OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Gdańsk

Gdańsk Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Main street   1. Şehrin orta ve lüks otellerinde misafir odası rezervasyonu yapmayı düşünenlerin, otel çalışanlarından şehir haritası ve rehber sağlamaları istenmelidir. Şehirdeki dinlenmenizi daha kolay ve daha rahat hale getirecekler. Bu hizmet üç yıldızlı otellerin tümünde ve daha yüksek hizmetlerde mevcuttur.
2. Seyahat rehberleri sadece otellerde değil, aynı zamanda «Informacja Turystyczna» olarak işaretlenmiş çok sayıda bilgi satış noktasında da temin edilebilir. Bu tür çıkışları şehrin her bölgesinde bulabilirsiniz. Bu BT ofisleri ayrıca çeşitli kültürel etkinliklere bilet siparişi vermek için kullanılabilir.
3. Haziran ayından ekim ayına kadar olan süre, Gdansk’ta dinlenmek için en iyi zaman olarak kabul edilir. Yılın bu döneminde şehir her zaman birçok gezgin tarafından ziyaret edilir. Tatil sezonunda her zaman kayda değer bir otel odası sıkıntısı vardır, bu nedenle, rahatlamak isteyen turistlerin otel odalarını önceden rezervasyon yaptırmayı düşünmeleri gerekir. Yaz aylarında turistler yalnızca çok sayıda otel ve kampüste değil, aynı zamanda özel partilerden kiralanabilecek ayrı dairelerde kalabilirler.
4. Küçük bistrolar ve cadde kafeleri turistler arasında genellikle popülerdir. Her adımda onları doğru bulacaksınız. Kural olarak, her zaman çeşitli taze hamur işleri, salatalar, et ve balık yemekleri sunar. Bu tür yemek tesislerinde en pahalı yemek nadiren 7 milyon avroya mal oluyor.
5. Alışveriş hayranlarının şehri Ağustos ayının başında ziyaret etmeleri önerilir. Bu, Gdansk’in ünlü St. Dominic Fuarı’na ev sahipliği yaptığı zamandır. Fuar üç hafta sürüyor ve sadece çok sayıda satışla değil, aynı zamanda ilginç kültürel etkinliklerle de eşlik ediyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Otobüs, toplu taşıma araçlarının en popüler şekli olmaya devam etmektedir. Şehrin herhangi bir bölgesine tramvay kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Bir yolculuk için bir bilet size yaklaşık 1 euroya mal olacak. Tasarruf etmek için turistler ayrıca özel bilet kartı satın alabilir.
7. Gdansk’ta birkaç büyük araba kiralama ofisi vardır. En ünlüsü Hertz, Bütçe Araç Kiralama, Avis, Piast sc ve Euro-Trans. Bir araba kiralamak için turistlerin uluslararası standart bir ehliyet ve hesaba katılacak miktarda paraya ihtiyaçları var. Toplam kiralanan bir otomobilin markasına göre değişir.
  Gdansk’ta çocuklarla yapılan bir tatil sırasında Oliwa Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etmeye değer. Çok geniş bir alanı kaplar ve tüm sakinlerinin araştırılması bir saatten fazla sürer. Hayvanat bahçesinin … Açık
8. Güvenlik nedeniyle, gezginlerin yürüyüş için çok fazla değerli eşya, nakit para ve belge almaları önerilmez. Birçok büyük restoran ve alışveriş merkezi, kredi kartıyla ödeme kabul etmektedir.
9. Sürücüler araçlarını sadece güvenli otoparklara bırakmalılar. Ayrıca, arabanızda değerli eşyalar ve çantalar bırakmayın. Hırsızlar için cazibeye dönüşebilirler.
Gdańsk - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polonya: Seyahat Tavsiyeleri

11. Yerel restoranlarda sunulan servisler genellikle o kadar fazladır ki iki kişilik bir yemek sipariş edebilirsiniz.
12. Kahveler ve restoranlardaki ipuçları sizin takdirinize bırakılabilir, ancak yabancı konukların küçük bir ödülle çalışmalarını Garsonlara teşekkür etmeleri önerilir.
13. Polonya'da mücevher satın alırsanız, gümrükte beyan edilmelidir.
14. Polonya'daki ilk tıbbi yardım ücretsizdir. Doktorlar acil durumda bedelsiz bir kişiye yardım etmekle yükümlüdürler. Bununla birlikte, daha ileri muamele için ödenmesi gerekecektir. …
OrangeSmile araç kiralama Gdansk’ta araba kiralama

Gdańsk Fotoğrafları

Gdańsk haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Gdańsk Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Gdańsk Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Gdansk’ta yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018