OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bochum Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Starship Bochum   Bochum birkaç yıl içinde 700. doğum gününü kutlayacak. Bu büyük bir sanayi merkezidir ve bu nedenle ana turistik yerleri ve ilgi alanları sanayileşme temasıyla bağlantılıdır. Bochum yakınlarında zengin kömür yatakları keşfedildiğinde bu yerin sessiz yaşamı aniden değişti. Bu, kentin tüm yaşam alanları için ileriye doğru ciddi bir hamleydi ve Bochum hızla ekonomik, bilimsel ve kültürel alanlarda gelişmeye başladı.
  Livingroom restoranda zengin ulusal mutfak yemekleri ve lezzetli tatlı seçenekleri sunulmaktadır. Ziyaretçilerin grupları için mükemmel bir seçimdir. Livingroom konukları gecenin geç saatlerine kadar kabul eder ve ilginç … Açık
Bu şehir ve genel olarak bölgenin tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu, Vestfalya Endüstri Müzesi’ne katılmaktır. Müze, 8 büyük bitkinin kendi topraklarında bulunduğundan, şehrin gelişimi hakkında size daha fazla bilgi verecektir. Bu tesislerden biri, ziyaretçilere 200 yıllık endüstri geliştirme tarihi hakkında bilgi veren bir müzeye dönüştü. Bir bakışta endüstriyel bölgelerin gezilmesi sıkıcı ve özgül görünebilir, ancak çocuklar böyle bir yürüyüş sırasında bile sıkılmayacaktır. En büyük madenlerden biri de özellikle küçük ziyaretçiler için bir müzeye dönüştürüldü. Bir rehber, çocuklara kömür üretimi sürecini anlatacak ve küçük ziyaretçiler, neşeli oyunlara katılabilecek ve gerçek madencilik araçlarını kullanmaya çalışabilecekler.
Daha yaygın olarak bilinen bir kültür merkezine “Century Hall” denir. Burada her yıl modern sanata adanmış popüler bir festival Ruhr Triennale yer alır. Bina 1092’de tamamlandı. Ancak, eski tarihine bakılmaksızın, modern ve çok etkileyici görünüyor. Bu salonun geniş alanları genellikle konserler ve spor müsabakaları yapmak için bir yer olarak kullanılmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bochum, Ruhr bölgesinin kalbindeki hareketli bir Alman şehridir. Şehrin nüfusu yaklaşık 400 bin kişidir; ünlü üniversiteye teşekkürler, şehir her zaman gençlerle dolu. Eğlenmek, çeşitli festival ve aktivitelerin … Açık
Şehrin sembolü, Büyük Karl’ın emriyle 9. yüzyılın başlarında inşa edilen St. Peter ve Paul kilisesidir. Bu, 68 metre yüksekliğe ulaşan en yüksek kulesiyle muhteşem bir gotik yapıdır. Bugün bu kilisenin salonlarından biri, şehrin misafirlerinin çeşitli dönemlere ait antik kalıntıları görebileceği sergi amaçlı kullanılmaktadır.
Bochum Bergbaumuseum   Şehirde birçok sıradışı manzara var; Jeolojik Park yürüyüş yürüyüş hayranları arasında popüler. Bu park, 1971 yılında önemli bir doğal alan olarak ilan edildi, daha önce kendi alanında birkaç büyük maden ve fabrika vardı. Bugün, park, farklı dönemlerin jeolojik birikimlerini görebileceğiniz ilginç bir gezi ile çekiyor. Tektonik hareketler nedeniyle yer kabuğunda çok sayıda fay oluşmuş, gezegenimizin gelişimini takip eden dönemleri takip etmek büyüleyici bir şeydir. Parkın ana eserlerinden biri milyonlarca yıl önce gezegenimizde büyüyen taşlaşmış ağaç gövdeleri olarak kabul edilir.
Bochum’daki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Bochum, ilginç bir tarihe ve sayısız tarihi simgesel yapıya sahip bir şehirdir. Turistlerin birçok güzel anıtları ve muhteşem kiliseleri görebilmeleri nedeniyle şehirde yapılacak bir gezi, hiçbir şeyden hoş … Açık
Carl Zeiss Planetaryumu, aile ziyareti için harika bir yerdir. Planetaryumun açılışı 1964’te yapıldı, aslında yıldızlarla gece gökyüzünün en doğru taklitiyle özgün bir salondu. Bugün planetaryum, çocuklar için özel turlar da dahil olmak üzere, her gün ilginç kültürel etkinliklere sahiptir. Ziyaretçilerin temalı sergilerin koleksiyonlarını tanımaları için birçok sergi salonuna sahiptir.
Benzersiz bir cazibe bira evi - Altes Brauhaus Rietkotter Restaurant. 1630 yılında inşa edilen kentin en eski binası; Bugün gurmeler için iyi bilinen tarihi bir anıtıdır. Yıllar önce olduğu gibi, bira fabrikası artık eski manastır tariflerine göre bira üretiyor. Burada eşsiz bira çeşitlerini ve en popüler ulusal yemekleri tadabilirsiniz.
  Muhteşem Tierpark, turistler arasında açık hava rekreasyonu için en popüler yerlerden biri olmaya devam etmektedir. Burası spor yapmak, gezmek ve bisiklete binmek için mükemmeldir. Özellikle çocuklu ziyaretçiler için … Açık
Bochum’da güneşli bir günde bir gezintiye çıkacak güzel bir botanik bahçesi vardır. Bu bahçenin engin toprakları çeşitli tematik alanlara ayrılmıştır ve kaplı sera içinde çok ilginç egzotik bitkiler topluluğu bulunmaktadır. Bahçe dünyanın dört bir yanından gelen bitkilere sahiptir, burada Asya, Güney ve Kuzey Amerika’nın yanı sıra Avrupa’ya özgü bir koleksiyon görebilirsiniz.
Bochum’un misafirleri arasında gezilebilecek favori yerlerden biri de ’Bermuda Üçgeni’. Sözde tarihi pitoresk yaya caddeleri de dahil olmak üzere tarihi semtin bir parçası, ilçe tren istasyonuna yakın. Renkli hediyelik eşya dükkanları ve en iyi ulusal restoranlar dahil olmak üzere birçok ilginç turistik yer vardır.
Bochum - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bochum ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Bochum’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Kortumstraße' Bochum, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bochum kaleleri
♥   Kalesi 'Hardenstein Castle' , 9.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Bladenhorst' , 10.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Schloss Cappenberg' , 29 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Vischering' , 36.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Altena Castle' , 37.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bochum çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'De Maasduinen' , 78.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Meinweg' , 86.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Veluwezoom' , 103.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Sallandse Heuvelrug' , 110.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Dwingelderveld' , 155.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Bochum ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Museum Folkwang' Essen, 15.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Von der Heydt Museum' Wuppertal, 25.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Bochum ve Çevresindeki Turistik Yerler

Köln Katedrali

From the series “Dünyadaki En İkonik Tapınaklar”
Ünlü mimar Gerhard, Domprojekt'te çalıştı. Efsane anlattığına göre şeytan ona yardım etti. Böyle büyük bir mimari projenin yapımını açıklayan tek yol buydu. Muhteşem iç mekanları ve ana kutsal alanı olan altın lahit ile süslenecek olan Köln Katedrali'ni her gün 20.000'den fazla kişi ziyaret ediyor. İkincisi, kuyumcu sanatının gerçek bir başyapıtıdır. Lahit süslemeleri için binlerce değerli taş kullanılmıştır. Katedralte ayrıca başka kutsal alanlar da var - Gerokreuz ve 13. yüzyıldan kalma eşsiz bir heykel olan Milano Madonna. İlgilenenlerin hepsi Domgipfel'e tırmanabilir ve Köln'ün tadını çıkarabilir ve yalnızca 509 basamak aşılmak zorundadır. … Devamını oku

Crouching Tiger ve Kaplumbağa

From the series “Dünya Çapında Başınızı Döndürecek Sert Patikalar”
Merdivenlerin uzunluğu 220 metredir. Gece gündüz açıktır. Giriş ücretsizdir. Duisburg'daki orijinal cazibe merkezi 2011 yılında açıldı ve anında dünya çapında tanıtıldı ve olağandışı eğlencelerin sevgilileri tarafından popüler oldu. 'Kaplan ve Kaplumbağa' merdivenleri pitoresk Angerpark'da bulunmaktadır. Merdivenin en önemli sırlarından biri, ilk bakışta göründüğünden daha kolay geçmek için geleneksel roller coaster ölü döngüdür. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bochum’da araba kiralama

Bochum Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bochum Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bochum, Almanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bochum’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bochum’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018