Tirol Kirchberg’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kirchberg in Tirol’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018